Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy po połogu mogę normalnie ćwiczyć?

Polecane posty

Gość Gość

Byłam oczywiście na wizycie kontrolnej. Według mojej lekarki już wszytsko ładnie po porodzie się zagoiło wewnątrz bo na zewnątrz nie było co gdyż nie byłam szyta na szczęście. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mogę już normalnie ćwiczyć brzuszki, przysiady itp... Normalnie bym do niej zadzwoniła ale jest 3 tygodnie na urlopie. Niby te 3 tygodnie mnie nie zbawią i mogę poczekać ale może któraś z Was z doświadczenia mi powie czy po połogu można wykonywać ćwiczenia fizyczne? Jeśli tak to powinnam zacząć od czegoś słabszego i stopniowo zwiększać wysiłek? Czy po prostu ćwiczyć to co przed ciążą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anhah

Tak. Dajemy ci pozwolenie ty durna dzido. Chcesz jeszcze o coś nas poprosić latawico? Kto ci tego dzieciaka machnął. Wiesz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Anhah napisał:

Tak. Dajemy ci pozwolenie ty durna dzido. Chcesz jeszcze o coś nas poprosić latawico? Kto ci tego dzieciaka machnął. Wiesz w ogóle?

O ktoś tu zazdrości że ktoś ma większe ambicje niż siedzenie po ciąży z du*pą na fotelu z dzieckiem na rękach😂 jak ktoś chce zadbać o siebie bo ma na to czas i chęci to od razu zazdrość i zawiść.  Siedź sobie z tym tłustym du*pskiem i pisz głupoty zamiast coś ze sobą zrobić  a potem popatrz w lustro 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebsh
19 minut temu, Gość Gość napisał:

O ktoś tu zazdrości że ktoś ma większe ambicje niż siedzenie po ciąży z du*pą na fotelu z dzieckiem na rękach😂 jak ktoś chce zadbać o siebie bo ma na to czas i chęci to od razu zazdrość i zawiść.  Siedź sobie z tym tłustym du*pskiem i pisz głupoty zamiast coś ze sobą zrobić  a potem popatrz w lustro 😉

Serio jesteś taka tępa, ze masz takie prostackie myślenie? Rozumiem, ze skoro uważasz ze prostytutki sprzedając się na ulicy robia coś głupiego to na pewno zazdrosc cię zżera i dlatego tak myślisz? I pewnie sama jesteś tłusta, zapasiony baba w worku po ziemniakach i dlatego zazdrościsz im seksownych ciuchów i zgrabnych ciał? Hahahaha ot twoje całe nielogiczne myślenie. Skończyłaś w ogóle podstawówkę? Wiesz ile jest 2+2?? Bo widać ze używanie mózgu nie jest twoja najmocniejsza strona Hahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
8 godzin temu, Gość Bebsh napisał:

Serio jesteś taka tępa, ze masz takie prostackie myślenie? Rozumiem, ze skoro uważasz ze prostytutki sprzedając się na ulicy robia coś głupiego to na pewno zazdrosc cię zżera i dlatego tak myślisz? I pewnie sama jesteś tłusta, zapasiony baba w worku po ziemniakach i dlatego zazdrościsz im seksownych ciuchów i zgrabnych ciał? Hahahaha ot twoje całe nielogiczne myślenie. Skończyłaś w ogóle podstawówkę? Wiesz ile jest 2+2?? Bo widać ze używanie mózgu nie jest twoja najmocniejsza strona 

O ,,rozżalona bezpłodna" znów wróciła na to forum😂😂 udało Ci się już zajść ? Czy dalej będziesz ludziom życie zatruwać? Na to wychodzi że nadal żal dupe sciska z braku dziecka po twoim komentarzu.  Zapytałam o ćwiczenia a zostałam porównania do prostytutki 😂 czyli kobiety ktor3 dbają o siebie to od razu dzi* wki. Sory ale dla mnie prostytutki nie są seksowne, a jeśli takowe są dla siebie jakimkolwiek wzorem piękna to powodzenia... już wiem w taki  razie czemu dzieciaka masz. I tak tylko pragnę poinformować że żadną tłustą babą nie jestem. Przed ciążę chodziłam 6 razy w tygodniu na siłowanie i teraz do tego wracam bo jak już wspomniałam mam większe ambicje niz wyżywanie się na kobietach na kafe. ŻEGNAM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×