Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość Sama prawda

Gdzie są elektryczne samochody?

Gdzie są drony?

Gdzie jest przekop mierzei?

Gdzie są lotniska?

Gdzie są autostrady?

Gdzie jest prom?

Gdzie są mieszkania dla młodych?

Gdzie są darmowe leki dla emerytów?

Gdzie jest wieksza kwota wolna od podatku?

Gdzie są referenda w których to "suweren" miał decydować o ważnych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Gdzie są "oddane na Caritas" nagrody, które "im się należały"?

Dlaczego ministerstwa przesyłają Rydzykowi pieniadze ze swoich budżetów?

Gdzie są zyski ze stadnin?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosc:) napisał:

Jak się ludziom wciska cały czas ciemnotę, że szczepienia są "złem wcielonym i dziełem szatana" to co się dziwisz.

To nie chodzi o szczepienia, tylko rodzice zaprowadzają do żłobka chore dzieci, bo są niewolnikami systemu. Muszą pracować, bo Janusz Biznesu za zbyt częste zwolnienia ich zwolni. Nawet dorosły przebywający z chorymi osobami cały czas, w końcu przeziębi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tylko wiosna/zieloni mnie nie odrzucają zupełnie. na pewno nie pis bo to co się w białymstoku działo pokazało do czego prowadzi takie rządzenie, nienawidzą homoseksualistów, nienawidzą "lewactwa", nienawidzą innowierców, wszystkich nienawidzą, wybijmy się wszyscy i zostawmy katoli i myśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tez planuje glosowac: zieloni lub ten nowy ruch wiosny z lewica, kiedys glosowalam na PIS ale za duzo ekstremistow sie pod to podczepilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy dla was PiS to wybor, bo rodzinne wartosci? Nic dziwnego, ze ten kraj upada, zaraz bedzie Wenezuela+, ale ch*j z tym, wazne ze pieniazki dostaje sie do lapki. Ale, ze te pieniazki z waszej wlasnej kieszeni ida to juz nie widzicie. PATOLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Czy dla was PiS to wybor, bo rodzinne wartosci? Nic dziwnego, ze ten kraj upada, zaraz bedzie Wenezuela+, ale ch*j z tym, wazne ze pieniazki dostaje sie do lapki. Ale, ze te pieniazki z waszej wlasnej kieszeni ida to juz nie widzicie. PATOLA.

tylko jakie te wartosci rodzinne sa? jak w rodzinie bedzie homoseksualista albo ktos innnej rasy to go opluc i pobic? bo tak mi wygladaja wartosci rodzinne PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

tylko jakie te wartosci rodzinne sa? jak w rodzinie bedzie homoseksualista albo ktos innnej rasy to go opluc i pobic? bo tak mi wygladaja wartosci rodzinne PIS.

dokladnie tak, zero tolerancji i szacunku w tym kraju. wszystko fajnie, ale jesli tanczysz, tak jak ci zagraja. nie wiem co trzeba miec w glowie zeby glosowac na PiS, chyba trzeba miec oczy przesloniete 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dokladnie tak, zero tolerancji i szacunku w tym kraju. wszystko fajnie, ale jesli tanczysz, tak jak ci zagraja. nie wiem co trzeba miec w glowie zeby glosowac na PiS, chyba trzeba miec oczy przesloniete 500+

moze to 500 + mialo jakis sens ma ale ceny tak poszly do gory ze sie wychodzi na -1000 z tym 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ty się aby dobrze czujesz??? Perdolisz, żeby peridolić czy ci za te brednie płacą? Pewnie sama byś takie dziecko zwyzywała albo by ci "hamulce puściły" i dziecko skończyłoby w szpitalu (w najlepszym wypadku), prawda?

jakby odszczeknęła bez szacunku coś osobie starszej od siebie jak na pokolenie bezstresowe przystało mogłaby kopa w roszczeniowego ryjka zarobić, kilka lat karate robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ty myślisz, ze żłobek to jest rozwiązanie? Tam dzieci non stop chorują. 

