Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna_23

Możliwa jednak ciąża???

Polecane posty

Gość Justyna_23

Witam. Może pomoże mi ktoś, bo obawiam się, że mogę być w ciąży tylko mam wątpliwości. Mam cykle regularne 28-dniowe. 3.05 miałam miesiaczkę. Tak wyszło, że 16.05 czyli w dzień owulacji, mój chłopak doszedł we mnie, a kochalismy się bez zabezpieczenia. Dostałam mies. 3 dni wcześniej lecz była skąpa. 2-dniowe plamienie czysto czerwone i 2 dni brązowy śluz. Był to czerwiec. W lipcu też dostałam miesiączkę w terminie. Trwała 5 dni ale też była skąpa. Nigdy tak nie miałam. Czuję się lekko osłabiona i nic poza tym. Pobolewa mnie od czasu do czasu jajnik. A w sobotę w nocy tak mnie zabolało, że aż byłam przestraszona. Dodam, że w maju kilka dni po seksie miałam plamienie. Czy skoro mam okres już drugi miesiąc mogę być w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyytd

Tak, jesteś w ciąży urojonej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_23

Jestem śpiąca bardzo, rano to bym chętnie nie wstawała z łóżka, mam białą gęstą wydzielinę i brzuch pobolewa jakby na okres. Teraz też prawie śpię, co mnie dziwi. Niby mam miesiączkę ale jest dziwna krótka i skąpa i nie mam bolu podbrzusza w tym czasie. Kochalismy się bez zabezpieczenia i nie chciałabym aby to była ciąża. Boję się wykonać test, nie jestem gotowa na macierzyństwo. Czy możliwe abym była w ciąży?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_23

A jaki test ciążowy jest dobry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mhm. Czyli martwisz się, że jesteś w ciąży, której nie chciałaś, mimo że uprawiałaś seks bez zabezpieczenia w dni płodne, ale testu nie zrobisz, bo się boisz i będziesz tak czekać parę miesięcy i sobie wkręcać?

Diagnoza: Albo trollujesz, albo jesteś zwyczajnie głupia.

Podejrzewam pierwsze, ale na wszelki wypadek powiem, żebyś poszła po test do apteki albo chociażby do zwykłego rossmanna. To takie proste i logiczne rozwiązanie, że aż strach uwierzyć, że do tej pory na to nie wpadłaś. Test obojętnie jaki, tylko dokładnie przeczytaj ulotkę ze 3 razy wcześniej, bo potem przylecisz z następnym pytaniem w stylu: "A bo test wyszedł negatywny, a potem 14 godzin później pojawiła się druga kreska. Czy mogę być w ciąży?????". Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_23

Nic nie trolluje. Piszę i pytam tutaj bo nie mam z kim pogadać o swych obawach. Czy możliwe abym była w ciąży?  Mam przeczucie że to jednak ciąża, bo jestem ciągle senna i gorąco jest mi. Zastanawia mnie tylko to, że mam okres, ale czytałam,  że można mieć do któregoś miesiąca. Ja tak mam, jest słabszy i krótszy ale jest. Jaki test najlepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test obojętnie jaki. Owszem możliwa ciąża. Plamienia w ciąży się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro myślisz, że ciąża to zrób test. Obojętnie jaki. Co w tym jest takiego skomplikowanego? Jak nie wiesz, to poproś o radę kogoś w aptece i już. Nie ma innej rady. Nie zrobimy tego za Ciebie, a takie wróżenie z objawów jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×