Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aisza

Jak uratować brata

Polecane posty

Gość Aisza

Witam, brat nierozsądnie sprzedał swoje mieszkanie po ślubie (było bez kredytu) i kupił inne już na nich dwoje. Oczywiście za namową ukochanej "żonki", która po 2 latach od ślubu się "odkochała" i teraz chce rozwodu. Od razu przypuszczałam, że chodzi o to nieszczęsne mieszkanie brata bo jego żona jest goła i wesoła i strasznie zachłanna na czyjeś pieniądze. Czy w przypadku podziału majątku brat moze sie starac o to aby odzyskac swoje pieniądze z majątku osobistego? Blagam poradzcie cos. Ps. dzieci nie mają, jesli to ma jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iygjkkk

Ty jesteś już nudna z tym pisaniem "goły i wesoły". A twój brat skąd miał mieszkanie? Pewnie po babci albo cioci. Gdyby nie to też byłby "goły i wesoły". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza

Człowieku co Cię ugryzło, czemu mnie atakujesz? Brat wiele lat pracował i zarobił na mieszkanie, najpierw kredyt na 15 lat ale już go spłacił. Brat jest starszym człowiekiem, ma 45 lat. Jego ex żona ma 42 i do tej pory pracowała może raptem z 5 lat, w czasie małżeństwa z moim bratem ani jednego dnia nie była w pracy. Ja tu praktycznie w ogóle w żadnym temacie nie pisałam, po raz pierwszy się udzielam na tym forum. Ale ok, już bez pomocy użytkowników tego forum dowiedziałam się, że na szczęście wszystko należy się bratu zgodnie z zasadą surogacji. Więc księżniczka odejdzie "goła i wesoła" tak jak przyszła. Jestem już spokojna, że sprawiedliwość wygrała. A Tobie radzę brać jakieś leki na uspokojenie bo chyba trafiłam w czuły punkt i kompleksy się odezwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×