Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goska

Gdzie pojechać z dziećmi na krótki odpoczynek4-5 dni

Polecane posty

Gość Goska

Witam. Mamy gospodarstwo więc temat wakacje to dla nas abstrakcja. W tym roku mam totalnie dość bo o ile zawsze wyjeżdżamy chociaż w niedzielę to w tym roku wciąż się coś wali i siedzimy w domu. Szkoda mi dzieci bo są wakacje a one zamiast być wypoczete są coraz bardziej zmęczone to monottonnia i nuda. Nie mamy babć ani żadnych cioc gdzie mogliby pojechać. Pomyślałam że może chociaż mi udałoby się wyrwać pod koniec sierpnia gdzieś z dziećmi na 3-4 dni. Co polecacie? Jesteśmy z dolnośląskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Goska napisał:

Witam. Mamy gospodarstwo więc temat wakacje to dla nas abstrakcja. W tym roku mam totalnie dość bo o ile zawsze wyjeżdżamy chociaż w niedzielę to w tym roku wciąż się coś wali i siedzimy w domu. Szkoda mi dzieci bo są wakacje a one zamiast być wypoczete są coraz bardziej zmęczone to monottonnia i nuda. Nie mamy babć ani żadnych cioc gdzie mogliby pojechać. Pomyślałam że może chociaż mi udałoby się wyrwać pod koniec sierpnia gdzieś z dziećmi na 3-4 dni. Co polecacie? Jesteśmy z dolnośląskiego 

Morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A w jakim wieku są dzieci? Jak starsze, to zabierzcie je do Krakowa czy Warszawy, albo Wrocławia,  w dużych miastach jest sporo atrakcji dla dzieciaków,  a skoro mieszkacie na wsi- to będzie dla nich fajna odmiana. Morze jest super, ale przy 3 dniach wolnych połowa czasu schodzi na dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A w jakim wieku są dzieci? Jak starsze, to zabierzcie je do Krakowa czy Warszawy, albo Wrocławia,  w dużych miastach jest sporo atrakcji dla dzieciaków,  a skoro mieszkacie na wsi- to będzie dla nich fajna odmiana. Morze jest super, ale przy 3 dniach wolnych połowa czasu schodzi na dojazdy.

Ja akurat jestem z Krakowa. Jest tu teraz niedobre powietrze. Kupa turystow. Polecam w chlodniejsze dni. 

Jedzcie nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież masz blisko góry. Karpacz i okolice. Jeżeli dysponujesz większa gotówka to wybierze hotel z basenami i atrakcjami dla dzieci żebyś i Ty mogła odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W Polsce nad morzem mamy najlepsze na świecie hotele,  tylko szkoda ze pogody brak. Byliśmy w tym roku w Grecji w hotelu 5 gwiazdkowym szok standardy jak w 3 gwiazdkowym. Poza hotelem brudno. W hotelu tez nie czuć tego luksusu i klasy do którego jesteśmy przyzwyczajeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

Morze odpada bo sam dojazd sporo zajmie. Wrocław, Kraków znamy. Myślałam o hotelu z basenem itp...ale żeby też w okolicy było coś fajnego do zobaczenia bo lubimy spędzać czas aktywnie, wiadomo jak dzieci za długo nie posiedzę. A może ktoś polecić jakieś sprawdzone hotele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej autorko, ja tez chetnie poczytam o fajnych miejscach dla dzieci, szczegolnie o fajnych jeziorach z plaza I bez tlumow, ja sama wybieram sie z moimi do energylandii, potem ze 2 dni w gorach I termy bania, pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hotel bania polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zalezy jakim budzetem dysponujesz no i Tatry sa w takiej samej odleglosci dla Ciebie co morze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A góry sowie? Piękne szlaki na pttk zygmuntówkę. W okolicy twierdze, kopalnia złota, błędne skały, srebrna góra, schronisko na Szczelińcu to obłęd, obok jest piekielny labirynt o ile dobrze pamiętam nazwę. W jaroszowie są kryształy górskie, można pokopać i poszukać. Hotel z basenem? Może i fajnie, ale trochę nudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ojców, piękne miejsce sprzyjające wypoczynkowi, a do tego bardzo blisko Krakowa. Łatwo połączyć relaks ze zwiedzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, kasia.dudek01 napisał:

Polecam Ojców, piękne miejsce sprzyjające wypoczynkowi, a do tego bardzo blisko Krakowa. Łatwo połączyć relaks ze zwiedzaniem

Co wy z tym Krakowem, mieszkam tu i spieprzam w te pędy na wakacje, w góry lub nad morze chorwackie lub polskie. Jeszcze w tym tygodniu jest tu fatalne powietrze, oczyszczacz pracuje nam non stop a jestem z dala od centrum. Mnostwo ludzi, korki. 

Autorka poza tym nie chce do Krakowa

Ojców urokliwy, Pieskowa Skala piekna ale to na jeden dzien a nie na wakacje. 

Góry Sowie podobno super. Polecam jeszcze Książ. 

Ale dla mnie na wakacjach powinna byc przede wszystkim woda, czysta woda, plaża, jak nie ma pogody to basen

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Posadź dzieci na 4 dni przed komputerem. Będą zadowolone, a przy okazji bezpiecznie

- nie spadną z roweru

- nie złamią sobie nogi na boisku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×