Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avicia

Dobra keratyna do wlosow

Polecane posty

Gość Avicia

Hej. Jaka dobra keratynę jesteście w stanie mi polecić? Testowałam już kilka, nie były zle, ale chciałabym uzyskać efekt idealnych wlosow No i żeby efekt trzymał mi się troche dluzej... będę wdzięczna za wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutrynka

Tez mi się marzą takie wlosy- jak z reklamy :) póki co pielęgnuje włosy w domu intensywnie, ale może rzeczywiście lepiej iść na jakiś porządny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachel

Oj mysle, ze w domowych warunkach nie da się aż takiego efektu uzyskac. A keratynowe prostowanie to dobra opcja, bo włosy robią się gładkie miękkie i zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarr

Z dobrych keratyn to spróbuj morrocan keratin treatment z inoaru. Byłam dwa razy na tym i jestem mega zadowolona, bo właśnie włosy wyglądają ładnie nawet 5-6 miesiecy, czyli bardzo dlugo. A efekt to właśnie tafla wlosow- super miękkość i nablyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel8946

Ja polecam inoar jako fryzjerka, mam mase klientek na ten zabieg i właśnie popularność wynika z tego, ze wloskimcudnie wyglądają na dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Dobra, a ta keratyna nada się też do grubych włosów? Bo mam kilka klientek, które mają mega grube kręcone włosy, takie typowo "ciężkie" i klasyczne keratyny średnio sobie z taką bujną czupryną radzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegcia

no takie włosy to już trochę gorzej mają z pielęgnacją. ale inoar ma specjalną serię g-hair, słyszałam, że jest właśnie dedykowana trudnym włosom, bo redukuje ich objętość, puszenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyntada
Dnia 9.09.2019 o 22:37, Gość zegcia napisał:

no takie włosy to już trochę gorzej mają z pielęgnacją. ale inoar ma specjalną serię g-hair, słyszałam, że jest właśnie dedykowana trudnym włosom, bo redukuje ich objętość, puszenie itp.

uzywam tej keratyny,jest naprawde dobra. dotychczas mialam duuuzy problem ze swoimi wlosami, nie oczekiwalam cudow po keratynowym prsotowaniu, ale fryzjerka mowila mi wlasnie, ze ma taka specjalna keratyne i jestem w szoku jak ladie wygladaja moje wloski:) w koncu pozbylam sie tzw. szopy, wlosow jest mniej, nie stercza na cztery strony swiata, nie elektryzuja sie, maja blask:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamola

Zgadzam się. Ja akurat nie mam tak wymagających włosów, żeby chodzić na keratynowe prostowanie. Ale z Inoaru testowałam już trochę produktów, obecnie uwielbiam maseczkę Doctor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałka

A jaką dokładnie masz/którą polecasz? Widze, że są trzy rodzaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaMewa
12 godzin temu, Gość Michałka napisał:

A jaką dokładnie masz/którą polecasz? Widze, że są trzy rodzaje...

Mam rekonstrukcyjną. Pomogła mi po farbowaniu włosów. Juz myslalam, ze bede musiala isc do fryzjera na jakis odnawiajacy zabieg, ale udalo mi sie doprowadzic wlosy do ladu w domowych warunkach wlasnie z tą maseczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melody

przy takich duzych problemach z wlosami to z inoaru tez sprawdza sie zestaw duo help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×