Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Starsza kobieta mnie nawyzywala w autobusie

Polecane posty

Gość Anna

Nie zauważyłam jej chciałam zająć jedyne wolne miejsce ponieważ byłam zmęczona po 8h pracy na produkcji. Kobieta naskoczyla na mnie. Zaczęła się drzec na caly autobus. Wstyd mi się zrobiło ale nic takiego nie zrobiłam. Wydzierala się i wyzwala mnie od dałnow. Nienawidzę komunikacji miejskiej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przesiadz sie do auta,na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie wyzwala jakas baba w sklepie na czym swiat stoi. Czy tez mam przestac chodZić do sklepow ? Niektórzy niestety sa chorzy psychicznie i musza podrzec ryja na obcych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mogłaś powiedzieć, że kupiłaś bilet i masz prawo usiąść gdy jest wolne miejsce. Nie byłaś jedyna w autobusie i każdy mógł ustąpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

wyzwala mnie od dałnow

Urocza staruszka 😄

Olewaj frustratów, choć rozumiem, że czasem to trudne jak człowiek wrażliwy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nic ja zostałam zwyzywana przez starszą kobietę w autobusie kiedy byłam w ciąży. Usiadłam sobie przy oknie na pojedynczym miejscu, w autobusie było jeszcze kilka wolnych miejsc. Na przystanku do autobusu weszła na oko 60 moze 70 letnia kobieta z  zakupami i stanęła obok mojego miejsca. Stała tak gapiła się krzywo i wzdychala aż wyjechała na mnie że starszym się ustępuje  miejsca i że jestem niewychowana pomijając fakt że w autobusie były inne wolne miejsca ale ona chyba upatrzyła sobie te które zajełam już ja czyli przy oknie a było bardzo gorąco więc o miejsce przy oknie w autobusie można się pozabijać. Oczywiście powiedziałam że ma inne wolne miejsca w innej części autobusu, ona się oburzyła że jest stara ma chora noge (jakoś widać nie bylo)  ma pełno zakupów i ona się nie będzie przeciskac przez tłum, no tak bo to ja z wielkim brzuchem w 9 miesiącu ciąży miałam się pchać przez ludzi ryzykując upadek.... starsi oczekują szacunku od młodych a wiele z nich nie ma szacunku do nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

starsi oczekują szacunku od młodych a wiele z nich nie ma szacunku do nas 

Bo oni nie mieli go nawet w pakiecie startowym i 40 lat wstecz 🙂 Wiek tu niewiele zmienia, albo i nic 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×