Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaudia89

So_beauty28 Sara, sarunia. Co o niej myślicie? Oglądacie?

Polecane posty

Hej co myślicie o kanale so_beauty i o Sarze? Czy faktycznie jest taka szczera i uczciwa i prawdziwa jak się zawsze nazywa? Oglądacie jej kanał na you tubie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a powie mi ktoś o co chodzi z tym psem? dlaczego go oddała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

a powie mi ktoś o co chodzi z tym psem? dlaczego go oddała?

Jak to dlaczego? Oficjalny powód to psy się nie dogadały;) ale to ściema. Sara po prostu nie pomyślała, ze młodemu pieskowi należy poświecić czas. Ze mały piesek nie jest ułożony, ze sika w domu, robi kupę, ze potrzeba czasu żeby się oba psy do siebie przyzwyczaiły. Miała nawet insta gdzie mówiła ze nie daje rady z tym psem, ze robi sama wszystko, a mąż nie pomaga. Po prostu przerosło ja to. A taka niby miłośniczka zwierząt. Dla mnie ona chciała by żeby wszyscy odbierali ja jako ideał, nie potrafi się przyznać do błędu. A na live z Ewą zaczęła krzyczeć, że to jej sprawa co się stało z psem, była nieuprzejma do pytających, pokazała swoją prawdziwa twarz. Dlatego miedzy innymi to nagrano zostało skasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha widziałyście jej ostatni filmik? Gruba zjadła plaster miodu, mlaszcze, ślini siè i oblizuje lateksową rękawicę. Większej polewki jeszcze nie widziałam. Obrzydliwe. To już naprawdę przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbnx

Ja nie rozumiem tego ciągłego jej szlajania się po klubach, jakiś umiar trzeba mieć raz na pół roku np. Ona ciagle kiedy nie odtwarzam jej insta jest w dyskotece pijana wulgarnie ubrana , nie rozumiem kompletnie jej zachowania ewidentne szuka kut!!asa  na boku ale chyba jakoś długo chętnych nie ma na tą słoninę. Ciekawa jestem co myśli sobie o niej jej mąż którego wiecznie zostawia samego na poczet chlania i kręcenia dupą? Ja uważam ze on na 100procent ma kogoś normalnego na boku bo żaden normalny facet by tego nie zniosł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Sebek fajny facet na stówę ma normalna kobietę a ten cudak niech dalej się szlaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona kiedyś dodała przez pomyłkę snapa w nocy jak siedzi i pali szisze i z jakimś gościem co jej podaje faję i się na nią lubieżnie gapi. Potem wykasowała i dodała tylko jak siedzi/ pali z dziewczynami

2 minuty temu, Gość Nbnx napisał:

Ja nie rozumiem tego ciągłego jej szlajania się po klubach, jakiś umiar trzeba mieć raz na pół roku np. Ona ciagle kiedy nie odtwarzam jej insta jest w dyskotece pijana wulgarnie ubrana , nie rozumiem kompletnie jej zachowania ewidentne szuka kut!!asa  na boku ale chyba jakoś długo chętnych nie ma na tą słoninę. Ciekawa jestem co myśli sobie o niej jej mąż którego wiecznie zostawia samego na poczet chlania i kręcenia dupą? Ja uważam ze on na 100procent ma kogoś normalnego na boku bo żaden normalny facet by tego nie zniosł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Może jakiś turas założy jej reklamówkę z Primarka na głowę i dogodzi haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
3 minuty temu, Klaudia89 napisał:

Ona kiedyś dodała przez pomyłkę snapa w nocy jak siedzi i pali szisze i z jakimś gościem co jej podaje faję i się na nią lubieżnie gapi. Potem wykasowała i dodała tylko jak siedzi/ pali z dziewczynami

 

No właśnie, widzisz swędzi ją pisda i dlatego szlaja się ciagle po tych klubach. Żadna normalna szanująca się żona nigdy tak się nie zachowuje i te jej pozy rodem z burdelu ciekawe czy sebek to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

