Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kakas123

Dziwny wynik testu ciążowego

Polecane posty

Cześć. Mam takie pytanko, bo nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat. Moja dziewczyna zrobiła test ciążowy. Okres jej już się grubo spóźnia, bo miesiąc. Miała też jednodniowe plamienie. Niedawno zrobiliśmy test, wyszedł negatywny. Jako, że okres nadal nie nadszedł, dziewczyna ponowiła test. I tu moje pytanie. Czy jest to normalne w testach płytkowych, że test pokazał od razu jedną, rozmazaną kreskę T, po chwili pokazał wynik pozytywny, a na końcu pokazał negatywny C i tak zostało. Czy to jest normalny, poprawny wynik takiego testu? Zostawiło to duży niesmak. Test był wykonany prawidłowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jej się okres spóźnia miesiąc to to jest powód do wizyty u lekarza, niezależnie od tego czy to ciąża czy nie. Przy prawidłowo rozwijającej się ciąży, po takim czasie, wynik testu powinien być jednoznaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
7 minut temu, kakas123 napisał:

(...) test pokazał od razu jedną, rozmazaną kreskę T, po chwili pokazał wynik pozytywny, a na końcu pokazał negatywny C i tak zostało. (...)

Nie rozumiem, ile w koncu zobaczyliscie tych kresek? Jeśli są dwie (na T i C) to jest ciąża, jeśli jedna na T to brak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak to jest az miesiac to trzeba isc do lekarza. 

Jak sie okres spóźnia 4 tyg to jest sie az w 8tc i tu juz ciaza powinna wyjsc z testu. 

W miedzyczasie powtorzcie test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jaa napisał:

Nie rozumiem, ile w koncu zobaczyliscie tych kresek? Jeśli są dwie (na T i C) to jest ciąża, jeśli jedna na T to brak ciąży

Chodzi o to że najpierw T się pojawiła, potem C, zniknęła T i została sama C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
40 minut temu, kakas123 napisał:

Chodzi o to że najpierw T się pojawiła, potem C, zniknęła T i została sama C

Zależy po jakim czasie odczytaliscie, przeważnie należy testy odczytywac po 3-5 minutach i po tym czasie juz na test nie patrzeć (zachodzą kolejne reakcje i po tym czasie już wynik nie jest wiarygodny). Aczkolwiek nie spotkałam się z tym że C pojawia sie po T. Ja bym zrobiła dla pewności jeszcze jeden test.

 

2 godziny temu, Gość Jaa napisał:

Nie rozumiem, ile w koncu zobaczyliscie tych kresek? Jeśli są dwie (na T i C) to jest ciąża, jeśli jedna na T to brak ciąży

Jedna na C*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×