Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość Obrona
6 minut temu, Gość OkLan napisał:

Na PiS i PO nigdy !! Są jeszcze inne partie inni ludzie młodzi ludzie dajmy im się wykazać ... Co z tego że PiS dał te pincet plus to są jedne zakupy .. bo wszystko takie drogie kilka paczek pampersów , mleko dla dziecka .. i jakieś jogurciki... O warzywach nie wspomnę... Jest lato sezon na warzywa owoce świeże a wszystko drogie ale trzeba kupić dla dziecka bo to priorytet...no i nie ma 500 jednego dnia  ...

Jeśli już tak rozdają te 500 niech dadzą rodzicom którzy pracują .. 

Jestem teraz na macierzyńskim i już nie mogę się doczekać aż wrócę do pracy i będę miała normalną wypłatę i normalne życie.

A ja nie mogę wrócić do pracy bo mam 5 dzieci.Mając 5 letniego synka i 2 letnią córcię zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko i co?Trojaczki!Co prawda najmłodosi mają już po 6 lat ale nie wyobrażam sobie pracować bo obie babcie odmówiły pomocy.Mamy 4 synów i 1 córeczkę.Dużo gotowania, sprzątania a na nianię nas nie stać.Zarobię 3 tysiące i 2 tys.trzeba zapłacić opiekunce.Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala96

Chcialabym zeby pis mial wiekszosc konstytucyjna i wzial was wszystkich po wyborach krotko za mordy i pokazal na co ich stac..jak ktos zastrajkuje to pala w pusty łeb bo na to zaslugujecie..ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Obrona napisał:

A ja nie mogę wrócić do pracy bo mam 5 dzieci.Mając 5 letniego synka i 2 letnią córcię zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko i co?Trojaczki!Co prawda najmłodosi mają już po 6 lat ale nie wyobrażam sobie pracować bo obie babcie odmówiły pomocy.Mamy 4 synów i 1 córeczkę.Dużo gotowania, sprzątania a na nianię nas nie stać.Zarobię 3 tysiące i 2 tys.trzeba zapłacić opiekunce.Nie warto.

Gratulacje ,wytrwałości i cierpliwości , no przy tylu małych szkrabach to normalne że do pracy nie wrócisz ... W domu masz masę roboty  🙂

ale kobiety które mają dwójkę czy nawet jedno, wola iść do opieki bo tam im dadzą i nie trzeba pracować..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno nie na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ

Na pewno na kogoś nowego, może II RP lub #Revolution jak Max Kolonko wystartuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Najchętniej na Kukiza, który jest spoza układu z Magdalenki. PIS i PO to jedno i to samo, nic się nie poprawi jesli ludzie beda na nich glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klops

Ej, ale kojarzycie że pis uznaje, że nie musi wykonywać wyroków sądu? Nie bo nie i .... Chodzi o sprawę utajnienia listy rekomendujących kandydatów do KRS - jest wyrok sądu, że mają ją ujawnić a oni mają go w dupsku. Chcecie takiego podejścia do wyroków sądów? Że nawet jak wygracie sprawę to wasz przeciwnik np.nie odda wam chajsu bo nie? TO GŁOSUJCIE NA PIS

Chcecie rodzić dzieci bez głowy i oczu? Chcecie, żeby lekarz mógł wam odmówić wypisania legalnego leku dostępnego w obrocie? Żeby farmaceuta nie realizował waszej recepty bo takie ma widzimisie? TO GŁOSUJCIE NA PIS. To jest realna konsekwencja ich programu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
9 minut temu, Gość Klops napisał:

Ej, ale kojarzycie że pis uznaje, że nie musi wykonywać wyroków sądu? Nie bo nie i .... Chodzi o sprawę utajnienia listy rekomendujących kandydatów do KRS - jest wyrok sądu, że mają ją ujawnić a oni mają go w dupsku. Chcecie takiego podejścia do wyroków sądów? Że nawet jak wygracie sprawę to wasz przeciwnik np.nie odda wam chajsu bo nie? TO GŁOSUJCIE NA PIS

Chcecie rodzić dzieci bez głowy i oczu? Chcecie, żeby lekarz mógł wam odmówić wypisania legalnego leku dostępnego w obrocie? Żeby farmaceuta nie realizował waszej recepty bo takie ma widzimisie? TO GŁOSUJCIE NA PIS. To jest realna konsekwencja ich programu. 

