Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alinaa23

Czy w ciąży można jeść marakuje?

Polecane posty

Gość Alinaa23

Witam serdecznie jestem w 22 tygodniu ciąży i bardzo lubię marukuję i właśnie w ciąży mam straszną ochotę na ten owoc, zjadam cały miąższ razem z pestkami. Zaciekawiło mnie czy w ciąży ten owoc jest bezpieczny więc poszperałam po internecie i wyczytałam że można sam miąższ bez pestek ponieważ pestki działają nasennie. Nie wiem ile w tym prawdy ale po zjedzeniu środka razem z pestkami nie czuję się senna mojemu maleństwu też nic nie jest a od początku ciąży jem bardzo dużo tego owocu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy to już nie macie co wymyślać. Jest kilka produktów które są NIEWSKAZANE ale to nie znaczy że jak się zje to dziecku urośnie trzecia noga i palec na środku czoła... i marakuja nie należy co tych produktów. Nie przesadzaj bo niedługo staniesz w kuchni i każdy po kolei produkt będziesz sprawdzać  i na każdy coś zajdziesz aż zostaniesz o chlebie i wodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamax2

Co za glupota! W ciazy mozna jesc wszystko. Oczywiscie w pierwszym trymestrze uwazac na listerioze ale od drugiego trymestru mozna jesc wszystko a owoce caly czas. Bedac w ciazy jadlam marakuje i zarowno ja jak i moje dzieci mamy sie dobrze. Nawet do glowy mi nie przyszlo zeby sprawdzac czy moge ja zjesc. Takze smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×