Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość gość

Już  niedługo wybory  Na kogo zagłosujecie  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakaka

Mam z tym problem - nienawidzę Pisu i chcę by zginęli w otchłani piekieł ale alternatywa jest tak biedna, ze aż żal. Pewnie w końcu na PO albo na koalicję lewicową, do któRej ideowo mi bliżej ale mam poczucie, że nie głosując na PO umacniam Kaczysława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie cała rodzina na PIS  🙂 

Wielkopolska miasto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Trójmiasto- PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalenka

Na PIS oczywiscie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkainka

PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja swój wybór uzależniałam od tego kto da 500+ na pierwsze dziecko, dało PiS więc mają mój głos ze względu na silny kurs w polityce prorodzinnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk

Ja na po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko pis !!!!!!!! Nie chce tej lewackiej chołoty widzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala96

Niech wygra pis i sam zje to gowno ktore stworzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30

A wiecie DO CHOLERY, ze istnieją inne partie niz PIS i PO. Kur** masakra... Jak w tym kraju ma się coś zmienić na lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko ze te  inne partie nic ciekawego nie proponują . Ja glosuje na Pis bo szanuje tradycyjny model rodziny  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zagłosuje na PiS, dlatego, że nie ma innej lepszej alternatywy. Nowotwór PO drążył nasz kraj przez 8 lat i nic dobrego dla zwykłego Polaka nie zrobił. PiS to się chociaż zabrał za umowy śmieciowe. Poza tym nigdy nie byłam zbyt liberalna z poglądach, co nie znaczy, że popieram PiS we wszystkim, ale obecnie nie widzę innej opcji do zagłosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Wyszukaj na jutubie "SUPER PARTIA", a 90% babć głosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssc

Pis to jest dopiero nowotwor ktory niszczy ten kraj od srodka..obudzicie sie wszyscy jak ci po...ency zrobia tu druga wenezuele i dobrze wam tak..nic nie warci jestescie dobrze stonoga gadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Na koalicję lewicową. Może w końcu zalegalizują aborcję i pogonią KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bnjjgfghn

Dokumenty z litow kuchcinskiego zniszczone, nagrania potwierdzajace wine szydlo w wypadku zniszczone..wlasnie ,,samobojstwo" w wiezieniu popelnil swiadek afery podkarpackiej...glosujcie nadal na ta popietdolona mafie ...e...gowna pisowskie smieci ...a warci jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssc

Pisowskie barachlo w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kompletnie nie wiem 😞 Na pewno nie na PIS lub PO. Nie orientuje się za bardzo teraz w polityce. Moi rodzice są za Biedroniem, bo on mówił coś o pozbyciu się ZUSu, ale reszta co proponuje to znowu samo rozdawnictwo 😞 Chyba tylko Korwiny jakieś zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość May

Na PiS. Wielkopolska z PiSem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Na Konfederację. W przypadku np. drugiej tury wyborów prezydenckich - na kandydata PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiak bielany

Co za pytanie ? kiedyś tylko PO :( Ale trzeba iść ża rozumem bo co oni zrobili dla polski dla MNIE NIC!!!! ZŁODZIEJE I KUMOTERSTWO pewnie korwin lub PIS :) :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja zagłosuje na PiS, dlatego, że nie ma innej lepszej alternatywy. Nowotwór PO drążył nasz kraj przez 8 lat i nic dobrego dla zwykłego Polaka nie zrobił. PiS to się chociaż zabrał za umowy śmieciowe. Poza tym nigdy nie byłam zbyt liberalna z poglądach, co nie znaczy, że popieram PiS we wszystkim, ale obecnie nie widzę innej opcji do zagłosowania.

Uważam podobnie, zagłosuje na PiS chociaż ich nie popieram, ale nie pozwolę na wznowe raka w postaci PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno nie na PiS. Nie jestem jeszcze pewna na 100%, ale chyba na Biedronia. Muszę jeszcze dokładnie programy przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Na PiS, bo chce zobaczyć jak za 4 lata ciemny lud wywozi ich na taczkach. Poczekam i popatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

xyz z tobą na czele bo sama do tego ciemnego narodu należysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkLan

Na PiS i PO nigdy !! Są jeszcze inne partie inni ludzie młodzi ludzie dajmy im się wykazać ... Co z tego że PiS dał te pincet plus to są jedne zakupy .. bo wszystko takie drogie kilka paczek pampersów , mleko dla dziecka .. i jakieś jogurciki... O warzywach nie wspomnę... Jest lato sezon na warzywa owoce świeże a wszystko drogie ale trzeba kupić dla dziecka bo to priorytet...no i nie ma 500 jednego dnia  ...

Jeśli już tak rozdają te 500 niech dadzą rodzicom którzy pracują .. 

Jestem teraz na macierzyńskim i już nie mogę się doczekać aż wrócę do pracy i będę miała normalną wypłatę i normalne życie  ... Ale czy wrócę ??brak żłobków,  brak chętnych kobiet na wsi w której mieszkam bo po co mają dorabiać skoro mają 500 na swoje dzieci ..

Nie rozumiem takiego myślenia zamiast pracować polepszyć swoje życie  wola siedzieć z dupami w domu i bidowac bo to całe  500 to nie są wielkie pieniądze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123

Kukiz 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrona

Wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko na PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×