Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrykf2

Umówić się z którąś z tych kobiet?

Polecane posty

Mam 26 lat. Jestem na portalu erotycznym. Nieraz piszą do mnie zadbane i atrakcyjne kobiety 35-40 lat. Dostaje od nich bardzo miłe wiadomości "Przystojniaku, Kochanie, misiu, skarbie" itd. Chcą się ze mną umówić. Proponują mi nawet stały układ bez sponsoringu z mojej strony. Czy to normalne że ja jako młodszy je interesuje? Jestem prawiczkiem i nie wiem jak by to wyglądało. Musiałbym chyba sobie wziąć jakieś tabletki uspokajające i gumki ze znieczuleniem. Męczy mnie już trzepanie sobie ...a. Może bym się jakoś zabawił z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 39 lat

A golisz włosy dookoła siusiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Edyta 39 lat napisał:

A golisz włosy dookoła siusiaka?

Jak będzie trzeba to ogolę. W tej chwili nie widzę powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Edyta 39 lat napisał:

A golisz włosy dookoła siusiaka?

Jak będzie trzeba to ogolę. W tej chwili nie widzę powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzz

Jaki to portal? jesli można wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Mzz napisał:

Jaki to portal? jesli można wiedzieć 

allerandka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
21 godzin temu, patrykf2 napisał:

Mam 26 lat. Jestem na portalu erotycznym. Nieraz piszą do mnie zadbane i atrakcyjne kobiety 35-40 lat. Dostaje od nich bardzo miłe wiadomości "Przystojniaku, Kochanie, misiu, skarbie" itd. Chcą się ze mną umówić. Proponują mi nawet stały układ bez sponsoringu z mojej strony. Czy to normalne że ja jako młodszy je interesuje? Jestem prawiczkiem i nie wiem jak by to wyglądało. Musiałbym chyba sobie wziąć jakieś tabletki uspokajające i gumki ze znieczuleniem. Męczy mnie już trzepanie sobie ...a. Może bym się jakoś zabawił z nimi.

A w swoim profilu na tej randce podałeś że nigdy nie roochałeś, czy ukrywasz ten fakt?

Bo wiesz... dojrzałe kobiety zapewne sądzą, że 26letni przystojniak zna się na dobrym seksie, a tu może się okazać, że będzie rozczarowanie. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest niemożliwe, żeby kobiety w takim wieku pisały: kochanie, misiu, skarbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba chce żeby mu wszyscy zazdraszczali. Tu wciąz ktos pisze, że marzą mu się takie dojrzałe tylko na marzeniach sie kończy 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 39 lat
21 minut temu, xolek43 napisał:

Dajcie spokój. Przecież to nieudolna reklama ww strony.

Nie wygląda to na reklamę. Zajrzałam na profil autora, od marca pisał w kilkunastu tematach ale dość spójnie, a nazwę strony z portalem wymienił wcześniej chyba tylko raz.

Bardziej mi to pasuje na jakiegoś fantastę który projektuje swoją postać jako 26letniego samotnego prawiczka, przeżywającego rozterki w rodzaju opisanych wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×