I jeszcze myśli ze jest sexi buuuachaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie on nikogo nie ma bo ciężko pracuje jako budowlaniec. Prędzej ona cyce wywala na imprezie i daje się obmacywać. Na bank. Angielskie imprezy są takie byle się napić i po.... Ile razy widziałam dziewczyny pijane w sztos, wywalające się na ulicy, bez majtek itp. A widać ze Sara lubi sobie wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A problem z alkoholem ma już od dawna, jej życie to spanie do południa zrobienie sobie śniadania jak dla chłopa od pługa, nagranie wołga i puszczenie w nim bąka, szpachla i dzięki na insta, spacer z sisi, 5 drinków i spać. Bardziej leniwej baby w życiu nie widziałam, jak ona ma nie ważyć ponad sto kilo jak nic nie robi tylko siedzi i żre i chla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Klaudia89 napisał:

Wg mnie on nikogo nie ma bo ciężko pracuje jako budowlaniec. Prędzej ona cyce wywala na imprezie i daje się obmacywać. Na bank. Angielskie imprezy są takie byle się napić i po.... Ile razy widziałam dziewczyny pijane w sztos, wywalające się na ulicy, bez majtek itp. A widać ze Sara lubi sobie wypić.

Byś się zdziwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Sara będzie jeszcze grubsza bo jej matka

jest mega otyła i wielka, wiec ona ma to w genach. Niby wegetarianka a je taki syf. Popija colą i alkoholem. Najlepsze jest ze kiedyś napisałam komentarz razem z koleżanka i nie było tam wyzwisk i ona od raz zablokowała. Blokuje każdy komentarz, który jej nie wychwala, żeby pokazać ze wszyscy ja tak kochają. A to nieprawda. Ona się nawet wysłowić nie umie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A problem z alkoholem ma już od dawna, jej życie to spanie do południa zrobienie sobie śniadania jak dla chłopa od pługa, nagranie wołga i puszczenie w nim bąka, szpachla i dzięki na insta, spacer z sisi, 5 drinków i spać. Bardziej leniwej baby w życiu nie widziałam, jak ona ma nie ważyć ponad sto kilo jak nic nie robi tylko siedzi i żre i chla

Hehe, najlepsze ze mówi ze ma rozmiar 42, ze się mieści. A nogi jak słoniny, jak dwie wielkie bele, potężne ramiona, brzuch. Napewno wazy 100 jak nie więcej. No bez kitu. ...ziala się i udaje ze to pies hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
1 godzinę temu, Klaudia89 napisał:

Hehe, najlepsze ze mówi ze ma rozmiar 42, ze się mieści. A nogi jak słoniny, jak dwie wielkie bele, potężne ramiona, brzuch. Napewno wazy 100 jak nie więcej. No bez kitu. ...ziala się i udaje ze to pies hehehe

Taaa o rozmiarze 42 to sobie może pomarzyć. A w ten cały jej weganizm to ani jeden procent nie wierze, wymyśliła sobie ze jest weganka bo to jest modne a żre pewnie wszystko jak leci dam sobie rękę uciąć ( choćby dlatego nie pokazuje co miesza w garze) śmieszna osoba, ani to ładne, ani zgrabne, ani mądre taka ameba która nic tak naprawdę nie potrafi prócz tych swoich teatralnych makijaży. Apropo wracając do klubów i tych jej fotek z psiapsiami, nie macie wrażenia ze ona z nimi na fotkach wyglada jak ich matka bądź opiekunka młodzieży na wycieczce szkolnej? Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

I założyła tą za małą katane białą z Bon Prix do klubu śmiech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
Przed chwilą, Gość Beata napisał:

I założyła tą za małą katane białą z Bon Prix do klubu śmiech 

Ledwie się wcisnęła w nią na mierzymy, myśle ze w klubie poprostu na niej strzeliła na plecach:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

objerzałem jej filmik z kostiumami kąpielowymi, te cyce ma super ;) przysadzista dość jest ale nie jest też najgorzej, rubensowskie kształty, cipcie pewnie ma fajną bułeczke, ogólnie z ryja też nie jest najgorzej, gdyby schudła byłaby naprawdę fajna niunia, ale nawet teraz bym ją bzykał, duża pupa to raj dla kuta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
51 minut temu, Gość gosc napisał:

objerzałem jej filmik z kostiumami kąpielowymi, te cyce ma super ;) przysadzista dość jest ale nie jest też najgorzej, rubensowskie kształty, cipcie pewnie ma fajną bułeczke, ogólnie z ryja też nie jest najgorzej, gdyby schudła byłaby naprawdę fajna niunia, ale nawet teraz bym ją bzykał, duża pupa to raj dla kuta

