Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co zrobicie z dziećmi jak "dobrobyt" się skończy

Polecane posty

Gość Gosc

Przecież to rozdawnictwo już długo nie potrwa. Kasa się skonczy. Albo ją zabiorą albo nic nie będzie warta. Co wtedy z waszymi dziećmi? Dalej będą głodne, będą chciały wakacji, nowych ciuchów czy gadżetów, będą chorować. Z czego je utrzymacie skoŕo 500 to dla was taka duża pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trzeba będzie kraść i robić lewe biznesy, podejrzewam, że wielu rodziców wyjdzie z założenia tego, więc niech państwo się lepiej postara żeby kwota 500+ była corocznie rewaloryzowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jes

A kto powiedział, że to duża pomoc, oprócz Ciebie?😁 Po prostu nie będzie co miesiąc paki Lego za 449 zł. A za 223, ot co:) Przeżyjemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będą się prostytuować i matki i córki za trochę jedzenia, tak jak teraz jest w wenezueli, dzięki polityce tamtego rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mama

Nigdy nie byłam zwolenniczką ani przeciwniczka 500+ Po prostu zamiast tego powinny być wyższa pensja za pracę.

Rodzic nad dzieckiem powinien sprawować opiekę do 3 roku życia jak by chciał. Ale żeby do tego czasu jedna pensja wystarczyła. Bez napinki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość .....mama napisał:

Nigdy nie byłam zwolenniczką ani przeciwniczka 500+ Po prostu zamiast tego powinny być wyższa pensja za pracę.

Rodzic nad dzieckiem powinien sprawować opiekę do 3 roku życia jak by chciał. Ale żeby do tego czasu jedna pensja wystarczyła. Bez napinki.

 

Jeśli wcześniej oboje rodzice zgromadzą odpowiednie oszczędności na okres czasowego bezrobocia jednego z nich to oczywiście, że wystarczy. Ale to trzeba myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My zjemy nasze dzieci i po problemie 😂

To, że jest to duża pomoc to jeszcze nie znaczy, że bez tego umrzemy z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666

Sprzedam dziecka na narządy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IBM

Temat z doopy wzięty żeby wywołać goownoburze.Kazdy wie że żaden rząd tego nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość IBM napisał:

Temat z doopy wzięty żeby wywołać goownoburze.Kazdy wie że żaden rząd tego nie zabierze.

Rząd nie zabierze, zabierze to gospodarka złamana kryzysem. Za dwa, trzy lata będzie taka inflacja, że za te 5 stów kupisz sobie co najwyżej rolke papieru do doopy. Będzie ci zresztą niepotrzebny, bo i tak nie będziesz miała czym sie wys rać.

Spowolnienie gospodarcze w Niemczech już sie zaczęło - szykujcie się. W Polsce inwestycje w gospodarcze są najniże od 25 lat.

Koniecznie wybierzcie kaczora i szmateusza na kolejne 4 lata - chcę zobaczyć jak wywozicie ich na taczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosee.

Ja pracuję jako tancerka go-go. Dzięki temu ani mnie, ani mojemu dziecku czy facetowi nic nie brakuje. Pracuję już 3 lata, mam 24. Udało się pospłacać wszystkie długi i sporo kasy zaoszczędzić tak poza tym. Może za rok, 2 kupimy sobie jakieś mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Jak będzie inflacja to i kredyty stracą na wartości wiec zawsze to już łatwiej. Nawet jak podniosą stopy procentowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przecież to rozdawnictwo już długo nie potrwa. Kasa się skonczy. Albo ją zabiorą albo nic nie będzie warta. Co wtedy z waszymi dziećmi? Dalej będą głodne, będą chciały wakacji, nowych ciuchów czy gadżetów, będą chorować. Z czego je utrzymacie skoŕo 500 to dla was taka duża pomoc?

Sprzedadzą na zachód 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość .....mama napisał:

Nigdy nie byłam zwolenniczką ani przeciwniczka 500+ Po prostu zamiast tego powinny być wyższa pensja za pracę.

Rodzic nad dzieckiem powinien sprawować opiekę do 3 roku życia jak by chciał. Ale żeby do tego czasu jedna pensja wystarczyła. Bez napinki.

 

do 3 roku życia... może w ogóle 5 lat albo 10 najlepiej nierobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Rząd nie zabierze, zabierze to gospodarka złamana kryzysem. Za dwa, trzy lata będzie taka inflacja, że za te 5 stów kupisz sobie co najwyżej rolke papieru do doopy. Będzie ci zresztą niepotrzebny, bo i tak nie będziesz miała czym sie wys rać.

