Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość legendy i inne farmazony

Prawda o zachodzie

Polecane posty

Gość legendy i inne farmazony

1. Cały zachód żyje na wiecznych kredytach

2. Wszystko to biznes, nie ma prawdziwych przyjaźni

3. Ludzie są fałszywie uprzejmi, coś jak w PL "bo co ludzie powiedzą", tylko na zachodzie to " bo co ludzie o mnie pomyślą"

4. Wszystko jest płytkie, sztuczne i prowizorka

5. Umiejętności komunikacji interpersonalnej zanikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Tak, wszystko to prawda.

Więc zostań w Polsce i nigdzie nie wyjeżdżaj!

Przecież każdy wie że w Polsce w przeciwieństwie do zachodu nikt nie żyje na kredyt, wszyscy się bezinteresownie przyjaźnią, Polacy wszystkich szanują i nic nie robią na pokaz, nic nie jest płytkie a ludzie się kochają, są sobie pomocni i żyją w dostatku, którym się chętnie dzielą.

Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w,q,,q,q,q

Chyba cos ci sie pochrzanilo cipasie. To Polska ma strasznei duze kredyty, jest coraz gorzej. Wiekszosci szarakow jak ty to nie obchodzi, ale obchodzi was co na zachodzie. Typowe!

Uprzejmość na zachodzie jest,w Poslce jest wlasnie wymuszona. Do tego obrabianie dupy i zawisc.

Nie masz biedaku komunikacji za granica bo kiepsko znasz jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"Do...cie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę."

Kto ja jestem? Polak mały
Mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój? Krwawe gały.
Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
"Zniszczcie tego s...ysyna
Mego brata, sąsiada,
Tego wroga, tego gada."

"Żeby mu okradli garaż,
Żeby go zdradzała stara,
Żeby mu spalili sklep,
Żeby dostał cegłą w łeb,
Żeby mu się córka z czarnym
I w ogóle żeby miał marnie,
Żeby miał AIDS-a i raka."
Oto modlitwa Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illdlddkdk

Cala prawda o Polsce terazniejszej

1.  żyje na wiecznych kredytach- robi sie coraz bardziej nieciekawie - niedlugo bedzie to druga Grecja

2. Wszystko to biznes, albo zawisc - nie ma prawdziwych przyjaźni

3. Ludzie są fałszywie uprzejmi- nawet dzien dobry jest wymuszone, wiecznie narzekaja,  w PL "bo co ludzie powiedzą", to najwazniejszy zyciowy problem dla tych polaczkow

4. Wszystko jest płytkie, sztuczne i prowizorka

5. Umiejętności komunikacji interpersonalnej zanikają

6. Wszechobecna nienawisc ogarnia ludzi

7. Wielbiciele pisu zakladaja ciagle watki nad wyzszoscia polaczkow nad innymi

8. Rasizm i homofobia to choroba narodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilhelm

ale za to polskie pensje bardzo się ostatnio poprawiły i idą bezustannie w górę. Dobrobyt powszechny jest. Ludzie kupują jak szaleni, najnowsze samochody mkną po ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Wilhelm napisał:

ale za to polskie pensje bardzo się ostatnio poprawiły i idą bezustannie w górę. Dobrobyt powszechny jest. Ludzie kupują jak szaleni, najnowsze samochody mkną po ulicach.

Taki ładny sen... a potem się obudziłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA

 

6 godzin temu, Gość Wilhelm napisał:

ale za to polskie pensje bardzo się ostatnio poprawiły i idą bezustannie w górę. Dobrobyt powszechny jest. Ludzie kupują jak szaleni, najnowsze samochody mkną po ulicach.

Wstawaj Janusz, zesrałeś się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

PL pięknieje a Polacy są coraz bogatsi. Jak porównać PL z tym co było 10 lat temu to nie ten sam kraj! Takiego bogactwa nie było w historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak jakby tylko pieniadze byly wazne w zyciu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tak jakby tylko pieniadze byly wazne w zyciu ...

