Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Wkurzaja mnie ludzie w okularach przeciwsłonecznych

Polecane posty

Gość Gosia

Pracuje w sklepie spożywczym w miejscowosci turystycznej, wchodzi taka rodzinka z dwojgiem dzieci i nawet nie zdejmą tych bryli tylko próbują zaszpanować. I biorą lody na patyku po 5 zł za sztuke to już w ogóle jaśnie państwo. Dla mnie to brak szacunku. Ja swoim dzieciom w ogóle nie pozwalam nosić okularów przeciwsłonecznych bo wygląda to pretensjonalnie. Wystarczy że mają Czapski z daszkiem. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To buraki. Buractwo i wiocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeżeli ktoś w pomieszczeniu ciemnych okularów nie zdejmuje to znaczy, że sam robi z siebie głupka bo przecież mało co widzi będąc w budynku, ale w słońcu to jak najbardziej okulary są bardzo praktyczne i u dziecka owszem czapka z daszkiem jak najbardziej, ale jak dziecko ma okularki to dlaczego by nie jeśli czasem nawet i z tym daszkiem potrafi jasność walić po oczach a nie raz dziecko chce okulary mamy założyć bo mu lepiej na oczy widzieć to cóż w tym złego tym bardziej, że sklepy optyczne potrafią naprawde śliczne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci robić. To nie jest papieros, że tylko dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, ja mam tak samo, ja w ogóle uważam że jakiekolwiek okulary to jest chamstwo. Wielcy państwo jak mają wadę wzroku to od razu bryle chcą zakładać. Normalni ludzie nie noszą i żyją, czy z wadą czy ze słońcem niszczącym wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Ja nosze okulary  przeciwsloneczne  nawet jak niebo  jest  'przydymione ' mam bardzo wrazliwe  oczy  , okulary kupuje u optyka,  nie sa to tanie  okulary,  ale maja wszystkie  filtry  aby chronic  moje oczy  . Jak gdzies wchodze  to nasuwam na glowe  , nie sciagam i nie chowam do etui 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja sama czasem czuję się jak burak bo mam okulary przeciwsłoneczne korekcyjne i bez nich nie widzę, więc w sklepie też ich nie zdejmuję. Ale wiem że całej rodziny to raczej nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie cierpię jak ktoś w okularach przeciwsłonecznych ze mną rozmawia. Jakoś nosi mnie od środka wtedy. Według mnie kultura wymaga, żeby do rozmowy je ściągnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

26 minut temu, Gość Gosia napisał:

Pracuje w sklepie spożywczym w miejscowosci turystycznej, wchodzi taka rodzinka z dwojgiem dzieci i nawet nie zdejmą tych bryli tylko próbują zaszpanować. I biorą lody na patyku po 5 zł za sztuke to już w ogóle jaśnie państwo. Dla mnie to brak szacunku. Ja swoim dzieciom w ogóle nie pozwalam nosić okularów przeciwsłonecznych bo wygląda to pretensjonalnie. Wystarczy że mają Czapski z daszkiem. A jak jest u was?

Co wy tutaj piszecie o szpanie. Nie lubię w okularach chodzić. Ale muszę. Mam barwione gradalnie   Wyglądają jak ciemne z zewnątrz. Na górze ciemniejsze, reszta naturalnie przydymiona. Z filtrami. Więc widać normalnie. Po co ściągać i ciągle chować do etui. Położysz byle jak do torebki i zgnieciesz okulary za 400 /500zł.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak, ja mam tak samo, ja w ogóle uważam że jakiekolwiek okulary to jest chamstwo. Wielcy państwo jak mają wadę wzroku to od razu bryle chcą zakładać. Normalni ludzie nie noszą i żyją, czy z wadą czy ze słońcem niszczącym wzrok.