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Klops napisał:

Ej, ale kojarzycie że pis uznaje, że nie musi wykonywać wyroków sądu? Nie bo nie i .... Chodzi o sprawę utajnienia listy rekomendujących kandydatów do KRS - jest wyrok sądu, że mają ją ujawnić a oni mają go w dupsku. Chcecie takiego podejścia do wyroków sądów? Że nawet jak wygracie sprawę to wasz przeciwnik np.nie odda wam chajsu bo nie? TO GŁOSUJCIE NA PIS

Chcecie rodzić dzieci bez głowy i oczu? Chcecie, żeby lekarz mógł wam odmówić wypisania legalnego leku dostępnego w obrocie? Żeby farmaceuta nie realizował waszej recepty bo takie ma widzimisie? TO GŁOSUJCIE NA PIS. To jest realna konsekwencja ich programu. 

nie robią tego pierwszego, gdyż sądy są dalej prl-owskie, więc ten opór ma sens

a druga część to opis anarchii i warcholstwa, fantazja Cię poniosła

mój głos ma pis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkaaaaaa

Na  pewno nie na pis. I zaznaczam, ze biore wszelkie mozliwe zasilki takze te z MOPSU  + dozywnianie dzieci w szkole. 
Uwazam, ze PIS nas niedlugo zrujnuje. To co sie dzieje z cenami w sklepach przechodzi ludzkie pojecie. Nie wiem i boje sie myslec do czego niedlugo dojdzie. Ci idioci rozdaja kase jak poy.ebani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokokoko
30 minut temu, Gość gość napisał:

nie robią tego pierwszego, gdyż sądy są dalej prl-owskie, więc ten opór ma sens

a druga część to opis anarchii i warcholstwa, fantazja Cię poniosła

mój głos ma pis :)

Sądy są prl-owskie? Co ty mówisz, człowieku? Średni wiek sędziego w rejonie to 30-40 lat, co oznacza, że urodził się koło 80 roku a jak zmienił się system to miał dychę na karku! Nie rozumiesz co oznacza nierespektowanie wyroków sądów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pis bo i tak nie ma kogo glosować . 

Wiosna - jeszcze większe rozdawnictwo 

Nowoczesna oderwana od życia realnego 

Kukiz to w sumie jak pis 

PO nic nie warci odpada 

Korwin ? nie dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cokolwiek, byle nie piiiisdy. I jestem z siebie dumna, bo udało mi się przekonać babcię, żeby na nich nie głosowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

na pewno nie na pis, po tym co odwalił kuchciński, dużo więcej kasy poszło na to niż na ośmiorniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Napewno nie na PO. Może pis, ale to mniejsze zło najchętniej to na Kukiza albo Konfederacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk

Pis mniejsze zlo niz po? ...ani jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasne!

Głosujcie na partię która przelewa kasę z budżetu Rydzykowi a jednoczesnie zamyka oddziały onkologiczne dla dzieci twierdząc że nie ma pieniedzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
5 godzin temu, Gość gość napisał:

xyz z tobą na czele bo sama do tego ciemnego narodu należysz. 

Mów za siebie, pisiurska ciemnoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"xyz z tobą na czele bo sama do tego ciemnego narodu należysz. 

Mów za siebie, pisiurska ciemnoto."

Dlaczego obrażasz ludzi którzy   glosują na pis skoro  sama na nich glosujesz? Jesteś taka sama ciemnota jak oni sieroto . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisowaaaaaaaaaa

JA mogę sobie być ciemnotą , ...em , nieukiem , moherowym  beretem (w sumie do Kościoła  nie chodzę ale ok ) zaściankową  , zacofaną  babą  co rozkłada  nogi dla 500 + (mam jedno dziecko ) , nierobem (pracuje od 15 lat obecnie jako księgowa w dużej kopro ) itd wiele obraźliwych  słów pada na wyborców PIS ale to nie minia faktu, ze tak pójdę na nich glosować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Pis bo i tak nie ma kogo glosować . 

Wiosna - jeszcze większe rozdawnictwo 

Nowoczesna oderwana od życia realnego 

Kukiz to w sumie jak pis 

PO nic nie warci odpada 

Korwin ? nie dziękuje 

To nie Korwin tylko konfederacja. Wielu młodych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc321

Pis. Dbają o polską historię i w końcu szanowani i odznaczani są zolnierze wyklęci, a nie rodzina michnika i reszta czerwonych. Przywrocili modę na patriotyzm, moze i o odszkodowania za II wojnę swiatowa sie upomna u niemcow. Bo dlaczego nie? Gonią kretaczy i pieniądze ktore sa w budżecie rozdaja rodzinom. Nikt uczciwy nie moze i nigdy nie bedzie obawial sie pisu u władzy, a jak slysze znajomych ktorzy boją sie, ze nad ranem "pod rezimem pisu" przyjdzie po nich policja, zastanawiam sie zawsze cos te takiego musza miec na sumieniu 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikafomi26

