Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna B.

Jaką firmę polecacie?

Polecane posty

Gość Joanna B.

Witam.

Od niedawna prowadzę własną firmę.

Chciałabym wypromować markę, pozyskać stałych klientów, zainwestować w porządną reklamę- ale się na tym nie znam, a nie chcę bez sensu "utopić" pieniędzy.

Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która zajmuje się takimi rzeczami?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Cześć 🙂

No własną markę trzeba porządnie rozhuśtać żeby przynosiła zyski 🙂

Ja na początku błądziłem po omacku, straciłam tylko czas i pieniądze. Znajomy polecił mi usługi firmy Deili- to agencja która zajmuje się wszystkim co związane z porządną promocją marki w internecie. Polecam zgłosić się do nich.

Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Ja rowniez skorzystalam z usług firmy Deili. 

To profesjonaliści, rzetelni, z głowami pełnymi pomysłów. Nie żałuję- obroty szybko wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah
Dnia 30.08.2019 o 15:01, Gość Magdalena napisał:

Ja rowniez skorzystalam z usług firmy Deili

To profesjonaliści, rzetelni, z głowami pełnymi pomysłów. Nie żałuję- obroty szybko wzrosły.

 

Dostałam wczoraj namiary od znajomej, dla której prowadzą obsługę fb sklepu. Mam z nimi jutro umówione spotkanie, mam nadzieję, że będę zadowolona. Wiesz może czy da radę negocjować ceny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Jeśli chodzi o negocjację cen zawsze warto próbować, chociaż w tym przypadku ja nie stawiałbym na promocje i obniżki, a raczej sprawdzonych specjalistów. Z tego co widziałem firma Deili ma bardzo dobre opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah

Zdecydowałam się rozpocząć współpracę z firmą Deili i przyznam, że nie żałuję. Ceny w porównaniu do konkurencji mają w porządku a już po tygodniu zauważyłam efekty. Teraz żałuję, że tak długo się do tego zbierałam. Bardzo fajny kontakt z pracownikami, a to też dla mnie ważne żeby móc na spokojnie wyjaśnić na czym mi zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×