You made my day (ju mejd maj dej) 😂😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

miałam operacje na oczy i muszę nosić okulary przeciwsłoneczne non stop w ciągu dnia przez kilka tygodni, też Cię wkurzam? Nie oceniaj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciwsłonecznych nie lubię no i prawie nigdy nie zakładam. Noszę zerówki czasem jako część stylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosia napisał:

Pracuje w sklepie spożywczym w miejscowosci turystycznej, wchodzi taka rodzinka z dwojgiem dzieci i nawet nie zdejmą tych bryli tylko próbują zaszpanować. I biorą lody na patyku po 5 zł za sztuke to już w ogóle jaśnie państwo. Dla mnie to brak szacunku. Ja swoim dzieciom w ogóle nie pozwalam nosić okularów przeciwsłonecznych bo wygląda to pretensjonalnie. Wystarczy że mają Czapski z daszkiem. A jak jest u was?

Okulary chronią oczy , tylko dobre a nie te kupione za grosze.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam gdzieś, że ktoś mnie nazwie burakiem za noszenie okularów przeciwsłonecznych. Liczy się dla mnie ochrona moich oczu i wygoda. Inni mogą sobie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Mnie to chooja obchodzi co ktoś sobie pomyśli. Jak mam taki kaprys to chodzę w okularach. Mam wadę wzroku, czasem noszę zwykłe korekcyjne, częściej jednak soczewki powiększające i kolorowe okulary, np różowe, żółte albo w kształcie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam gdzieś, że ktoś mnie nazwie burakiem za noszenie okularów przeciwsłonecznych. Liczy się dla mnie ochrona moich oczu i wygoda. Inni mogą sobie gadać.

Noszenie okularów w pomieszczeniu jest oznaką braku klasy i podstawowych zasad dobrego wychowania. Nic więc dziwnego, że masz to gdzieś, skoro dobre wychowanie ani klasa Ciebie nie dotyczą, to oczywiście tylko Twój problem, kiedyś się o tym przekonasz 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Noszenie okularów w pomieszczeniu jest oznaką braku klasy i podstawowych zasad dobrego wychowania. Nic więc dziwnego, że masz to gdzieś, skoro dobre wychowanie ani klasa Ciebie nie dotyczą, to oczywiście tylko Twój problem, kiedyś się o tym przekonasz 😉 

Oj tam oj tam.Pitolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Noszenie okularów w pomieszczeniu jest oznaką braku klasy i podstawowych zasad dobrego wychowania. Nic więc dziwnego, że masz to gdzieś, skoro dobre wychowanie ani klasa Ciebie nie dotyczą, to oczywiście tylko Twój problem, kiedyś się o tym przekonasz 😉 

Jak ci przeszkadzaja to je zdejmij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat mało prawdopodobny, ale ja mam nadwrażliwe oczy na światło i poza domem najczęściej noszę okulary przeciwsłoneczne nawet jak bardzo słońce nie świeci. Jak wchodzę do sklepu to zdejmuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Noszenie okularów w pomieszczeniu jest oznaką braku klasy i podstawowych zasad dobrego wychowania. Nic więc dziwnego, że masz to gdzieś, skoro dobre wychowanie ani klasa Ciebie nie dotyczą, to oczywiście tylko Twój problem, kiedyś się o tym przekonasz 😉 

Nie muszę mieć klasy ani byc dobrze wyhowana. Jestem wulgarną, chamską ... w kolorowych okularach i jest mi z tym super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kiki napisał:

Nie muszę mieć klasy ani byc dobrze wyhowana. Jestem wulgarną, chamską ... w kolorowych okularach i jest mi z tym super.

Wykształcona też nie musisz być, te kilka klas podstawówki i tak nic nie dały skoro piszesz "wyhowana", strach pomyśleć w jakim towarzystwie się obracać, ale patologia też musi istnieć na tym świecie, rozumiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Wykształcona też nie musisz być, te kilka klas podstawówki i tak nic nie dały skoro piszesz "wyhowana", strach pomyśleć w jakim towarzystwie się obracać, ale patologia też musi istnieć na tym świecie, rozumiem 🙂 

No i zajebiscie, głupia pissdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja również mam okulary przeciwsłoneczne korekcyjne, staram się je zdejmować podczas rozmowy albo w sklepie, czasem jednak musze założyć bo zwyczajnie nie widzę. 

