Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina 18

Zdradzolam

Polecane posty

Gość Karolina 18

Hej kobiety wczoraj po alkoholu i innych rzeczach po spotkaniu ze znajomymi poprosiłam kolegę żeby mnie odwiozl do domu rozmawialiśmy o wszystkim zapytał gdzie mój facet a ja ze w delegacji i zaczęło się gadanie że lada że sexi wyglądam nawet nie wiem kiedy wlozylam mu rękę do spodni wjechał do lasu i stało się zrobiłam mu dobrze do końca poczułam się brudna a on żebym się nie przejmowala bo nikt się nie dowie złapał mnie podniósł mini spodniczke i pięści mnie językiem raz chciałam żeby przestał a raz stekalam i stało się przelecial mnie było mi bardzo dobrze ale kocham faceta i nie wiem jak to powiedzieć mu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mocno-pomocny napisał:

Jako facet, radzę Ci lepiej mu nie mów

I jako kobieta radzę Ci to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

I jako kobieta radzę Ci to samo. 

Lenko ty ilu facetów zataiłaś? :DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Ale mnie tu dobrze i przestań krzyczeć😄 Właśnie jest twój przystanek. Wysiadaj😎😂

Nie kasuj ludzi. Odwalilo ci juz z tym moderowaniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość ciekawski napisał:

Lenko ty ilu facetów zataiłaś? :DDDDDDD

Jak ja coś zataję to skutecznie, więc... 🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Jak ja coś zataję to skutecznie, więc... 🤐

 Nu nu ty niegrzeczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Ja? Ja jestem 😇

Co sądzisz o rimmingu gdzie Ty jestes strona czynna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebix od Karyny
3 godziny temu, Gość Karolina 18 napisał:

Hej kobiety wczoraj po alkoholu i innych rzeczach po spotkaniu ze znajomymi poprosiłam kolegę żeby mnie odwiozl do domu rozmawialiśmy o wszystkim zapytał gdzie mój facet a ja ze w delegacji i zaczęło się gadanie że lada że sexi wyglądam nawet nie wiem kiedy wlozylam mu rękę do spodni wjechał do lasu i stało się zrobiłam mu dobrze do końca poczułam się brudna a on żebym się nie przejmowala bo nikt się nie dowie złapał mnie podniósł mini spodniczke i pięści mnie językiem raz chciałam żeby przestał a raz stekalam i stało się przelecial mnie było mi bardzo dobrze ale kocham faceta i nie wiem jak to powiedzieć mu 

A ja myślę ze ty sobie to wymyśliłeś. Tak dobrze napisałem. Wymysliłeś. Bo jesteś zwykłym koniobijcem który pisze prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no to poszalałaś, zadane pytanie czy się przyznać jest rozkminiane od wieków. Przy opcji tak od spieprzenia sobie związku i długiego naprawiania do rozejscia się. Przy opcji NIE na dwoje babka wróżyła , może się uda i nic się nie dowie ale ty od wyrzutów sumienia poprzez inne zachowanie się ( po zdradzie psychika się zmienia )możesz zakosztować i zacząć zdradzać (zakazany owoc smakuje ). Druga sprawa może ty nie powiesz ale bolec po pijaku się pochwali kumplowi ( a jak jednemu to tak jakby wszyscy wiedzieli) lub ruszy go sumienie ( też tak bywa). Może być też tak że z twoim się pokłócą lub interesy konfliktowe zaistnieją więc w ramach zemsty opowie jak było. Często też opisują zdradzaczki że się spodobało i w ramach szantażu gostek chce to kontynuować - taki układ. Pewnie też kolezanka mogła coś zauważyć że razem ostaliście się po imprezie i plotka poszła. Ewentualnie ty w wielkiej tajemnicy powiesz przyjaciółce a między kobietami wiadomo szczególnie jak ona ma chętke na twojego. Życie pisze różne scenariusze że nawet fantazja pisaży nie dorównuje. Zdrady wychodzą po 30 latach w dziwnych sytuacjach, jedno jest pewne już nic nie będzie takie jak przedtem, już nie kochasz ,,swojego" zawsze między wami czy w dzień czy w nocy będzie ON między wami. No i jeżeli jesteś wierząca ( wbrew mówieniu przez księży żeby nie mówić = grzeszą namawiając do kłamstwa ) masz grzech jeden z 10 (śmiertelny) a dochodzi drugi kłamstwo. Pomyśl co sobie zrobiłaś jaką krzywdę tylko sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domino

Zdradziłaś swojego faceta powiedz mu o tym po co się będzie z taką ladacznicą męczył tylko życie mu zniszczysz jak mu nie powiesz taka prawda ale jak jesteś zakłamana to mu nie powiesz taka prawda  ....

A i gardzę wszystkimi ...mi które zdradzają i potem dalej siędzą pod dachem meża albo faceta bo nie mają się gdzie podziać bo wtedy by dworzec czekał bo kasy nie będzie jak facet utrzymuje  karma do was wróci Zdziry ....pamiętajcie jesteście zakłamane i ... warte ... tylko wy sobie tworzycie świat w swoich małych zdzirowatych móżdzkach że jesteście lepsze itp iid a prawda jest taka że jesteście ... warte ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×