A nie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o zachodzie
19 godzin temu, Gość w,q,,q,q,q napisał:

Chyba cos ci sie pochrzanilo cipasie. To Polska ma strasznei duze kredyty, jest coraz gorzej. Wiekszosci szarakow jak ty to nie obchodzi, ale obchodzi was co na zachodzie. Typowe!

Uprzejmość na zachodzie jest,w Poslce jest wlasnie wymuszona. Do tego obrabianie dupy i zawisc.

Nie masz biedaku komunikacji za granica bo kiepsko znasz jezyk.

obrabianie doopy to jest na zachodzie tępoto, tylko że ci obrabiają doope uśmiechając się do ciebie. Oni nawet sami sobie nawzajem doopy obrabiają, wiem z doświadczenia nie z czytania forum czy z filmów dla tępoty. Zachód to wielkie szambo a durni ludzie w PL chcą to szambo naśladować. Wiesz o zachodzie tyle co małpa o kosmosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hójtowe
17 godzin temu, Gość illdlddkdk napisał:

Cala prawda o Polsce terazniejszej

1.  żyje na wiecznych kredytach- robi sie coraz bardziej nieciekawie - niedlugo bedzie to druga Grecja

2. Wszystko to biznes, albo zawisc - nie ma prawdziwych przyjaźni

3. Ludzie są fałszywie uprzejmi- nawet dzien dobry jest wymuszone, wiecznie narzekaja,  w PL "bo co ludzie powiedzą", to najwazniejszy zyciowy problem dla tych polaczkow

4. Wszystko jest płytkie, sztuczne i prowizorka

5. Umiejętności komunikacji interpersonalnej zanikają

6. Wszechobecna nienawisc ogarnia ludzi

7. Wielbiciele pisu zakladaja ciagle watki nad wyzszoscia polaczkow nad innymi

8. Rasizm i homofobia to choroba narodowa

akurat punk 8 jest uzasadniony, bo kolorowi to zguba i szarańcza, a pedalstwo i inne poyeby to powinni palić w piecach jak hitler za 2 wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammi

Pracuje na zachodzie, ludzie tu są ...aní, bardzo sztywni, na imprezach firmowych czy weselach nawet nie tańczą, max sztywniaki. Do tego fałszywi i obłudni, z jednej strony aktorzą miłych i pomocnych a za plecami obrabiają ci du'pe. Nie potrafią ci nic wprost powiedzieć tylko tak ci powiedzą "wypíerdalaj" że będziesz z zachwyceniem czekał na tą podróż. To lawirańci i mistrze iluzji, dodatkowo tak potrafią kogoś zrobić w ...a że będzie im za to dziękował. Trzeba na tych chu-jów bardzo uważać bo to straszne koorfy. Zero zaufania do nich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARKUS
4 godziny temu, Gość Sammi napisał:

Pracuje na zachodzie, ludzie tu są ...aní, bardzo sztywni, na imprezach firmowych czy weselach nawet nie tańczą, max sztywniaki. Do tego fałszywi i obłudni, z jednej strony aktorzą miłych i pomocnych a za plecami obrabiają ci du'pe. Nie potrafią ci nic wprost powiedzieć tylko tak ci powiedzą "wypíerdalaj" że będziesz z zachwyceniem czekał na tą podróż. To lawirańci i mistrze iluzji, dodatkowo tak potrafią kogoś zrobić w ...a że będzie im za to dziękował. Trzeba na tych chu-jów bardzo uważać bo to straszne koorfy. Zero zaufania do nich mam.

GORSZYCH OD POLACZKÓW NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjsj

No jak zawsze homofobia, rasizm i chamstwo z Polakow wychodzi. Tak nienawistnego kraju to chyba nie ma. Udaja Europejczykow, wmawiaja innym narodom ze sa goscii. Prawda jest taka ze jesli sa to dla kasy. Pis im na dodatek ...izmow do lba nakladl. A zdychajcie w tych swoich sredniowecznych niedofinansowanych szpitalach i siedzcie w tym kraju.Tacy Polacy , pseudo patrioci nie powinni wyjezdzac bo ich IQ jest zatrwazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
3 godziny temu, Gość jsjsjsj napisał:

No jak zawsze homofobia, rasizm i chamstwo z Polakow wychodzi. Tak nienawistnego kraju to chyba nie ma. Udaja Europejczykow, wmawiaja innym narodom ze sa goscii. Prawda jest taka ze jesli sa to dla kasy. Pis im na dodatek ...izmow do lba nakladl. A zdychajcie w tych swoich sredniowecznych niedofinansowanych szpitalach i siedzcie w tym kraju.Tacy Polacy , pseudo patrioci nie powinni wyjezdzac bo ich IQ jest zatrwazajace.

