Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkie kobiety śmierdzą.

Polecane posty

Gość gość

Tak wiem, że to dość kontrowersyjne stwierdzenie. Też jestem kobietą i stwierdzam uczciwie, że śmierdzę jak inne. Generalnie, każdej jednej kobiecie czuć z pochwy i chodzi o te niby naturalne zapachy, dla mnie jest to smród nie do wytrzymania, aż mi niedobrze od niego. A już jak się podnieci to w ogóle bije śledziem na całą okolicę. Częste mycie nie pomoże, smród i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucia
6 minut temu, Gość gość napisał:

Tak wiem, że to dość kontrowersyjne stwierdzenie. Też jestem kobietą i stwierdzam uczciwie, że śmierdzę jak inne. Generalnie, każdej jednej kobiecie czuć z pochwy i chodzi o te niby naturalne zapachy, dla mnie jest to smród nie do wytrzymania, aż mi niedobrze od niego. A już jak się podnieci to w ogóle bije śledziem na całą okolicę. Częste mycie nie pomoże, smród i tak zostanie.

Idź jak najszybciej do lekarza skoro napewno się dobrze umylas, na 200 procent masz jakiegoś grzyba w pochwie, fuj, aż mi się rzygać zachciało, wypierz też sobie bieliznę, zdrowa, dbajaca o higienę i zdrowy tryb życia kobieta nie ma zapachu PS częste mycie oznacza 2 prysznice dziennie, nie jeden raz na tydzień kobieto,  no i wydepiluj sobie kapciochę na zero jak już się pozbędziesz grzyba,  napewno się poprawi i smród zniknie, nie dziękuj, pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Ja nie śmierdzę bo uwielbiam się myć. Mnie na pewno nie wąchałaś bo nie jestem lesbijką i nie mogłaś miec okazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Jak kuciapka pachnie sledziem to jest zdrowa i tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Pucia napisał:

Idź jak najszybciej do lekarza skoro napewno się dobrze umylas, na 200 procent masz jakiegoś grzyba w pochwie, fuj, aż mi się rzygać zachciało, wypierz też sobie bieliznę, zdrowa, dbajaca o higienę i zdrowy tryb życia kobieta nie ma zapachu PS częste mycie oznacza 2 prysznice dziennie, nie jeden raz na tydzień kobieto,  no i wydepiluj sobie kapciochę na zero jak już się pozbędziesz grzyba,  napewno się poprawi i smród zniknie, nie dziękuj, pozdrawiam 

Posłuchaj inteligentnych ludzi i do weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura

Pipka musi smierdziec, bo tym zapachem przyciąga samca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha o kùrwa, prowo jakiegoś faceta a durne baby się zleciały jak muchy do śmietnika XD

7 godzin temu, Gość Pucia napisał:

Idź jak najszybciej do lekarza skoro napewno się dobrze umylas, na 200 procent masz jakiegoś grzyba w pochwie, fuj, aż mi się rzygać zachciało, wypierz też sobie bieliznę, zdrowa, dbajaca o higienę i zdrowy tryb życia kobieta nie ma zapachu PS częste mycie oznacza 2 prysznice dziennie, nie jeden raz na tydzień kobieto,  no i wydepiluj sobie kapciochę na zero jak już się pozbędziesz grzyba,  napewno się poprawi i smród zniknie, nie dziękuj, pozdrawiam 

ty to jėbiesz aż przez telefon, syfiaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucia
45 minut temu, Gość gość napisał:

hahaha o kùrwa, prowo jakiegoś faceta a durne baby się zleciały jak muchy do śmietnika XD

ty to jėbiesz aż przez telefon, syfiaro. 

Z rynsztoka to pisałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Pucia napisał:

Z rynsztoka to pisałaś? 

jakim prawem płeć mi zmieniasz ...ko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

hahaha o kùrwa, prowo jakiegoś faceta a durne baby się zleciały jak muchy do śmietnika XD

I się zaraz gòwnoburza rozpętała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Współczuję musialas załapać jakiś straszny syf 🤪 najczęściej to z braku higieny jest więc..... no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucia
4 godziny temu, Gość gość napisał:

jakim prawem płeć mi zmieniasz ...ko?

Jakim prawem 😂😂😂 ale mnie rozsmieszylas  męska ... ko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do śmierdziuszki

Wszystkie? A co poznajwsz koleżanki to ci...pki wąchasz? Masz nierówno pod sufitem to napewno. Śledziem nie jadą wszystkie. Jeśli jakiś zapach nieprzyjemny typu śledzie, amoniak i inne to do ginekologa i przepisze odpowiednie leki. Zdrowa kobieta nie śmierdzi. Albo sama śmierdzisz albo prowokujesz dla jaj żeby popisać o czymkolwiek, w dodatku lubisz zadymę robić tu.Może zamiast ci...pki użyj raz rozumu. To nie boli!😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×