Spowolnienie gospodarcze w Niemczech już sie zaczęło - szykujcie się. W Polsce inwestycje w gospodarcze są najniże od 25 lat.

Koniecznie wybierzcie kaczora i szmateusza na kolejne 4 lata - chcę zobaczyć jak wywozicie ich na taczkach.

tak, tak najmniejsze inwestycje gospodarcze w polsce a lada dzień Tesla wchodzi do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

do 3 roku życia... może w ogóle 5 lat albo 10 najlepiej nierobie?

Ja juz nie pracuje 14 rok 😛

Nie spieszy mi sie, mam co robic w domu.

A ty placz i plac 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za rządów po nie było pieniędzy na nic a dziura w budżecie była większa niż teraz.Teraz pieniądze są na dzieci,wyprawki i dla emerytów a dziura jest mniejsza.2 lata temu też pisano na forum , że za rok dwa zabiorą te pieniądze i co?Dają i na pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zmieszczą do okna życia to bedzie dobrze - durne pytanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Za rządów po nie było pieniędzy na nic a dziura w budżecie była większa niż teraz.Teraz pieniądze są na dzieci,wyprawki i dla emerytów a dziura jest mniejsza.2 lata temu też pisano na forum , że za rok dwa zabiorą te pieniądze i co?Dają i na pierwsze.

Bo w tvpis tak mowia? A potrafisz logicznie myslec? Skoro wiecej sie rozdaje to zadluzenie robi sie mniejsze? Ze wy sie ...ki rozmnazacie i takie ulomne spoleczenstwo pozniej mamy. Mam gdzies wasze dzieci. Po wszystko lapy wyciagacie. Bylo nie rozkladac nog jak nie potrafisz bez cudzych pieniedzy dziecka utrzymac. Do roboty a nie wiecznie daj. Darmozjady. Wasze dzieci beda takimi samymi pasozytami spolecznymi. Juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Item
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

Rząd nie zabierze, zabierze to gospodarka złamana kryzysem. Za dwa, trzy lata będzie taka inflacja, że za te 5 stów kupisz sobie co najwyżej rolke papieru do doopy. Będzie ci zresztą niepotrzebny, bo i tak nie będziesz miała czym sie wys rać.

Ale pieprzysz jak potłuczona😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fcisne do okienka rzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Item
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bo w tvpis tak mowia? A potrafisz logicznie myslec? Skoro wiecej sie rozdaje to zadluzenie robi sie mniejsze? Ze wy sie ...ki rozmnazacie i takie ulomne spoleczenstwo pozniej mamy. Mam gdzies wasze dzieci. Po wszystko lapy wyciagacie. Bylo nie rozkladac nog jak nie potrafisz bez cudzych pieniedzy dziecka utrzymac. Do roboty a nie wiecznie daj. Darmozjady. Wasze dzieci beda takimi samymi pasozytami spolecznymi. Juz sa.

Jesteś nienormalna, wzięli się za te wszystkie mafie, opodatkowali markety, wreszcie ten rząd coś robi a nie tylko kradnie jak platforma. Czy to nasza wina że nie możesz mieć dzieci i tak się mścisz?? Przecież wystarczy poczytać, że zadłużenie Polski jest mniejsze niż kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ja juz nie pracuje 14 rok 😛

Nie spieszy mi sie, mam co robic w domu.

A ty placz i plac 😛

A do czego ma ci się spieszyć? zostaje ci sprzątanie lub kasa w markecie. i tak do końca życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Jak to co zrobimy?Będziemy żyć tak samo jak teraz.Urodziłam 4 dzieci zanim pojawiło się 500 plus i niczego nam nie brakowało.A teraz jak jest to jest jeszcze lepiej bo szastam pienuedzmi-kupuję dzieciom co tylko chcą bo to są pieniądze dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak bo przed 500+ to nie było dzieci, patoli itp. Kto takie durne tematy zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość gosc napisał:

Rząd nie zabierze, zabierze to gospodarka złamana kryzysem. Za dwa, trzy lata będzie taka inflacja, że za te 5 stów kupisz sobie co najwyżej rolke papieru do doopy. Będzie ci zresztą niepotrzebny, bo i tak nie będziesz miała czym sie wys rać.

Spowolnienie gospodarcze w Niemczech już sie zaczęło - szykujcie się. W Polsce inwestycje w gospodarcze są najniże od 25 lat.

Koniecznie wybierzcie kaczora i szmateusza na kolejne 4 lata - chcę zobaczyć jak wywozicie ich na taczkach.

