Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszorrrra

Chirurgiczne powiększanie ust--polecicie klinikę w Warszawie?

Polecane posty

Gość Myszorrrra

Coraz bardziej przekonuję się do chirurgicznego powiększania ust z nacięcie pod nosem. 

Czy ktoś was może polecić mi klinikę? Najlepiej w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapelka

ja usta powiekszałam w Warszawie w salonie Magic Visage na ul. Mokotowskiej 52 w Śródmieściu, wyszło super naturalnie a wstrzyknęłam sobie jedynie 1 ml kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempora

Ale dlaczego chcesz powiększyć usta chirurgicznie? Po pierwsze: to trwały zabieg, więc jeśli coś pójdzie nie tak, to będzie bardzo trudno to odkręcić, po drugie: to dużo większa ingerencja w organizm i może dawać dużo więcej komplikacji niż np. użycie kwasu hialuronowego. Ja robię usta Restylane Kysse - efekt jest naturalny, zabieg jest stosunkowo mało inwazyjny, nie muszę martwić się żadnym okresem rekonwalescencji. A pamiętaj, że po chirurgii jakieś 2 tygodnie będziesz dochodzić do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viszka

Jak chodzi o powiększanie ust to moge polecic bardzo Magic Visage w Warszawie na Mokotowskiej 52. Sama tam niedawno robiłam usta i mam ładnie powiększone oraz wygladaja bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszka

a czym powiększają usta w salonie Magic Visage, szukam salonu z kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpka

tak w magic visage powiększają usta właśnie kwasem hialuronowym więc możesz brać ich pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewerka

ja chciałąm sobie powiększyć trochę górną wargę dlatego zdecydowałam się na niewielką korektę ust, powiększyłam je w salonie magic visage na mokotowskiej 52, Estera super mi zrobiła te usta, najważniejsze że efekt wyszedł naturalnie bez żadnego dziubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia

Ja w Warszawie nikogo nie znalazła. Dla mnie jest ważne, aby zabieg był zrobiony naturalnie i bez komplikacji. Poczytałam trochę i znalazłam klinikę Esderm we Wrocławiu. Pojechałam na konsultacje i już wiedziałam, że to jest to. Efekt jest zniewalający i nie było żadnych komplikacji. Bardzo miły personel umiał odpowiadać na moje pytania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamerka

jeśli pójdzie się w sprawdzone miejsce to nie ma obaw o efekt, co do samego wypełniacza to uważam, że najlepszy jest kwas hialuronowy, ja wypełaniałm usta tym kwasem w salonie magic visage w Warszwie, efekt wyszedł super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Ja mam implant silikonowy i teraz robilam bullhorn liplift ,dokladnie 8 dni temu 

Jak macie pytania to chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzi1313

Ja powiększałam usta u dr Migały, zabieg z pomocą kwasu, super sprawa i bardzo naturalny efekt 🙂 Mimo że usta wyraźnie powiększone, to nie ma karykaturalnego efektu. Dr Migała to świetny specjalista, naprawdę warto oddać się w jego ręce 🙂 Przyjmuje w Warszawie w Klinice Sfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

No tak marzi 1313,moze i super ,ale na krotko niestety ,bolesne i koszowne,dlatego zrobilam lip lift i implant,wczesniej 2 x ostrzykiwalam usta efekt mega byl ,ale na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jufelka

W Warszawie ja korzystałam z usług salonu magic visage na mokotowskiej 52, zdecydowałam się na kwas hialuronowy, wstrzyknęłam sobie 1 ml kwasu i jesten bardzo zadowolona z efektu, efekt wyszedł bardzo naturalny, bo taki chciałam uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COTT
Dnia 30.09.2019 o 14:50, Gość deszka napisał:

a czym powiększają usta w salonie Magic Visage, szukam salonu z kwasem hialuronowym.

Jak się nazywa ten lekarz ? bo rozumiem że to robił lekarz a nie jakaś "Pani " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 31.07.2019 o 10:24, Gość Myszorrrra napisał:

Coraz bardziej przekonuję się do chirurgicznego powiększania ust z nacięcie pod nosem. 

Czy ktoś was może polecić mi klinikę? Najlepiej w Warszawie. 

Ja też od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem. W warszawie wykonuje go Dr Broma i Osuch ja po konsultacjach jeśli się zdecyduję pójdę do dr Bromy .

Ps. Twój post jest z lipca może już zrobiłaś zabieg  ? Jeśli tak napisz coś więcej zwłaszcza czy cięcie jest widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawetka

Ja robiłam ustaw  salonie Magic Visage i efekt wyszedł super, wstrzyknełam tylko 1ml bo oczekiwałam naturalnego efektu, u mnie nie ma żadnych blizn, strzykawka nie pozostawiła żadego śladu po zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość mawetka napisał:

Ja robiłam ustaw  salonie Magic Visage i efekt wyszedł super, wstrzyknełam tylko 1ml bo oczekiwałam naturalnego efektu, u mnie nie ma żadnych blizn, strzykawka nie pozostawiła żadego śladu po zabiegu. 

Przestańcie zasmiecac kazdy temat swoją reklamą to jest denerwujące! A tego typu zabiegi robi się u Lekarzy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Ja robilam bullhorn liplift  u dr.Zachary, w polaczeniu z operacja nosa,wyszlo super,möge fotki podeslac jak ktos chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Liplift  jest super sprawa,efekt natychmiastowy,dlugotrwaly nie trzeba ciagle powtarzac zabiegu i placicie tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijka

Nie słyszałam o tej metodzie, sama powiększałam usta w salonie magic visage w warszawie za pomocą kwasu hialuronowego, zdecydowałam się na 1ml pojemności, jestem zadowolona z efektu, wyszło super, usta są piękne, jędrne i bez grudek, wyszło idealnie, jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam klinikę pani doktor Elżbiety Radzikowskiej, ja tam powiększałam usta, wyglądają bardzo ładnie – są pełne, ale nie za duże, do tego łatwo się wszystko zagoiło i szybko doszłam do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kwas hialuronowy. Dla mnie to jest najlepsza metoda powiększania a próbowałam już kilku. Od jakiegoś czasu chodzę regularnie do Estery do Magic Visage na kwas i u mnie efekt jest bardzo naturalny. Usta są powiększone, ale nie wyglądają sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Gold Clinic – wyszłam stamtąd z pięknie wymodelowanymi, pełnymi ustami, które szybko i bezproblemowo się zagoiły i wyglądają bardzo naturalnie – co dla mnie jest szczególnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×