Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwia

Uciążliwe zaparcia w ciąży !!!

Polecane posty

Gość Oliwia

Jestem w ciąży i od półtora miesiąca mam problem z zaparciami. Muszę niestety leżeć i nie wiem jak mam sobie poradzić. Obawiam się, że zaparcia spowodują hemoroidy. Czy znacie skuteczne i bezpieczne sposoby na pozbycie się zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się codziennie jeść jakieś owoce i warzywa, dodatkowo pije maślankę z suszonymi śliwkami. Na czczo z rana piję szklankę wody z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Duzo wody i czopki glicerynowe. Sliwki suszone. Siemie lniane. Szczerze, to sie wymeczysz i tak. W drugiej ciazy tak mialam i niestety skonczylo sie hemoroidami. Oby Tobie udalo sie tego uniknac. Pogadaj z lekarzem. Cos Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Acha. Kiwi. W miare dzialaly na mnie kiwi.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może po prostu nie żreć syfu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Oliwia napisał:

Jestem w ciąży i od półtora miesiąca mam problem z zaparciami. Muszę niestety leżeć i nie wiem jak mam sobie poradzić. Obawiam się, że zaparcia spowodują hemoroidy. Czy znacie skuteczne i bezpieczne sposoby na pozbycie się zaparcia?

Zupy warzywne (mozesz sobie kupowac takie mrozone, gotowe) , sok z buraka, ktory pilam namietnie w ciazy bo musialam - ze wzgl na żelazo. Duze ilosci wody, mandarynki, kiwi, winogrona. Owsianka. 

Ale i tak dopadlo mnie zaparcie, pod koniec ciazy zachorowalam i dostalam antybiotyk i to on mnie zablokowal, meczylam sie kilka dni straszliwie. W koncu musialam miec lewatywe. Jak sobie przypomne.. Dobrze, ze nie urodzilam wtedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja jem codziennie jabłko i mi smakuje tylko Ligol np z biedronki lub Lidla. I uwierz że to pomaga bo też miałam problemy z zaparciami na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli ciąża jest zagrożona to nie stosuj żadnych herbatek, czopków ani niczego. Moja ciąża na początku była zagrożona i lekarz nie pozwolił brac takich rzeczy, powoedzial, że są tam substancje które mogą zaszkodzić. Jedz śliwki suszone, jabłka - mają dużo blonnnika, płatki owsiane z otrębami i śliwkami suszonymi - miałam po tym najszybszy efekt. 3 łyżki płatków owsianych, łyżka otrąb, szklanka gotowanego mleka, 4 suszone śliwki - przepis od mojej dietetyczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka2019

Ja tak miałam, co dodatkowo było potęgowane przez żelazo, które musiałam brać. Wspomagałam się koktajlami z siemieniem lnianym. Pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Jedz kiwi. Pomaga i smakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

a czy sex analny bez zabezpieczenia byłby pomocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To współczuję, my kobiety musimy przez wszystko przejść.  Też jestem w ciąży i nie mam problemu z zaparciami a hemoroidy pomału się pojawiają 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam ale krócej. Ogólnie na początku zaparcia, później rozwolnienia no i teraz znowu. 

Ja ogólnie piłam gorącą wodę, pomagało. Albo po prostu zjeść coś naprawdę ostrego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup otręby owsiane, dodaj do nich jogurt naturalny zjedz i czekaj na wspaniałe efekty specjalne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×