Ale bzdury. inflacja jest, i pewnie bedzie, ale wg wyliczen za ok. 10 lat 500 plus bedzie warte 360 zł.  nie wiem skąd wymysliłas te banialuki, ale to nieprawda co piszesz.  

Gazeta Fakt jakis czas temu przedstawiła wyliczenia, ze obecnie 500 plus jest warte ok. 250 zł. Są to wierutne bzdury, chyba w celach propagandowych ale jak mozna tak wprowadzac ludzi w bład? A wymyslali to sobie z jakiegos porówywania wydatków na jedzenie i inne rzeczy, głównie rodzin  dziecmi. chyba prawie kazda osoba wie, że masa ludzi która pobiera 500 plus zaczełam wiecej kupowac, w tym wzrosła konsumpkacj towarów b lusksusowych, bo widac zwłaszcza w biedronkach. 

a co do spowolnienia gospodarczego- to jesli bedzie, tym bardziej zahamuje inflację. Rynek w duzym stopniu sie sam reguluje. 

Jest jedna rzecz która sie trzeba moim zdaniem b przejmowac i która moze miec ogromny wpływ na ceny- susza i ocieplenie klimatu. to przez nie ziemniaki czy pietruszka tyle kosztuja, a co bedzie dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Item napisał:

Jesteś nienormalna, wzięli się za te wszystkie mafie, opodatkowali markety, wreszcie ten rząd coś robi a nie tylko kradnie jak platforma. Czy to nasza wina że nie możesz mieć dzieci i tak się mścisz?? Przecież wystarczy poczytać, że zadłużenie Polski jest mniejsze niż kilka lat temu.

Ale pieprzysz jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale bzdury. inflacja jest, i pewnie bedzie, ale wg wyliczen za ok. 10 lat 500 plus bedzie warte 360 zł.  nie wiem skąd wymysliłas te banialuki, ale to nieprawda co piszesz.  

Gazeta Fakt jakis czas temu przedstawiła wyliczenia, ze obecnie 500 plus jest warte ok. 250 zł. Są to wierutne bzdury, chyba w celach propagandowych ale jak mozna tak wprowadzac ludzi w bład? A wymyslali to sobie z jakiegos porówywania wydatków na jedzenie i inne rzeczy, głównie rodzin  dziecmi. chyba prawie kazda osoba wie, że masa ludzi która pobiera 500 plus zaczełam wiecej kupowac, w tym wzrosła konsumpkacj towarów b lusksusowych, bo widac zwłaszcza w biedronkach. 

a co do spowolnienia gospodarczego- to jesli bedzie, tym bardziej zahamuje inflację. Rynek w duzym stopniu sie sam reguluje. 

Jest jedna rzecz która sie trzeba moim zdaniem b przejmowac i która moze miec ogromny wpływ na ceny- susza i ocieplenie klimatu. to przez nie ziemniaki czy pietruszka tyle kosztuja, a co bedzie dalej? 

Towary luksusowe w Biedronkach :D Weź sobie daruj te kiepskie wywody i przestań się okłamywać. Niedługo to wszystko tak jepnie, że pierwsza sie w kolejce po miske zupy na ulicy ustawisz. Grecja już blisko, tyle, że tutaj UE nie wpompuje miliardów euro jak Grekom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"o w tvpis tak mowia? A potrafisz logicznie myslec? Skoro wiecej sie rozdaje to zadluzenie robi sie mniejsze? Ze wy sie ...ki rozmnazacie i takie ulomne spoleczenstwo pozniej mamy. Mam gdzies wasze dzieci. Po wszystko lapy wyciagacie. Bylo nie rozkladac nog jak nie potrafisz bez cudzych pieniedzy dziecka utrzymac. Do roboty a nie wiecznie daj. Darmozjady. Wasze dzieci beda takimi samymi pasozytami spolecznymi. Juz sa."

a co mnie jako matke obchodzi taka bezpłodna krowa jak ty ?  nie nasza wina ze jesteś bezpłodna . Jak bede chciała  to nawet 5 dzieci  sobie zorbie i TAK BĘDĘ CO MIESIĄC  BRAŁA 2500 ZŁ .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Towary luksusowe w Biedronkach 😄 Weź sobie daruj te kiepskie wywody i przestań się okłamywać. Niedługo to wszystko tak jepnie, że pierwsza sie w kolejce po miske zupy na ulicy ustawisz. Grecja już blisko, tyle, że tutaj UE nie wpompuje miliardów euro jak Grekom.

w biedronce sa towary powiedzmy bardziej  luksusowe, sa przeciez kozie sery, sa osmiornice, owoce morza, drozsze ryby,  drozsze czekolady, o co ci chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×