 

Sara chyba jeszcze nie wytrzezwialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Dora napisał:

Sara chyba jeszcze nie wytrzezwialas

Hehe. Bez kitu 😂😂 a może wlasnie tacy faceci na nią lecą. Lubią grube klaszczące cielska a reszta się dla nich nie liczy, bo sarunia intelektem nie błyszczy 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Klaudia89 napisał:

Hehe. Bez kitu 😂😂 a może wlasnie tacy faceci na nią lecą. Lubią grube klaszczące cielska a reszta się dla nich nie liczy, bo sarunia intelektem nie błyszczy 😂😂😂

no ja tylko oceniłem jej ciałko i brałbym, intelektu nie oceniam bo widziałem z minute jej filmiku i to tyle, bym miał sie wypowiedzieć o jej intelekcie, charakterze itp to bym musiał z 10-15 filmików obejrzeć i to całych, ale nie mam zamiaru bo mnie to po prostu nie interesuje, a wy sobie dalej żyjcie życiem innych bo widocznie własnego nie macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

no ja tylko oceniłem jej ciałko i brałbym, intelektu nie oceniam bo widziałem z minute jej filmiku i to tyle, bym miał sie wypowiedzieć o jej intelekcie, charakterze itp to bym musiał z 10-15 filmików obejrzeć i to całych, ale nie mam zamiaru bo mnie to po prostu nie interesuje, a wy sobie dalej żyjcie życiem innych bo widocznie własnego nie macie ;)

Tak i dlatego

szukałes o niej tematów na forum;) nie masz czasu na oglądanie z nią filmów ale jest czas na szukanie głęboko ukrytych tematów o saruni na kafeterii. Saruniu nie pogrążają się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Klaudia89 napisał:

Tak i dlatego

szukałes o niej tematów na forum;) nie masz czasu na oglądanie z nią filmów ale jest czas na szukanie głęboko ukrytych tematów o saruni na kafeterii. Saruniu nie pogrążają się ;))

pojepana jesteś klaydnko nolifie żałosny, gnijesz cały dzień na tym forum i ci odwala

a temat widziałem na głównej, zaciekawiło mnie co to za jedna ta sarunia, luknąłem w google + pierwszy lepszy link do jej jakiegoś filmiku obejrzałem ją 15 sekund i tyle, a ty sie nią jarasz od miesięcy albo i lat pewnie bo sama jesteś tylko żałosnym zerem bez życia

żyj sobie dalej innymi, nie mam zamiaru juz dalej z tobą dyskutować żałosna panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

pojepana jesteś klaydnko nolifie żałosny, gnijesz cały dzień na tym forum i ci odwala

a temat widziałem na głównej, zaciekawiło mnie co to za jedna ta sarunia, luknąłem w google + pierwszy lepszy link do jej jakiegoś filmiku obejrzałem ją 15 sekund i tyle, a ty sie nią jarasz od miesięcy albo i lat pewnie bo sama jesteś tylko żałosnym zerem bez życia

żyj sobie dalej innymi, nie mam zamiaru juz dalej z tobą dyskutować żałosna panienko

Ok, ok. Po co ta agresja Saruniu? :)skubnij sobie trochę mięska od razu złość ci przejdzie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co kupuje Sara na pms? Litr żubrówki 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona niedługo c i p s k o pokaże we vlogu albo na stories!!! Ochydna baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dnbd
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ona niedługo c i p s k o pokaże we vlogu albo na stories!!! Ochydna baba. 

Wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyty

Nowe zdjęcie na insta z tej jej obrzydliwymi warami🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łożeszek

Ostatnie Q&A było mega żałosne, wygląda jak karykatura te usta rzęsy jak drag queen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×