Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Ciesze sie , ze juz konczy sie urlop, pewnie myslicie , ze jestem nienormalna co ?

Polecane posty

Gość Anna

Ciesze sie ze spotkam fajnych ludzi z pracy , ze bedzie jakas rutyna , ze weekendy beda przyjemne . Mam 5 tyg urlopu z tego 3 pierwsze bylam z rodzina w Hiszpanii a kolejne 2 w domu , pierwszy tydzien w domu ok , bo pozalatwialo sie to co sie caly rok odklada np wybudowalismy pom gospodarcze za domem ( nie mieszkam na wsi tylko na obrzezach duzego miasta , ) ale ostatnie dni juz sie dluza , maz juz w pracy , dzieci nastolatki , bawic juz sie z mama nie chca a ja chodze z kata w kat, tu cos sprzatne, tu przestawie , ksiazke poczytam , przyjaciolka jeszcze na wakacjach ,wieczorem wino otworze , spie do 10 i tak w kolko, juz sie ciesze, ze wracam do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Anna napisał:

Ciesze sie ze spotkam fajnych ludzi z pracy , ze bedzie jakas rutyna , ze weekendy beda przyjemne . Mam 5 tyg urlopu z tego 3 pierwsze bylam z rodzina w Hiszpanii a kolejne 2 w domu , pierwszy tydzien w domu ok , bo pozalatwialo sie to co sie caly rok odklada np wybudowalismy pom gospodarcze za domem ( nie mieszkam na wsi tylko na obrzezach duzego miasta , ) ale ostatnie dni juz sie dluza , maz juz w pracy , dzieci nastolatki , bawic juz sie z mama nie chca a ja chodze z kata w kat, tu cos sprzatne, tu przestawie , ksiazke poczytam , przyjaciolka jeszcze na wakacjach ,wieczorem wino otworze , spie do 10 i tak w kolko, juz sie ciesze, ze wracam do pracy 

Niezly urlop, mnie ledwo puszczali na 2 tygodnie. 

Ja cieszylam sie bo dla mnie urlop z dziecmi to zaden urlop. Ale ja mam 3latke i 9 latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja czasem na weekend czekam, a w niedzielę mam dość. Nie umiem się nudzić, muszę mieć zorganizowany czas i nie ważne czy to porządki, prace domowe , impreza, zakupy, wyjazd za miasto, ale muszę coś robić. Urlopy biore na styk, bo nie lubie marnować wolnego na nic nie robienie. A prace mam pod domem, lekka, 6h dziennie, więc mam odskocznie od domu i jestem w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niezly urlop, mnie ledwo puszczali na 2 tygodnie. 

Ja cieszylam sie bo dla mnie urlop z dziecmi to zaden urlop. Ale ja mam 3latke i 9 latka. 

mam dzieci w tym samym wieku i po 2 dniacg sama z nimi w leb dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×