Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czy wasi faceci to wiedzą

Czy wasi faceci wiedzą, że uprawiałyście z innymi wcześniej seks analny?

Polecane posty

Gość Czy wasi faceci to wiedzą

Czy ukrywacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

A do czego im ta wiedza???

Oni się nie chwalą komu i gdzie wsadzali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Czy wasi faceci to wiedzą napisał:

Czy ukrywacie to?

Tak wie, jesteśmy w wolnym małżeństwie on jezdzi na prosty a ja mam kochanków ale mimo wszystko to kochamy się szczerze. To właśnie prawdziwa miłość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak wie, jesteśmy w wolnym małżeństwie on jezdzi na prosty a ja mam kochanków ale mimo wszystko to kochamy się szczerze. To właśnie prawdziwa miłość!!

Haha, dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha, dobre 

No serio, to nie o mnie chodzi ale znam takie małżeństwo i do tego jeszcze pokazują jaka to im przytrafiła się miłość oczywiście na pokaz😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, dobre 

Oni są ateistami i inaczej patrzą na pewne sprawa jak i na miłość, małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie uprawiałam seksu analnego nigdy, od tego są kochanki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Wiem jedno. Moja żona uprawiała i uprawia seks tylko ze mną, analny również. Gdy ją poznałem była dziewicą. Razem uczyliśmy się seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Nie uprawiałam nigdy w zyciu i nie będę. Mam tam wszystko zdrowe i nie zamierzam sobie napytać chorób. Nie mówiąc już o tym, że to jest wstrętne i pedalskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

No serio, to nie o mnie chodzi ale znam takie małżeństwo i do tego jeszcze pokazują jaka to im przytrafiła się miłość oczywiście na pokaz😄

Znam takie małżeństwo .Oni są w wieku 50+.Chodzą z sobą za rączkę. Chcą pokazać sąsiadom i znajomym jacy to niby oni są szczęśliwi. Co ciekawe ona jeszcze ok. 10 lat temu nabijała się z tych par w wieku 40+, które chodziły z sobą za rączkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc87
7 minut temu, Gość nice napisał:

Nie uprawiałam nigdy w zyciu i nie będę. Mam tam wszystko zdrowe i nie zamierzam sobie napytać chorób. Nie mówiąc już o tym, że to jest wstrętne i pedalskie. 

Nie wiesz co tracisz. Gdyby twój facet zrobiłby ci rimming od razu zmieniłabyś zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
1 minutę temu, Gość Abc87 napisał:

Nie wiesz co tracisz. Gdyby twój facet zrobiłby ci rimming od razu zmieniłabyś zdanie. 

Nie zamierzam tez nikogo poniżać, kto szanuje partnera nie domaga się odrażających form seksu. EOT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajdz dzisiaj kobiete,ktora ma 25 lat i nie ma minimum 10 typów na koncie, analu i innych takich to ci pogratuluje..,kobiety dzisiaj, szczegolnie polki to zwykle kurVy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casan. 2019
5 minut temu, Gość Abc87 napisał:

Nie wiesz co tracisz. Gdyby twój facet zrobiłby ci rimming od razu zmieniłabyś zdanie. 

Rimming na sam początek to dla osoby sceptycznej względem anala to za wysoka poprzeczka. Na początku jej partner powinien palcem przejechać po jej ciemnym oczku,a następnie ją tam masować. To prosty test aby sprawdzić czy kobiecie sprawia przyjemność majstrowanie przy jej ciasnym oczku. Kobieta, która tego nie lubi od razu odskoczy. Kobieta, której sprawia to przyjemność na początku będzie zawstydzona, ale nie odskoczy. Będzie pozwała na więcej. Wtedy można włożyć jej tam pośliniony lub pokryty śluzem z cipki palec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ty przestań znowu szkalować kobiety wieprzu bo pewnego dnia to do ciebie wróci w formie wielkiego nieszczęscia. Jak tak można oczerniać ludzi których sie nie zna. Oby ci się za to całe życie zawaliło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
9 minut temu, Arystoteles napisał:

znajdz dzisiaj kobiete,ktora ma 25 lat i nie ma minimum 10 typów na koncie, analu i innych takich to ci pogratuluje..,kobiety dzisiaj, szczegolnie polki to zwykle kurVy

A co z tymi facetami którzy je obracali???

To porządni Polacy???