własnie, jak ktoś chce wypychać dziecko do żłobka od razu to niech lepiej od razu do bidula je odda, identyczny poziom porzucenia. mają 500+ żeby spokojnie poświęcić się opiece nad dzieckiem do 3 roku życia to najchętniej własne dzieci by innym oddali ;/ co za matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyne co pociesza to fakt, że połowa wyborców PISu (mohery) powoli się wykruszają. Widziałam jak pod płaszczykiem patriotyzmu i wartości rodzinnych narodowcy rozpie/rdalają pół miasta albo atakują 13latka bo ma tęczową torbę. No jest z czym się identyfikować, te twarze nieskalane myśleniem i ortaliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

własnie, jak ktoś chce wypychać dziecko do żłobka od razu to niech lepiej od razu do bidula je odda, identyczny poziom porzucenia. mają 500+ żeby spokojnie poświęcić się opiece nad dzieckiem do 3 roku życia to najchętniej własne dzieci by innym oddali ;/ co za matki

co za matki? a ojcowie to co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

własnie, jak ktoś chce wypychać dziecko do żłobka od razu to niech lepiej od razu do bidula je odda, identyczny poziom porzucenia. mają 500+ żeby spokojnie poświęcić się opiece nad dzieckiem do 3 roku życia to najchętniej własne dzieci by innym oddali ;/ co za matki

ale co ci to daje to 500 plus? jesli ceny poszly do gory az tak bardzo? to 500 zl nie ma zadnej wartosci, chyba ze sie je zupki chinskie, podciera starymi gazetami i myje zimna woda bez mydla raz na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE
7 minut temu, Gość gość napisał:

własnie, jak ktoś chce wypychać dziecko do żłobka od razu to niech lepiej od razu do bidula je odda, identyczny poziom porzucenia. mają 500+ żeby spokojnie poświęcić się opiece nad dzieckiem do 3 roku życia to najchętniej własne dzieci by innym oddali ;/ co za matki

najpierw zabiora ci 2000 w podatkach, podwyzkach w sklepach, zeby oddac 500 😂😂😂 jak mozna byc tak naiwnym???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość NIE WIERZE napisał:

najpierw zabiora ci 2000 w podatkach, podwyzkach w sklepach, zeby oddac 500 😂😂😂 jak mozna byc tak naiwnym???????

nic mi nikt nie zabrał,l gdyż aktualnie nie pracuje poświęcając się opiece nad dziećmi a jeszcze mi dali wiele opcji na uzupełnienie budżetu domowego ;) VAT w sklepach był zawsze, dziwisz się jak jakiś nieogar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

ale co ci to daje to 500 plus? jesli ceny poszly do gory az tak bardzo? to 500 zl nie ma zadnej wartosci, chyba ze sie je zupki chinskie, podciera starymi gazetami i myje zimna woda bez mydla raz na kilka dni.

nie zauważyłam wielkiego wzrostu cen, wystarczy jedynie dokonywać racjonalnych wyborów konsumenckich, dokładnie analizować gazetki promocyjne to i jeszcze sporo odkładamy dzięki socjalnym programom :) mąż też nie musi już tyrać po 10 albo i 11 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

PiS zmienił zapis dotyczący Sądu Najwyższego w taki sposób, że teraz członkowie wybrani przez PiS będą decydować o ważności wyborów. 

PiS doprowadził do nieprzemyślanej wycinki lasów 

PiS nie podejmuje dzialan ograniczających skutki globalnego ocieplenia (nie wiem czy wiecie, Polska ma (bo i zawsze miała) jeden z najniższych zasobów wód gruntowych w Europie. Zasoby tych wód kurczą się błyskawicznie, inne kraje (z większymi zasobami) dawno wdrożyły programy mające na celu ochronę tych zasobów, jak i programy na wypadek suszy (mają zbiorniki retencyjne itd). U nas- nic.) Do tego oczywiście emisja gazów cieplarnianych na karygodnym poziomie, mało tego- program wspierania polskiego górnictwa poskutkował wycofaniem się z Polski inwestorów i firm zajmujących się technologią energii odnawialnej- kiedy skończy się węgiel nie będziemy mieli wystarczającej infrastruktury energetycznej. PiS przymyka na to oko.

Rozdawnictwo (tu w sumie nie jestem pewna, uważam że dodatki na dzieci w postaci 500+ to powinna być norma, obawiam się jednak że wprowadzili to w sposób nieprzemyślany, wyłącznie jako kiełbasę wyborczą) 

Kompletny brak rozdziału państwa od kościoła- to mamy w konstytucji, ale PiS Konstytucją podciera sobie d...

Szerzenie mowy nienawiści, wspieranie przemocowcow (tu nasuwają się na myśl oczywiście "bojówki" skrajnej prawicy/ kibole, jak również na przykład zmiana przepisu dotyczącego przemocy domowej - "raz to nie przemoc".

 

Nigdy na PiS. 

