Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaMi

Wpadka troche kontrolowana

Polecane posty

Gość malaMi

Jest mi zle. W zeszlym roku maz powiedzial, ze na wiosne zaczniemy sie starac o dziecko. Mamy oboje 35 lat. W styczniu tego roku zmienil zdanie, mowiac, ze on chce sie jeszcze zyciem nacieszyc, zaczac chodzic na silownie, kupic nowy rower, mieszkac w innych krajach, itd. 

W zeszlym miesiacu jak kochalismy sie on prysnal na moje podbrzusze. Pare kropli poszlo na dol,  zebralam "soki" reka... Poszlam do lazienki, umylam sie szybko, ale nie super dokladnie, myslac, ze bedzie co bedzie. Dzis brak okresu, piersi wielkie. 

Boje sie, ze jestem w ciazy i czy to przypadkiem nie moja wina. Czy nie wykrakalam. Nie tak planowalam staranie sie o rodzine....

Dodam, ze mam PCOS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio masz 35 lat? Nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Tak, mam 35. Nigdy specjalnie nie chcialam dzieci. Ani on. Jest mi zle, nie wiem, ze maz nie bedzie szczesliwy. A mi zalezy aby dziecko bylo chciane przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Nie wierzę, że są tacy ludzie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjeudjd

Przez brzuch sie nie zachodzi w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Ok, zle sie wypowiedzialam. Troche nasienia bylo we mnie. Ja to zauwazylam, on nie. Moglam wziac tabletke po, ale nie wzielam, myslac, ze niech bedzie co ma byc. Moj problem jest taki, ze boje sie, ze moja zla decycja spowodowala wpadke, a moj maz nie bedzie zadowolony. Wiem, ze to brzmi ...ycznie, jednak nie wiem dlaczego mi smutno. Chcialam dziecka, jest mozliwa ciaza, I mi smutno. Maz dziecka nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Zebralam "soki".. Obrzydliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Wychowalam sie jako niechciane dziecko przez ojca, wiec wiem jak to jest. Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Facet jasno Ci powiedział,  że nie. Jak chcesz mieć dziecko to szukaj innego.. bo mu się przypomni o dziecku w wieku 45 lat i pójdzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help

Nie ma możliwości żebyś zaszła w ciążę.Nasienie musi polecieć pod ciśnieniem.Stary dziad 35 lat i on chce jeszcze pożyć? A za rok lub dwa powie ci,że jest już za stary na dziecko.

Zrób test,na bank będzie negatywny ,myślę że już robiłaś tylko udajesz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Help napisał:

Nasienie musi polecieć pod ciśnieniem.

Bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeśli wiatr nie wiał w twoją stronę to ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczył
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Bzdura!

To jest wypowiedź lekarza.Nasienie musi być po ciśnieniem, dlatego nie można się zapłodnić np.palcem na którym jest sperma bo nic z tego nie będzie.Nawet kobiety próbują strzykawką i nie udaje się.Bi za małe ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Soki???? 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest szansa moim zdamiem ze zajdziesz w ciaze. Jak rozumiem na zwyklym przerywanym lecicie ? Nie wspominasz o zadnej antykoncepcji. Przy przerywanym zawsze jest taka opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc12

Ps. Dogadajcie sie ostatecznie czy chcecie to dziecko czy nie bo jesli tak to zaraz bedziecie za starzy. Po opisie watpie zeby twoj facet byl kiedykolwiek gotowy. 

 A jak nie to zainwestuj w antykoncepcję zeby nie zakladac takich watkow na kafe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Help napisał:

Nie ma możliwości żebyś zaszła w ciążę.Nasienie musi polecieć pod ciśnieniem.Stary dziad 35 lat i on chce jeszcze pożyć? A za rok lub dwa powie ci,że jest już za stary na dziecko.

Zrób test,na bank będzie negatywny ,myślę że już robiłaś tylko udajesz😉

35 lat to dla Ciebie stary dziad? Litości. Nie umieramy jak w XIX wieku ok. 40 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Macie po 35 lat i jedziecie na stosunku przerywanym? Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tel
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Macie po 35 lat i jedziecie na stosunku przerywanym? Wtf?

Bo nie mają dzieci,to w razie czego wpadka nie będzie tragedią.Co innego gdyby mieli kilkoro dzieci i ryzykowali na przerywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamp

Autorka napewno dostała już okres dlatego nie udziela się, więc temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Ja zaszlam przy przerywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak planowalas? Jeśli jesteś w ciąży to chyba sie cieszysz? Tego chcialas. Faceci generalnie  nie spieszą się do dzieci, wiedza ze w koncu trzeba ale odkładają ten moment w czasie, bo są wygodni i wiedzą że będą mieli przekichane jak pojawi się dziecko. Kobiety kierują się instynktem. Odsuwaja od siebie logikę i wlasne ja. Poza tym chyba z połowa ciąż to przypadek. Z moich obserwacji tak wynika. Ja byłam wpadka,moj mlodszy syn, kolezanki drugie dziecko... taki to planowanie :d  jeśli to ciąża to ciesz się i po prostu nic nie mów. Stosunek przerwany to nie zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość malaMi

Tu autorka.Tak,dostałam okres więc niepotrzebnie się nakręcałam.Oglądałam na YouTube filmik na którym wypowiadał się lekarz, że nie ma ciąży bez pełnego wytrysku w pochwie.Po cichu zaczęłam nawet wierzyć w to że mogę być w ciąży i planować gdzie postawimy łóżeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umie

Ma już 35 lat i uważa że to za wcześnie na dziecko?Chyba za późno!Niedawno był tu temat że kobieta 30 letnia związała się z 40 letnim rozwidniem,wzięli ślub i zaczęła rozmowę o dziecku a ten do niej z tekstem"Jakie dziecko?Jesteś już za stara żeby rodzić!".A on ma już 20 letniego syna i 15 letnią córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×