Ty mi znajdź faceta który nie gwintował panienek w tyłek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Arystocweles niech ci urośnie tyle komórek rakowych ile liter wypisywałeś w formie oszczerstwa przeciwko komukolwiek w ciagu całego życia. Opuszczam to szambo i Idę rzucać uroki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Sama prawda napisał:

A co z tymi facetami którzy je obracali???

To porządni Polacy???

Ty mi znajdź faceta który nie gwintował panienek w tyłek!!!

facet ktory zaliczyl duzo to kozak...

jakos zadna laska nie jest zainteresowana praViczkiem, bo uwaza takiego za lamusa, leszcza itp..

tak samo laski nie lecą na gosci, ktorzy są wiele lat samotni, bo mają ich za lamusow

dziwnym trafem zawsze ciągnie ich do typów którzy wlasnie obrócili pełno towaru, tylko takich gosci jest malo, to są wyjątki i im kazdy facet zazdrosci

z kolei kobieta ma to do siebie, ze nawet bedac malo atrakcyjna, bez problemu moglaby miec co chwila seks, dlatego kobiety to kurVy, ktore maja duzo partnerów, bo po prostu daja dopy na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Arystocweles niech ci urośnie tyle komórek rakowych ile liter wypisywałeś w formie oszczerstwa przeciwko komukolwiek w ciagu całego życia. Opuszczam to szambo i Idę rzucać uroki. 

wyp!3rdalaj ku.rwo, żryj moje g0wno na kacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasujemy do siebie
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Arystocweles niech ci urośnie tyle komórek rakowych ile liter wypisywałeś w formie oszczerstwa przeciwko komukolwiek w ciagu całego życia. Opuszczam to szambo i Idę rzucać uroki. 

Ty rzucasz ja odczyniam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

 

Wiem jak się nazywasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Seks analny pociągają tylko geje, albo nim byłeś albo doświadczyłeś. Masz skłonności gejowskie, gejowstwa już nie uprawiasz ale ciągnie do tego. 

Moja opinnia możesz zgadzać się czy nie, to tylko opinnia, twoje życie twòj wybòr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Seks analny pociągają tylko geje, albo nim byłeś albo doświadczyłeś. Masz skłonności gejowskie, gejowstwa już nie uprawiasz ale ciągnie do tego. 

 

W punkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Seks analny pociągają tylko geje, albo nim byłeś albo doświadczyłeś. Masz skłonności gejowskie, gejowstwa już nie uprawiasz ale ciągnie do tego. 

Moja opinnia możesz zgadzać się czy nie, to tylko opinnia, twoje życie twòj wybòr. 

Jeden wyżej napisał że "nie wiesz co tracisz" 😄 więc się zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Seks analny pociągają tylko geje, albo nim byłeś albo doświadczyłeś. Masz skłonności gejowskie, gejowstwa już nie uprawiasz ale ciągnie do tego. 

Moja opinnia możesz zgadzać się czy nie, to tylko opinnia, twoje życie twòj wybòr. 

Skąd wiesz może też jest przez żone gwintowany albo kolege z pracy "nie wiesz co tracisz" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Seks analny pociągają tylko geje

 A co za twór słowny???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasias
9 godzin temu, Gość Czy wasi faceci to wiedzą napisał:

Czy ukrywacie to?

Zależy, jeśli zapyta to powiem, chyba ze bede wiedziala,ze ma chore poglądy w tej dziedzinie to przemilczę. 

Moja cipka i tylko ja decyduje co z nią robię.Nie załuje niczego. A z byłym już zrobiłam chyba wszystko. Analny to pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasias

jak ukryjesz prawdę, to będziesz oszustką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Arystoteles napisał:

facet ktory zaliczyl duzo to kozak...

jakos zadna laska nie jest zainteresowana praViczkiem, bo uwaza takiego za lamusa, leszcza itp..

tak samo laski nie lecą na gosci, ktorzy są wiele lat samotni, bo mają ich za lamusow

dziwnym trafem zawsze ciągnie ich do typów którzy wlasnie obrócili pełno towaru, tylko takich gosci jest malo, to są wyjątki i im kazdy facet zazdrosci

z kolei kobieta ma to do siebie, ze nawet bedac malo atrakcyjna, bez problemu moglaby miec co chwila seks, dlatego kobiety to kurVy, ktore maja duzo partnerów, bo po prostu daja dopy na lewo i prawo

ładnie masz nasrane we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym po takiej po analu

nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×