Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzwonić czy nie

Urodziny w sali zabaw 7 osób nie potwierdziło przybycia co robić urodziny we wtorek

Polecane posty

Gość Dzwonić czy nie

Wesołych wtorek organizuje córce urodziny. 7 mam dzwonilo ze będą 1 ze nie . 

Jak mam traktować pozostałe 5 ? Jeśli w sali zgłosze ze będą to musze za nie zapłacić

 A może zadzwonić do tych mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zadzwon i zapytaj, poza urodzinami Twojej corki, te mamy maja 100 innych spraw na głowie, więc mogły zapomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże... oczywiście,że dzwon i zapytaj. Od tego podaje się numer telefonu. Ja potwierdzalam mimo że dzieci powiedziały, że będą, bo dzieciakom do końca nie ufam. Wiele mam nie pamięta, zaproszenie laduje w torebce czy między papierami i leci w zapomnienie. Przyznam,że i ja ciągle odkładam na jutro potwierdzenia bo jakoś ciężko mi napisać SMS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khg

Ale z reguły nie ma się numeru tel. Do wszystkich zaproszonych 😃. Ja za pierwszym razem też to przeżywałam. I tych rodziców których nie widziałam w przedszkolu i nie miałam kontaktu, to wsadziłam do szafek w szatni dzieciakom kartki z przypomnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonić czy nie
11 minut temu, Gość Khg napisał:

Ale z reguły nie ma się numeru tel. Do wszystkich zaproszonych 😃. Ja za pierwszym razem też to przeżywałam. I tych rodziców których nie widziałam w przedszkolu i nie miałam kontaktu, to wsadziłam do szafek w szatni dzieciakom kartki z przypomnieniem.

I ja nie mam do wsktjich mam. Dopiero udało mi się zdobyć numer do 1 mamy. Może ona da mi do pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khgjc

No i z mojego doświadczenia wynika że ci co nie potwierdzają, to z reguły ich nie będzie. Ale różnie bywa i ktoś nie potwierdzony też może przyjść...choć ta jedna osoba to z reguły różnicy nie robi w zwykłej sali zabaw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonić czy nie

Dla mnie niestety robi to roznice bo w plecy będę 110 zł jeśli te osoby nie przyjdą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgf

Chodziło mi o to że nie robi różnicy jedna osoba w sali zabaw, bo najwyżej wam doliczą jedną osobę. Licz tylko te potwierdzone.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Dzwonić czy nie napisał:

I ja nie mam do wsktjich mam. Dopiero udało mi się zdobyć numer do 1 mamy. Może ona da mi do pozostałych

Ja też nie. Pytałam pod szkola jak odbieraly dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×