Mam 29 lat, mogę w każdej chwili wyjechać z kraju, zagłosuje na coś innego niż PO. Nie wiem jeszcze na co.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHA

moge podziekowac PiSowi, ze zmotywowal mnie do wyjazdu za granice i teraz nie musze "przegladac gazetek" zeby moc dokonac wyboru w sklepie, ani korzystac z pomocy socjalnej (wtf w ogole XD). moje zycie jest na tyle godne, ze jestem samowystarczalna, bez zadnych 500+ i gazetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość BUHAHAHA napisał:

moge podziekowac PiSowi, ze zmotywowal mnie do wyjazdu za granice i teraz nie musze "przegladac gazetek" zeby moc dokonac wyboru w sklepie, ani korzystac z pomocy socjalnej (wtf w ogole XD). moje zycie jest na tyle godne, ze jestem samowystarczalna, bez zadnych 500+ i gazetek.

dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

serio ci ludzie co mowia ze 500 zlotych im cos daje bardzo ciekawi mnie jak oni sie odzywiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość BUHAHAHA napisał:

moge podziekowac PiSowi, ze zmotywowal mnie do wyjazdu za granice i teraz nie musze "przegladac gazetek" zeby moc dokonac wyboru w sklepie, ani korzystac z pomocy socjalnej (wtf w ogole XD). moje zycie jest na tyle godne, ze jestem samowystarczalna, bez zadnych 500+ i gazetek.

"A U NAS ZAGRANICO..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

serio ci ludzie co mowia ze 500 zlotych im cos daje bardzo ciekawi mnie jak oni sie odzywiaja.

normalnie jak ludzie, a nie świnie co większość poborów wrzucają w żołądek i mają brzuchy do kolan :) na drugim biegunie większość fit wariatek, co to wmawia, że jedzenie taaaakie drogie - nie dziwne jak się wybiera wszystko co marketing jej wmówił, że zdrowe bo z górnej półki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRK

WIEM JEDNO - NAPEWNO NIE NA PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość BUHAHAHA napisał:

moge podziekowac PiSowi, ze zmotywowal mnie do wyjazdu za granice i teraz nie musze "przegladac gazetek" zeby moc dokonac wyboru w sklepie, ani korzystac z pomocy socjalnej (wtf w ogole XD). moje zycie jest na tyle godne, ze jestem samowystarczalna, bez zadnych 500+ i gazetek.

jak ci się nie udało w Polsce i musiałaś uciekać na zachód jak nieudacznik to czyja to wina? no tak, oczywiście rządu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jak ci się nie udało w Polsce i musiałaś uciekać na zachód jak nieudacznik to czyja to wina? no tak, oczywiście rządu :D

ta, jeszcze zdziwiona, że na wejściu do sklepu leży gazetka i orientacyjnie można pod nią ugotować obiadek na kilka dni oszczędzając fajne pieniądze, które można spożytkować na wycieczkę weekendową :) tacy ludzie jak ona nie poradzą sobie w żadnych warunkach, będą musieli non stop zasuwać, gdyż brak im instynktu i życiowej zaradności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jak ci się nie udało w Polsce i musiałaś uciekać na zachód jak nieudacznik to czyja to wina? no tak, oczywiście rządu 😄

hahaha no tak sobie tlumacz :D w Polsce mialam bardzo dobre zycie, mam specjalistyczny zawod i dostalam kontrakt i nawet nie w Europie. to nie pieniadze sa tu problemem tylko absurdalne pomysly rzadu. ale widzac komentarze typu "gazetki" i "pomoc socjalna" nie wiem na jakim etapie w zyciu trzeba byc, zeby sie tym zadowalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keto

mnie zastanawia kto w końcu na te pisiory głosuje jak gdzie nie czytam każdy szkaluje. może to właśnie ci co pisać i czytać nie umieją? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

hahaha no tak sobie tlumacz :D w Polsce mialam bardzo dobre zycie, mam specjalistyczny zawod i dostalam kontrakt i nawet nie w Europie. to nie pieniadze sa tu problemem tylko absurdalne pomysly rzadu. ale widzac komentarze typu "gazetki" i "pomoc socjalna" nie wiem na jakim etapie w zyciu trzeba byc, zeby sie tym zadowalac.

tak sobie możesz zmyślać, a każdy wie jak jest ;)  sama podkreśliłaś, że akcent ekonomiczny wygnał cię poza granicę PL a teraz ubarwiasz rzeczywistość

oj kłamczucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

jak ci się nie udało w Polsce i musiałaś uciekać na zachód jak nieudacznik to czyja to wina? no tak, oczywiście rządu 😄

Logika pisiorów: wyjechała wiec na pewno była nieudacznikiem, przecież tylko w Polsce jest kolorowo XD Trzymajcie mnie :D Propaganda weszła za mocno chyba, dalej dawajcie sobą manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×