Bo Polacy to wschodnio-europejczycy. Taki gorszy sort z obrzeży Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin

Jak chodzi o zachód to dalej jeszcze w -pięć-dziesięć lat można tam zbić niezłą fortunę i urządzić się w PL. Jest taka różnica cen i zarobków, że PL to dalej dziadowo. No i ludzie kołtuny sakramenckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPpp
Dnia 31.07.2019 o 04:10, Gość legendy i inne farmazony napisał:

1. Cały zachód żyje na wiecznych kredytach

 

To wyjaśnij mi, jakim "cudem" wobec tego na  karcie kredytowej mam obecnie 420 funtów "długu", natomiast na zwykłym koncie mam 2,400 na plusie, a na oszczędnościowym 3,000 funtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juno
24 minuty temu, Gość MartaPpp napisał:

To wyjaśnij mi, jakim "cudem" wobec tego na  karcie kredytowej mam obecnie 420 funtów "długu", natomiast na zwykłym koncie mam 2,400 na plusie, a na oszczędnościowym 3,000 funtów?

Wyrwać chwasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPpp
29 minut temu, Gość Juno napisał:

Wyrwać chwasta!

Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodnie koorfy
21 godzin temu, Gość MARKUS napisał:

GORSZYCH OD POLACZKÓW NIE MA

polaczki przynajmniej nie lawirują, nie lubią cie to ci prosto z mostu powiedzą, a nie jak te zachodnie koorfy, nic ci nie powie taka pissda a koło doopy ci zrobi i obgaduje za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekwement
14 godzin temu, Gość Robin napisał:

Jak chodzi o zachód to dalej jeszcze w -pięć-dziesięć lat można tam zbić niezłą fortunę i urządzić się w PL. Jest taka różnica cen i zarobków, że PL to dalej dziadowo. No i ludzie kołtuny sakramenckie!

gòwno wiesz bo w du'pie byłaś, znasz zachód z filmów i opowieści, żadnej fortuny nie zbijesz, to nie czasy komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia bankowa 101
6 godzin temu, Gość MartaPpp napisał:

To wyjaśnij mi, jakim "cudem" wobec tego na  karcie kredytowej mam obecnie 420 funtów "długu", natomiast na zwykłym koncie mam 2,400 na plusie, a na oszczędnościowym 3,000 funtów?

inny dureń to pożyczył i płaci z tego %. cała kasa pochodzi z długu, twoje 3000 ktoś gdzieś pożyczył i płaci %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość zachodnie koorfy napisał:

polaczki przynajmniej nie lawirują, nie lubią cie to ci prosto z mostu powiedzą, a nie jak te zachodnie koorfy, nic ci nie powie taka pissda a koło doopy ci zrobi i obgaduje za plecami 

Oczywiście, że "lawirują" i będą Cie obgadywać za plecami. Widocznie się jeszcze nie połapałeś, tak dobrze udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Polacy są szczerzy aż do bólu i pomagają sobie na każdym kroku. W PL jesteś otoczony przyjaciółmi, którzy zawsze pomogą ci w potrzebie i możesz na nich liczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczuk

A ja widzę, ze w PL opłaca się pracować. Wymagania pracodawców nie są wysokie a co za tym tempo pracy jest na luzie, pensje idą w górę, bo jest brak ludzi do pracy. Wziąwszy pod uwagę, że u nas wszystko jest dużo tańsze niż na zachodzie to i łatwiej jest żyć. A młodzi przecież są zwolnieni od podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Miszczuk napisał:

A ja widzę, ze w PL opłaca się pracować. Wymagania pracodawców nie są wysokie a co za tym tempo pracy jest na luzie, pensje idą w górę, bo jest brak ludzi do pracy. Wziąwszy pod uwagę, że u nas wszystko jest dużo tańsze niż na zachodzie to i łatwiej jest żyć. A młodzi przecież są zwolnieni od podatku.

