Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiemcozrobiczzyciem;)ON

Wybrać prawdziwa miłość czy faceta z którym jestem na siłę...

Polecane posty

Gość Niewiemcozrobiczzyciem;)ON

Mam chłopaka ale kocham moją pierwszą miłość czyli mojego poprzedniego chłopaka...nasz związek się zepsuł przeze mnie, przyznaje się (dziewczyny też nie są święte nie możemy zwalać zawsze wszystkiego na facetow my też popełniamy błędy.) On miał kogoś po mnie ja chciałam naprawić wszystko i żałowałam bardzo tego co zrobiłam ale powiedział żebym dała mu spokój tak więc zrobiłam...poznałam kogoś jestem z tym chłopakiem w związku a on odezwał się do mnie i powiedzial że przebaczył mi wszystko co zrobiłam  i tamta dziewczyna była zupełnym przeciwieństwem mnie traktowała go jak śmiecia poniżała go... Wszystko wróciło i mam mętlik w głowie kocham tego chłopaka z którym jestem ale nikogo nie kochałam tak bardzo jak tamtego...i wiem że czasem jest tak że  wybierze się tego faceta z którym się jest a później całe życie się cierpi że nie wybrało się prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszą miłość się często idealizuje. Do tego dochodzi twoje poczucie winy za rozpad związku. Piszesz ze kochasz obecnego chłopaka. A co jak poprzedni chce tylko waszego zerwania a potem każe co spadać. Taka zemsta. Jeśli kochasz obecnego to duzo ryzykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile masz lat. Ile byłaś z byłym. A ile z obecnym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiemcozrobiczzyciem;)ON
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pierwszą miłość się często idealizuje. Do tego dochodzi twoje poczucie winy za rozpad związku. Piszesz ze kochasz obecnego chłopaka. A co jak poprzedni chce tylko waszego zerwania a potem każe co spadać. Taka zemsta. Jeśli kochasz obecnego to duzo ryzykujesz

To ciężki temat ja zaczęłam pisać z kimś innym i zerwałam...więc winie za to siebie 😞 sama nie wiem czego chcę ale widzę że on mnie kocha mówił że przy tamtej dziewczynie cały czas mówił o mnie...i cały czas o mnie myślał próbował z tym walczyć ale się nie da on nadal mnie kocha :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiemcozrobiczzyciem;)ON
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ile masz lat. Ile byłaś z byłym. A ile z obecnym? 

Mam 20 lat z byłym byłam rok a z tym jestem pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×