Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bugaboo czy coś tańszego?

Polecane posty

Gość Gość

Nie wiem jaki wózek kupić. Raz myśle o Bugaboo (4 tysiące) a raz ze może lepiej kupić coś tańszego. Ale jak Bugaboo to chciałam zostawić dla kolejnego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kwestia gustu, dla mnie jest brzydki i niepraktyczny. Inne wózki też spokojnie dotrwaja do drugiego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Poza tym, że uważam bugaboo za jeden z paskudniejszych wizualnie wózków, to wg mnie wydawanie takich pieniędzy na wózek jest marnotrawstwem. Wózek szybko się eksploatuje, niszczy. Z gondoli po chwili przechodzi się na spacerówkę. Wolałabym.dolozyc nadwyżkę.kasy na coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja bym kupila taki wozek za 4k jak planujesz drugie dziecko . ja mialam taki drozszy i spokojnie przetrwal dwojke dzieci. 

Czy akurat bugaboo to już inna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

a moj za 1300 jest eksplatowany przez 4 dziecko i oprócz tego że rama poobijana od drzwi windy i innych "przypadków" to poszycie w stanie idealnym:P 

Wózek jest z 2007roku - czy woził tylko czwórkę dzieci nie wiem, ale kobieta od której go kupiłam mówiła że dostała go od kogoś z rodziny i ze tylko gondolkę uzywali i fotelika.

Fakt wózek jest cieżki, duzy, ale ma tez ogromny kosz na zakupy, w bloku mam winde , więc waga nie robi mi róznicy. Jest fantastyczny w prowadzeniu. U mnie wozi juz drugie dziecko . Mam tez lekką spacerówkę, wózkorowerek ale wole ten duzy.

Kupiłam wózek z fajną gondolką , bo planowałam zmienic szybko na coś lekkiego, ale jakos nie moge sie z nim rozstać.

A wózek za 4k, kto bogatemu zabroni, ale jak dla mnie to strata kasy, wole te pieniadze przeznaczyć na coś fajniejszego niz coś co i tak kupic musze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja z doświadczenia mogę polecić anex m/type. Prezentuje się bardzo nowocześnie i jest wygodny. Lekko się prowadzi, ma zwrotne koła i dobra amortyzację. Jestem z niego bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

w przeciagu dwóch miesiecy trafiłam na taki ntemat juz którys raz. Weż sie dziewczyno kup ten wózek i się ciesz , a nie zasmiecasz forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

anex i wygląda lepiej i sądzę, że jakościowo da radę, bo to jeden z lepszych wózków, po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Teraz kupiłam nowy model e/type i jestem bardzo z niego zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Anex e/type - polecam, bardzo fajny wózek i tak jak piszecie w dobrej cenie, prowadzi się fajnie, ma duże wygodne koła, w gondoli miejsca jest dużo, bez problemu jedna osoba może go złożyć, nam bardzo pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina

Ja miałam bugaboo i uważam, ze był bardzo praktyczny - długa gondola, syn bardzo długo leżał. Jest to wózek miejski zdecydowanie, zwrotny, ale na dobre chodniki. Koleżanka później ode mnie kupiła ten wózek i użyła jeszcze na dwójkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Zastanawiam się nad nim i nad m/type z Anexa i chyba wybiorę Anexa bo jest dużo tańszy a jakość podobna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

taaa widzę że trolle od Anexa napieprzają kampanię hahahaha

za darmo bym żadnej pokraki z anexa nie chciała. Ten stelaż wygląda jak jakiś sprzęt do rehabilitacji albo łóżko szpitalne o jeszcze ta gondola z plastiku, ohyda. Zwłaszcza w białym kolorze. kto normalny kupuję taki szajs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnkaaaa

zdecydowanie m/type zwinny, lekki i zwrotny wózek, po każdej nawierzchni radzi sobie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaWwa

A czy wiedziecie gdzie w Warszawie na żywo mozna zobaczyć te wózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

w bobowozki możesz sobie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaBanana

bugaboo to świetny wózek, pod 2 warunkami: nie planujesz z nim podróżować (mieści się do mało którego auta, najlepiej mieć suva) oraz kupisz nowy kiedy dziecko będzie miało koło roku - większość dzieci lubi wózku spać na brzuchu lub na boku a w kubełkowych spacerówkach - bo taka jest w zestawie - się nie da)

 

Ja kupiłam cameleona 3 i byłam zachwycona właśnie do momentu kiedy musiałam gdzieś jechać moim małym autem  -no nie dało się. Musiałam czekać na męża i jego duże auto. A jeśli macie jedno małe autko? pozostaje zamówić taksę. i to najlepiej bagażową.

Kiedy syn miał rok, i ja chciałam być już mega niezależna, móc z nim jechać gdzie chcę, łatwo złożyć wózek, wsadzić sama do bagażnika z dzieckiem w drugiej ręce - wtedy kupiłam inny wózek, nie powiem jaki bo nie o to chodzi, ale za bodajże 1200 zł. Spacerówkę. I już do bugaboo nie wróciłam. Korzystam z niego na codzień.

 

Fakt, wrócę do bugaboo, bo już go mam, i ma wygodną gondolę a w grudniu znów rodzę a nim  można nim jeździć po śniegu ale gdybym miała jakiejś mamie coś doradzić to poradziłabym coś takiego: kup najzwyklejszy, nawet używany wózek z gondolą (bo będziesz korzystać z niego maksymalnie pół roku!) a potem poświęć zaoszczędzone pieniądze na wygodną spacerówkę, rozkłdaną na płasko, szeroką ale małą po złożeniu, i taką jaka będzie Ci potrzebna właśnie wtedy na kolejne półtora roku lub dłużej.

 

mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×