Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ana

Wakacje bez dzieci, co sądzicie?

Polecane posty

Gość Ana

Mąż ma co roku 3 tygodnie wakacji. Ja mam elastyczna prace wiec urlop też.

zapowiedzial, że za rok 2 tygodnie sami a tydzień z dziećmi... 

zeby odpocząć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i super. Od dzieci tez czasem trzeba odpocząc, zazdroszcze ze masz z kim zostawic na te 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobry pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a w jakim wieku dzieci?

jeśli kumate - przedszkolak i dziecko wczesnoszkolne to bez problemu można powierzyć opiekę dziadkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a w jakim wieku dzieci?

jeśli kumate - przedszkolak i dziecko wczesnoszkolne to bez problemu można powierzyć opiekę dziadkom :)

W przyszłe wakacje 1,5 roku i 3,5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

3,5 roku to jeszcze, ale 1,5 roku to chyba za wcześnie, może się czuć porzucony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Ana napisał:

W przyszłe wakacje 1,5 roku i 3,5 

ooo, wydaje mi sie ze to prowokacja :D

ale oczywiscie,jesli dzieci beda przyzwyczajeni do dziadkow,to smialo zostaw i jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To podziwiam, bo ja bym na 2 tygodnie nie zostawiła, wg mnie pierwsza rozłąka przy takich małych dzieciach na tak długo to nie jest dobry pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trochę wyrodnie ale dziadkow macie złotych i ich zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To podziwiam, bo ja bym na 2 tygodnie nie zostawiła, wg mnie pierwsza rozłąka przy takich małych dzieciach na tak długo to nie jest dobry pomysł. 

moze dzieci juz zostaja z dziadkami i do tej pory sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ooo, wydaje mi sie ze to prowokacja :D

ale oczywiscie,jesli dzieci beda przyzwyczajeni do dziadkow,to smialo zostaw i jedz

Ja uważam, że za szybko. Dlatego chciałam poznać opinie innych mam i pokazać mężowi ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Ana napisał:

Ja uważam, że za szybko. Dlatego chciałam poznać opinie innych mam i pokazać mężowi ;) 

wszystko zalezy od tego jak dzieci beda zżyte z dziadkami,czy bedziesz karmic piersią itd.Ja nie potrafie byc obiektywna w twojej sprawie,bo nie znam sytuacji.Jestesmy sami,dzieci widza dziadko dwa razy  w roku i wiem,ze cierpieli by bez nas dwa tyg.Miesiac temu bylam 3 dni na szkoleniu we Wroclawiu,dzieci zostały z mezem ale bardzo sie stesknily. Mam 3 latka i 8 latka.

Tak wiec owszem, wakacje bez dzieci to swietny pomysl, sama marze o tym,ale zdecydowalabym sie tylko wtedy jak bym wiedziala ,ze dzieci beda szczesliwe i bezpieczne. Bo co to za wypoczynek jak one beda tęsknic w Bielsku,a ja bede sie martwic na Krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak

Wszystko zależy od tego jakie są dzieci. Moja mama po starszego syna sama z własnej woli przyjeżdżała i brała do siebie na weekendy, gdy miał 1,5 roku. Za to mój młodszy ma teraz 2,5 roku i ona niechętnie z nim zostaje jak go przywozimy na godzinę, żeby zrobić zakupy a co dopiero zostawić go u niej na x dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grancanaria

Bardzo dobry pomysl ale nie dla kazdego. Ja tak jezdze, dzieci zostaja z moimi rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My we ferie chcemy też gdzieś lecieć sami na tydzień,  dzieci mają 7 , 4 i maluch pół roku będzie miał.  Starszaki zostają w naszym domu z naszą zaprzyjaźniona opiekunka ( wiadomo czasem do dziadkow pójdą) A mały będzie z babcią.  Nie uważam że to coś złego i każdym rodzicom się należy chwila dla siebie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo

Według mnie pomysł ok, ale nie na 2 tygodnie. Tydzień wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×