Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość homeopata666

JAKA BECZULKA ram pam pam MArek Kasprzycki chyba pojdzie siedziec na dluzej ahaha Wrcam do gry.

Polecane posty

Gość homeopata666

od kiedy udalo mi sie zmienic zycie i poruszanie sie po Poznaniu wedlug sztywnych zasad, ktore sobie ustalilem po wyjsciu z zakladu w lutym, tak ten swinski r'yj i jego ekipa mnie nie widziala. Ja za to widzialem ich z daleka obserwowalem i czekalem na swoj moment,  ostatnio przejalem troche wiecej towaru, ale ta akcje robilem poza Poznaniem, duzo bialego, ziola, kwasy, psychotropy, jakies pistolety gazowe. Unikam takich akcji, nie bawilem sie w dilerke, trzymam sie czysto ciagle, ale znam pare osob co w tym siedzi i maja do mnie zaufanie, moi jedyni koledzy huh, normalna ekipka, 0 sebixow i pseudo gangsta patoli na szczescie. Ktos mial dlug u jednego z moich ziomkow i musial to jakos oddac, sciagnelismy z procentem i kazdemu sie dostalo troche. mniejsza z tym bo najwieksza beka to,ze wczoraj w nocy ten caly towar co mialem podrzucilem na meline Kasprzyckiego sku'rwysyna, ma taka przy garazach, na parterze taka rudera, stare mieszkanie, i tam latwo sie wbic, jak sie wie jak, podrzucilem towar a rano patrze ten cw33el wraca i zamiast na chate to tam poszedl spac na kacu iks de, zadzwonilem anonimowo na paly i go powineli beczke w meszke disz,  widzialem to zamieszanie przez lornetke w mojej nowej furze, nikt nie wie, ze to moja. Zemscilem sie na nim, na bank toche posiedzi, bo i tak mial zawiasy, a duzo tam dorzucilem mu ppod szafe BEKA jeden zero dla Dareczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgloszone na policje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Kolejny Kotarba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość anka napisał:

Kolejny Kotarba.....

Kim jest ten Kotarba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him

co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

byczy kwiczy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta ze sztumu

tomczak never dies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×