Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Www

Dały byście dziecko?

Polecane posty

Gość Www

Czy dały byście ojcu dziecka zgodę na jeżdżenie z nim w odwiedziny do osób, których nie lubicie, nie macie zaufania i nie wiecie kto tym dzieckiem finalnie podczas tych wizyt będzie się zajmował? Chodzi mi o rodzinę. Póki co powiedziałam, że jest za mały ale nie wiem jak długo to będzie działało. Ojciec traci cierpliwość, gdy nie da się dziecka dłużej uspokoić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Www napisał:

Czy dały byście ojcu dziecka zgodę na jeżdżenie z nim w odwiedziny do osób, których nie lubicie, nie macie zaufania i nie wiecie kto tym dzieckiem finalnie podczas tych wizyt będzie się zajmował? Chodzi mi o rodzinę. Póki co powiedziałam, że jest za mały ale nie wiem jak długo to będzie działało. Ojciec traci cierpliwość, gdy nie da się dziecka dłużej uspokoić. 

A ile dziecko ma lat i do kogo ma jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

To zależy czy dziecko będzie bezpieczne - jeżeli tak, to czemu nie? Dopóki ktoś mi nie każe tam jeździć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkk

"dałybyście" , nie "dały  byście", proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Dziecko ma msc. Do babci, brata męża i jego rodziny. Oni nie pofatygowali się go odwiedzić i nie mają w planach. Ja z pewnych względów nie chce tam jeździć. Mąż traci szybko cierpliwość jak dziecko długo płaczę. W takiej sytuacji nie wiem czy ktoś z nich byłby w stanie go uspokoić tym bardziej, że na chwilę obecną to dla niego obcy ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www
4 minuty temu, Gość okkk napisał:

"dałybyście" , nie "dały  byście", proszę.

Przepraszam, każdemu zdarzy się błąd. Niestety nie mogę edytować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIFA

Miesięczne dziecko nikomu bym nie powierzyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×