Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuba

Buty z poliestru

Polecane posty

Gość Kuba

Witam,

chciałbym prosić o pomoc. Znalazłem buty, które bardzo mi się podobają, a dodatkowo są w dość przystępnej cenie. Jednak rzucił mi się w oczy poliester, z którego są one wykonane. Nie znam się zbytnio na butach i materiałach, z których są one produkowane, jednak o poliestrze słyszałem raczej negatywne opinie.Buty, do których link wstawiłem w tym poście kosztują aktualnie 400 zł (przecenione z ok. 500). Ich skład to

materiał cholewki: 100% poliester / 85% poliester, 15% elastan / 100% poliester;

materiał wyściółki: 85% poliester, 15% elastan;

materiał wkładki: 100% EVA;

materiał podeszwy: 100% guma;

Czy byłby mi ktoś w stanie powiedzieć czy się je opłaca kupić, czy będą wytrzymałe, jakie są ich plusy, minusy ? Bardzo mi się podobają i mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości, jeżeli jest to jednak ,,szajs" to chciałbym wiedzieć przed zakupem. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i przepraszam za moją niewiedzę.  

   Pozdrawiam

 https://fitanu.com/pl/buty-simple-racer-cc-x8x007xcc0200002-ea7-emporio-armani-8054524408097?gclid=Cj0KCQjwvo_qBRDQARIsAE-bsH_CvqfM0quctLoZg1yIDLTGVl1agwcumHtu7V1NPd_q1_VXbJxhl8QaAhixEALw_wcB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×