Wiosna oczywiscie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pracuje na swoim i zagłosuje na Pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc321 napisał:

Pis. Dbają o polską historię i w końcu szanowani i odznaczani są zolnierze wyklęci, a nie rodzina michnika i reszta czerwonych. Przywrocili modę na patriotyzm, moze i o odszkodowania za II wojnę swiatowa sie upomna u niemcow. Bo dlaczego nie? Gonią kretaczy i pieniądze ktore sa w budżecie rozdaja rodzinom. Nikt uczciwy nie moze i nigdy nie bedzie obawial sie pisu u władzy, a jak slysze znajomych ktorzy boją sie, ze nad ranem "pod rezimem pisu" przyjdzie po nich policja, zastanawiam sie zawsze cos te takiego musza miec na sumieniu 😃

"Patriotyzm to praktykowanie przekonania, zgodnie z którym polskość (podobnie jak amerykańskość albo niemieckość) jest jedną z form dobrego życia. Innymi słowy, patriota to osoba, dla której etyczne życie polega na oferowaniu wartościowego wkładu do własnej wspólnoty politycznej. Tak rozumiany patriotyzm jest postawą słuszną i pożyteczną"

Oszołomski pisowski nacjonalizm, rasizm, mowa nienawiści noszenie gaci z Polską Walczącą - to nie jest patriotyzm. To jest neonazizm, który skończy się kolejnymi obozami koncentracyjnymi i mordowaniem "innych".

A żołnierze wyklęci to zwykli bandyci.

Pieniądze "rozdawane" są rozdawane na wyrost,  nie "z budżetu" tylko z tego co za parę lat mogłoby stanowić twoją emeryturę np. Ale stanowić nie będzie, bo za parę lat pisdy zrobią z Polski drugą Wenezuelę.

A krętaczy i złodziei nikt tak jak oni do koryta nie dopuścił. Loty rodziny marszałka to tylko drobny przykład złodziejstwa. No, ale przecież "im się po prostu należy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Dlaczego obrażasz ludzi którzy   glosują na pis skoro  sama na nich glosujesz? Jesteś taka sama ciemnota jak oni sieroto . 

Pretensje miej do Kurskiego - tego, który od 4 lat zawiaduje propagandą w TVPiS. On pierwszy tak nazwał elektorat tej partii. Ode mnie się odwal, ciemna maso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc321 napisał:

Pis. Dbają o polską historię i w końcu szanowani i odznaczani są zolnierze wyklęci, a nie rodzina michnika i reszta czerwonych. Przywrocili modę na patriotyzm, moze i o odszkodowania za II wojnę swiatowa sie upomna u niemcow. Bo dlaczego nie? Gonią kretaczy i pieniądze ktore sa w budżecie rozdaja rodzinom. Nikt uczciwy nie moze i nigdy nie bedzie obawial sie pisu u władzy, a jak slysze znajomych ktorzy boją sie, ze nad ranem "pod rezimem pisu" przyjdzie po nich policja, zastanawiam sie zawsze cos te takiego musza miec na sumieniu 😃

Hahaha, dobre.

Właśnie wyszło na jaw, że jeden z tych przeuczciwych i niekrętaczy - niejaki Kuchciński - rozwalił 5 milionów zł prywatne przeloty rządowym samolotem. Razem z rodziną. Próbował to ukrywać, nakładniał do kłamania swoich przydupasów. Podoba się ? Gratuluję. A to tylko pierwszy z brzegu przykład.

Ja pierniczę, jaka ty otumaniona na umyśle jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Hahaha, dobre.

Właśnie wyszło na jaw, że jeden z tych przeuczciwych i niekrętaczy - niejaki Kuchciński - rozwalił 5 milionów zł prywatne przeloty rządowym samolotem. Razem z rodziną. Próbował to ukrywać, nakładniał do kłamania swoich przydupasów. Podoba się ? Gratuluję. A to tylko pierwszy z brzegu przykład.

Ja pierniczę, jaka ty otumaniona na umyśle jesteś.

Nie uświadamiaj bo wprowadzisz dysonans poznawczy tylko u wyborcy Pisu 😛  Oni wolą prosto - pis dobre po złe, tak się żyje łatwiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tyko na PIS- za 500 +- dzieki czemu mogłam rzucić nielubiana pracę i za przywrócenie godności kobietą i roli matki oraz chronią rodzinę przed zboczeńcami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Ja tyko na PIS- za 500 +- dzieki czemu mogłam rzucić nielubiana pracę i za przywrócenie godności kobietą i roli matki oraz chronią rodzinę przed zboczeńcami 

Jesteś świetnym przykładem ich elektoratu: oszołom, pasożyt i analfabeta. Takich im trzeba, bo tylko takimi mogą manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×