Rowniez uważam ze jak się z kimś rozmawia powinno się zdjąć okulary przeciwsłoneczne bo kontakt wzrokowy jest jednak istotnym elementem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No dziewczyny są jeszcze przecież okulary tzw fotochromy i one pod wpływem promieni słonecznych też się bawią i kiedy się wchodzi do pomieszczenia to chwilę potrwa zanim się spowrotem odbarwia.

A zwykle okulary przeciwsłoneczne w pomieszczeniu to według mnie też właśnie brak ogłady i kultury, ale co zrobić są ludzie i ludziska 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Ala napisał:

Rowniez uważam ze jak się z kimś rozmawia powinno się zdjąć okulary przeciwsłoneczne bo kontakt wzrokowy jest jednak istotnym elementem

Ja jak zdejmę okulary na dworze, zwłaszcza w słoneczny dzień, to nie będę miała najmniejszego kontaktu wzrokowego, bo wyglądam jak kret 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnowidzka

Ja mam fioletowe korekcyjne i ich nie zdejme dla jakiejs chamskiej ...ki jak ty:) moge zdjac zeby spojrzec gleboko w oczy gdy pragne samca ale nie dla obojetnych mi wrednawych ludzi, a tak bardziej serio gdy patrze wam w oczy widze wasza dusze i co myslicie, taki dar, wiec sie ciesz ze chronie was przed tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja czesto zapominam. Jak mi za ciemno to pomysle i zdejme, ale nie mam odruchu zeby zdejmowac okulary. Moj maz bez okularow nic nie widzi wiec czesto chodzi po sklepach w okularach przeciwslonecznych zeby zwyklych przy sobie caly czas nie nosic. Nawet mi do glowy nie przyszlo, ze to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanoi

Nosze przeciwsłoneczne korekcyjne. Nie mogę wchodząc do sklepu szybko wymieniać w torbie na zwykle które nosze gdy nie ma ostrego słońca- za dużo zachodu. Gdybym w sklepie nagle ściągnęła moje wydawałoby się noszone dla szpanu raybany byłabym ślepa jak kura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Noszenie okularów w pomieszczeniu jest oznaką braku klasy i podstawowych zasad dobrego wychowania. Nic więc dziwnego, że masz to gdzieś, skoro dobre wychowanie ani klasa Ciebie nie dotyczą, to oczywiście tylko Twój problem, kiedyś się o tym przekonasz 😉 

Jak mi klasa czy wychowanie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu to mam to gdzieś. Może ty lubisz chodzić z zamkniętymi oczami, ale ja niestety nie. Nic nie poradzę na to, że mam nadwrażliwość na światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja szwagierka ma czerniaka za gałka oczna. Musi nosić specjalne okulary przeciwsłoneczne z filtrami ochronnym,zwłaszcza teraz jak jest lato i dużo słońca, bo nowotwór to nie zabawa. I powiedz mi teraz ty Autorko, buraku głęboki, czy rozmawiając z kimś takim, chorym, również powiesz, że ktoś jest niewychowany bo nie zdejmie okularów przeciwsłonecznych rozmawiając z tobą? Kto jest bardziej burakiem?? Bo myślę, że raczej autorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja szwagierka ma czerniaka za gałka oczna. Musi nosić specjalne okulary przeciwsłoneczne z filtrami ochronnym,zwłaszcza teraz jak jest lato i dużo słońca, bo nowotwór to nie zabawa. I powiedz mi teraz ty Autorko, buraku głęboki, czy rozmawiając z kimś takim, chorym, również powiesz, że ktoś jest niewychowany bo nie zdejmie okularów przeciwsłonecznych rozmawiając z tobą? Kto jest bardziej burakiem?? Bo myślę, że raczej autorka. 

Tu autorka... Wtedy taki ktoś powinien zawsze informowac, ze ma jakiegoś czerniaka czy coś. Inaczej bedzie wziety za chama. A fotochromow nikt już teraz nie nosi (ktoś wcześniej wsponinal o nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×