Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hela

Wtórne utonięcie

Polecane posty

Gość Hela

Witam, z góry przepraszam za ten wątek tutaj ale mega się stresuje. Mam 19 lat i dzisiaj byłam na basenie zamkniętym z przyjaciółmi. I w trakcie pływanie zachłysnęłam, zakrztusilam się wodą. Trochę pokaszlalam i dalej poszłam pływać.jednak teraz dopiero zdałam sobie sprawę ze wtórne utonięcie istnieje i strasznie się tego boje. Nie pytam jaka jest możliwość ze do tego dojdzie bo wiem ze ona istnieje. Nie wiem tylko co mam robić. Bardzo boli mnie głowa innych objawow nie mam. Boje się pójść spac. Boje się że stracę przytomność lub uduszę się. Proszę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bius

Może sie zdarzyć ,ale jest to bardzo rzadkie. Dlaczego od razu zakładasz najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musiałabyś się porządnie topić,zachłysnięcia są groźne ale raczej u  małych dzieci głowa Cie boli pewnie ze zdenerwowania ,a senna jesteś albo masz problemy z oddychaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Musiałabyś się porządnie topić,zachłysnięcia są groźne ale raczej u  małych dzieci głowa Cie boli pewnie ze zdenerwowania ,a senna jesteś albo masz problemy z oddychaniem?

Senna trochę, ale ciężko tez powiedzieć czy dlatego ze spałam 5h i poszłam na basen czy właśnie przez płyn w płucach. Problemu z oddychaniem nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Musiałabyś się porządnie topić,zachłysnięcia są groźne ale raczej u  małych dzieci głowa Cie boli pewnie ze zdenerwowania ,a senna jesteś albo masz problemy z oddychaniem?

Senna trochę, ale ciężko tez powiedzieć czy dlatego ze spałam 5h i poszłam na basen czy właśnie przez płyn w płucach. Problemu z oddychaniem nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×