Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmm

czy 33 latek jest za stary dla 24 latki?

Polecane posty

Gość Lubię ładne
4 minuty temu, Gość 9393939 napisał:

Jest dużo dziewic 24 latek wbrew pozorom ale nie w dużych ani średnich miastach , tylko w małych miastach i na wsiach 

A Ty skąd wiesz, w łóżko im zaglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik
6 minut temu, Gość 9393939 napisał:

Jest dużo dziewic 24 latek wbrew pozorom ale nie w dużych ani średnich miastach , tylko w małych miastach i na wsiach 

Jakie to jest małe miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8383
4 minuty temu, Gość Lubię ładne napisał:

A Ty skąd wiesz, w łóżko im zaglądałaś?

Sama mam 25 lat i jestem dziewicą,Nie jestem bazylem , wysoka naturalna brunetka z jasną karnacja i niebieskimi oczami,nie trafiłam na miłość życia a byle komu nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGOF
11 minut temu, Gość 8383 napisał:

Sama mam 25 lat i jestem dziewicą,Nie jestem bazylem , wysoka naturalna brunetka z jasną karnacja i niebieskimi oczami,nie trafiłam na miłość życia a byle komu nie dam.

Też widzę że w mniejszych miejscowościach łatwiej poznać fajną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię ładne
14 minut temu, Gość 8383 napisał:

Sama mam 25 lat i jestem dziewicą,Nie jestem bazylem , wysoka naturalna brunetka z jasną karnacja i niebieskimi oczami,nie trafiłam na miłość życia a byle komu nie dam.

A ty chcesz prawniczka czy doświadczonego. 25 lat dziewica to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się w 100 % i jestem facetem. Kobiety z miast się do niczego nie nadają, chyba że są z wioski i przyjechały na studia czy coś, wtedy są jakby normalniejsze 

A do czego ma się kobieta nadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGOF

W małych miejscowościach znacznie łatwiej poznać kobietę dziewice się trafiają nawet często i łatwo wchodzi podryw na ulicy w dużych miastach już jest ciut ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość 939292 napisał:

Nie drwij z niej ja mam 22 lata a jestem ułożona i gotowa na rodzinę i dziecko , to że ty masz 30 lat i jesteś dziecinna i nie lubisz dużych obowiązków  to nie znaczy że nie ma dziewczyn ,które musiały szybko dojrzeć . Na ukrainie większość 22 letnich kobiet ma męża dzieci i prowadzi dom , w Polsce 30 stki z dużych miast zachowują się jak nastolatki i zupy nie umieją ugotować, się nie dziwię że faceci z dużych miast wolą jakaś młoda ukrainke albo polke ze wsi ,bo laski z polskich miast są poprpstu pyskate leniwe i nie życiowe 

Całkowicie nie zrozumiałaś o co mi chodzi,  ale nie dziwne bo masz 22 lata.  Nie mam 30 lat (więcej - gdybym myślała tak ja ty to byś już była moją córka ) a do tego mam męża i 2 dzieci. 

Kobiety w miastach z reguły pracują zawodowo, a domem i dziećmi zajmują się z mężem, który też potrafi ugotować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anna napisał:

Dla mnie jest w dobrym wieku. Ja mam 39.

Choć w porównaniu z moim partnerem to jest troszkę stary 🙂

Przestań już tu na okrągło wypisywać swoje fantazje, to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Jesteśmy zaręczeni. 

fantastyka piętro wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGOF
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Całkowicie nie zrozumiałaś o co mi chodzi,  ale nie dziwne bo masz 22 lata.  Nie mam 30 lat (więcej - gdybym myślała tak ja ty to byś już była moją córka ) a do tego mam męża i 2 dzieci. 

Kobiety w miastach z reguły pracują zawodowo, a domem i dziećmi zajmują się z mężem, który też potrafi ugotować.  

Według mnie ta młoda dziewczyna ma rację wielu moich znajomych żałuję związków z równo lotkami A mamy po 30 lat dla w miarę ogarniętego faceta nie ma problemu znalezienie 20 latki gdy ma się 30 czy nawet 40 lat dziewczyny z małych miejscowości są znacznie fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość LEGOF napisał:

Według mnie ta młoda dziewczyna ma rację wielu moich znajomych żałuję związków z równo lotkami A mamy po 30 lat dla w miarę ogarniętego faceta nie ma problemu znalezienie 20 latki gdy ma się 30 czy nawet 40 lat dziewczyny z małych miejscowości są znacznie fajniejsze

Bardziej naiwne i ulegle, ugotuje, posprząta, zrobi zakupy, itd i będzie szczęśliwa, że ne robi na wsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość LEGOF napisał:

A mamy po 30 lat dla w miarę ogarniętego faceta nie ma problemu znalezienie 20 latki gdy ma się 30 czy nawet 40 lat dziewczyny z małych miejscowości są znacznie fajniejsze

Ogarnięty 40 latek z 20 latką?????

Na czym polega to, że ten 40 latek jest ogarnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość LEGOF napisał:

Według mnie ta młoda dziewczyna ma rację wielu moich znajomych żałuję związków z równo lotkami A mamy po 30 lat

A kto im każe być w tych związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atybyschcialstarsza

Za stary. Ja biore tylko mlodszych albo w moim wieku na co mi pryk? Lubie seks duzo sie ruszac jezdzic no i ladnych mlodych na co mi stary? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaa

Z malych miejscowosci sa biedne i nieraz glupie albo z rodzin patoli dlatego biora starych przy kasie :) ja wole ladnych mlodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaaa

Nasienie starzeje sie po 35 roku zycia i zolknie poza tym wzwod juz nie ten

uwielbiam seks 3x dziennie z mlodym twardy wzwod szybki wytrysk a nie meczenie starej gruchy godzine zeby wystrzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGOF
9 minut temu, Gość Hahahahaa napisał:

Z malych miejscowosci sa biedne i nieraz glupie albo z rodzin patoli dlatego biora starych przy kasie 🙂 ja wole ladnych mlodych

 

6 minut temu, Gość Hahahahaaa napisał:

Nasienie starzeje sie po 35 roku zycia i zolknie poza tym wzwod juz nie ten

uwielbiam seks 3x dziennie z mlodym twardy wzwod szybki wytrysk a nie meczenie starej gruchy godzine zeby wystrzelil

Naciagasz fakty... To samo można powiedzieć o kobietach z dużych miast...i ogólnie o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44lTek

Wzwód 3 razy dziennie lepszą formę niż 10 lat temu więcej ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Najlepiej jak kobieta jest młodsza od ciebie 3 do 5 lat więcej to już trochę lipa Chociaż jak ona ciebie chcę to wiesz zawsze możecie spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yea
1 godzinę temu, Gość Geniusz napisał:

Najlepiej jak kobieta jest młodsza od ciebie 3 do 5 lat więcej to już trochę lipa Chociaż jak ona ciebie chcę to wiesz zawsze możecie spróbować

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego od związku wymaga facet, a czego kobieta. Nie chodzi tutaj o wiek, tylko o to co mają w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie. Grzyb niech szuka grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×