Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Kocham mojego byłego

Polecane posty

Gość Ania

Wyszłam za Dawida, mając ledwie 19 lat. Był moim pierwszym. Przez pierwsze 3 lata było wspaniale. Kochaliśmy się jak nie wiem, jednak później zaczęło mnie ciekawić, jak to jest z innym. Go też ciekawiło. Chcieliśmy zdecydować się na otwarty związek. Jednak gdy usłyszałam, że leci na niego koleżanka z pracy, wpadłam w szał. Do niczego nie doszło, ale w domu było piekło. Obrażałam go ciągle, jechałam mu po ego. Wiecie... Miał małego, ale serio małego - 6 cm. Żałuję tego, co zrobiłam. Po roku miał mnie już tak dość, że zdecydowaliśmy się na separacje i rozwód. Przez ostatni rok widziałam dużo, wyszalałam się, ale nadal go kocham. Wcale mi nie przeszkadza jego mały. Chciałabym do niego wrócić. On zamknął się w domu i z tego, co wiem, nikogo sobie nie znalazł. Jak mu powiedzieć, że żałuję i pragnę tylko znów z nim być? Tym razem na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkggg

i na co ci taki mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedzieć że żałujesz owszem powinnaś , ale już nigdy nie będziesz z nim , chocbyście do siebie wrucili to on nie udzwignie psychicznie twojego wyszalenia się, że odeszłaś od nigo wcześniej poniżając aby sie ........ z innymi. Jesteś spalona nawet jako jego koleżanka. Ludzie dopiero jak stracą coś to zaczynają to doceniać. Teraz masz zresztą problem bo po twoim wyszaleniu na pewno dużo chłopaków wie że szalałaś a że masz predyspozycje do szalenia to jako partnerka/żona w ogóle się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihghjk

On miał małego ptaszka. A ty masz maleńki móżdżek. Daj mu spokój szmato bo jesteś żałosna. Lepiej załóż konto na tinderze bo tylko do tego się nadajesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko nie wiem skąd u niego tyle $$$ na koncie co miesiąc 🤣😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten kootas

Był ostatnim tak wielkim kootasem którego miałaś po miedzy udami i w gębie 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×