Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ehm

Słabe objawy ciazy

Polecane posty

Gość Ehm

Witam Kobietki, jestem w 8 tyg drugiej ciąży, wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu(sezon urlopowy) testy pozytywne, ale martwi mnie to że poza zmęczeniem sennoscia i bolesnym piersiami nic nie czuję. W pierwszej ciąży czułam się fatalnie, na tym etapie ciągle wymiotowalam a teraz nic, czuję się naprawdę dobrze poza brakiem energii. Czy są tu mamusie, które miały tak samo, bo zaczynam swirowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja jestem w 6 i nawet mnie piersi nie bola ani senna nie jestem, nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic tylko się cieszyć.Ja w obu ciążach nie miałam nawet mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spokojnie, wszystko będzie dobrze, ja też nie miałam żadnych dolegliwości, ciesz się lub przygotuj, że mogą nastąpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tak mialam. W dniu w kt wypowiedzialam te slowa ze cos za dobrze sie czuje jak na ciaze dopiero sie zaczęło:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Każda kobieta jest inna i będzie miała inne objawy. Ja nie miałam żadnych oprócz braku miesiączki i bolących piersi. Aż do 6 miesiąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
27 minut temu, Gość Ehm napisał:

Witam Kobietki, jestem w 8 tyg drugiej ciąży, wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu(sezon urlopowy) testy pozytywne, ale martwi mnie to że poza zmęczeniem sennoscia i bolesnym piersiami nic nie czuję. W pierwszej ciąży czułam się fatalnie, na tym etapie ciągle wymiotowalam a teraz nic, czuję się naprawdę dobrze poza brakiem energii. Czy są tu mamusie, które miały tak samo, bo zaczynam swirowac 

Pamiętam dokładnie jak rok temu tez wariowałam. W pierwszej ciąży czułam się okropnie. Po prostu szok. Przytyłam 49 kg, spuchnieta byłam jak balon, wymiotowalam do 5 miesiąca, nie dałam rady chodzić. 

W drugiej ciąży czułam się podobnie z tym że wymioty były słabsze i szybciej się skończyły 

I jak zaszłam w trzecia ciąże to po jakichś 3 tyg od zapłodnienia czułam się słabo, chciało mi się wymiotować, ale nie wymiotowalam. Byłam senna non stop,ale nic poza tym. Swirowalam. Byłam pewna że to zły znak i poronie. Naczytalam Się do tego że brak objawów oznacza niskie beta hcg i nie utrzymam ciąży. Całe 9 miesięcy czułam się dobrze. Wiadomo że pod koniec już było ciężko chodzić. Przytyłam tylko 4 kg i co najważniejsze do końca 6 miesiąca pracowałam a mam pracę fizyczna. Byłam pewna że coś jest nie tak, jak mijały miesiące to pewna byłam że urodzie chore dziecko.. Dziś mam śliczna Hanulkę, skończyła 4 miesiące. Jest zdrowa, wesoła. Urodziłam ja w 30.minut 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehm

Dziękuję, troche mnie uspokoiłyscie 😊 właśnie to samo słyszałam - że jak dużo objawów to dużo hormonów podtrzymujacych ciąże, w pierwszej ciąży każdy mnie tak pocieszal. Pierwsza ciąże znosilam fatalnie, ciągle wymioty mdłości zgaga obrzęki, schudłam 12 kg a teraz nic poza piersiami i zmęczeniem. Ale cóż, może faktycznie każda ciąża inna, trzeba myśleć pozytywnie 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×