Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tatuaż a karmienie piersią

Polecane posty

Gość Gość

Czy ktos może robił z Was tatuaż karmiąc piersią? Lub wiecie czy jest to zabronione? Oczywiście poczekam dla świętego spokoju aż skończę karmić ale jestem ciekawa  bo w Internecie informacje na ten temat podzielone, apse któraś z was wie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co musisz wytatuowac sobie tandetne z imieniem i datą urodzenia dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

A co musisz wytatuowac sobie tandetne z imieniem i datą urodzenia dziecka? 

A może ... A ciebie to akurat nie powinno obchodzić 😉 jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to cicho siedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja robiłam, każdy mi odradzał ale nikt nie potrafił powiedzieć dlaczego właściwie, podobno gorzej się goi. Ale goi się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamax2

Ja robilam makijaz permanentny ( wiem ze to nie to samo co tatuaz ale na podobnej zasadzie). Powiedziano mi,ze moge go zrobic jesli zrezygnuje ze znieczulenia bo jakies skladniki przenikaja do mleka ( no ale tatuaz to chyba bez znieczulenia sie robi) i zebym sie nie denerwowala i podeszla na spokojnie bo ze stresu moze laktacja zaniknac. Poinformowali mnie tez,ze istnieje ryzyko wystapienia infekcji badz zakazenia i wtedy trzeba brac leki a wtedy karmic nie wolno. Ogolnie nic mi nie bylo i wszystko poszlo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Gdy karmisz piersią twoje hormony itd dalej jednak nie są "stabilne"? "na swoim miejscu?

Więc może być problem z gojeniem, może infekcja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik
Cytat

Czy ktos może robił z Was tatuaż karmiąc piersią? Lub wiecie czy jest to zabronione? Oczywiście poczekam dla świętego spokoju aż skończę karmić ale jestem ciekawa  bo w Internecie informacje na ten temat podzielone, apse któraś z was wie co i jak

Wpadłaś z klientem? Przykra sprawa. Bo rozumiem, że pracujesz jako prostytutka, skoro się dziarasz, jak na prawilną git mamę przystało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik
Cytat

Ja robiłam, każdy mi odradzał ale nikt nie potrafił powiedzieć dlaczego właściwie

Domyślam się, że dlatego, że nikt zdrowy psychicznie i bez przeszlości w kryminale nie powinien stylizować się na patusiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×