Bierzemy średnie pensje netto 3500 zł w Polsce/2200 euro we Francji i mamy:

1. Schab 0,57% pensji w PL - 0,36% we FR

2. Kostka masla (ile wazy, bo w Polsce 200g) PL 0,26% - FR 0,07% (przeliczone na 200 g)

3.Litr mleka UHT - PL 0,07% - FR 0,04%

4.Kurczak  kurczak bio/ekologiczny - caly, cena kilograma-  PL 1,71% - FR 0,6%

5.Kg wolowiny na steki - PL 1,4% - FR -0,68% (liczone z ceny średniej)

6.Kg pomidorow - PL 0,17% - FR 0,09%

7.Kg czeresni - PL 0,31% - FR 0,27%

  

WSZYSTKO z tej listy jest w stosunku do zarobków tańsze we Francji, i to nieraz dużo tańsze

"

A ja zdecydowanie polecam. Pracuję mniej (36 godzin), zarabiam o wiele więcej niż na tym samym stanowisku zarabiałabym w Polsce,  a ceny mam podobne do polskich. Za m2 mieszkania zapłaciliśmy o 1/3 mniej (licząc proporcjonalnie do średnich zarobków w obu krajach) niż mój brat, mieszkający w Polsce w podobnej wielkości mieście. Tak samo mniej mnie kosztuje transport czy szeroko pojęte wydatki na kulturę, hobby, sport czy rozrywkę (np. książki w Polsce są horrendalnie drogie).

"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold

To nic, że na zachodzie są wyższe pensje. Oni pracują więcej i intensywniej niż Polacy więc powinni więcej zarabiać. W PL pracuje się na luzie, kawka, telefon do znajomych, przerzucanie papierków bez końca z kupki na kupkę, stukanie klawiszami komputera żeby szef myślał, że intensywnie pracujemy. W PL pracuje się na pół gwizdka. No a wszystko taniutkie jak barszcz. Żyć a nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Witold napisał:

To nic, że na zachodzie są wyższe pensje. Oni pracują więcej i intensywniej niż Polacy więc powinni więcej zarabiać. W PL pracuje się na luzie, kawka, telefon do znajomych, przerzucanie papierków bez końca z kupki na kupkę, stukanie klawiszami komputera żeby szef myślał, że intensywnie pracujemy. W PL pracuje się na pół gwizdka. No a wszystko taniutkie jak barszcz. Żyć a nie umierać!

Bierzemy średnie pensje netto 3500 zł w Polsce/2200 euro we Francji i mamy:

1. Schab 0,57% pensji w PL - 0,36% we FR

2. Kostka masla (ile wazy, bo w Polsce 200g) PL 0,26% - FR 0,07% (przeliczone na 200 g)

3.Litr mleka UHT - PL 0,07% - FR 0,04%

4.Kurczak  kurczak bio/ekologiczny - caly, cena kilograma-  PL 1,71% - FR 0,6%

5.Kg wolowiny na steki - PL 1,4% - FR -0,68% (liczone z ceny średniej)

6.Kg pomidorow - PL 0,17% - FR 0,09%

7.Kg czeresni - PL 0,31% - FR 0,27%

  

WSZYSTKO z tej listy jest w stosunku do zarobków tańsze we Francji, i to nieraz dużo tańsze

"

A ja zdecydowanie polecam. Pracuję mniej (36 godzin), zarabiam o wiele więcej niż na tym samym stanowisku zarabiałabym w Polsce,  a ceny mam podobne do polskich. Za m2 mieszkania zapłaciliśmy o 1/3 mniej (licząc proporcjonalnie do średnich zarobków w obu krajach) niż mój brat, mieszkający w Polsce w podobnej wielkości mieście. Tak samo mniej mnie kosztuje transport czy szeroko pojęte wydatki na kulturę, hobby, sport czy rozrywkę (np. książki w Polsce są horrendalnie drogie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×