Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość ja

Noworodek śpi całe noce

Polecane posty

Gość Gość ja

Potrzebuje opinii innych mam bo mam trochę wyrzuty sumienia.  Moje dziecko śpi praktycznie całą noc ma teraz miesiąc. Dzieje się tak od urodzenia.  Kładę ją o 22 to śpi do 7-8 rano. Z przerwą na jedzenie która wygląda tak że daje jej cyca na śpiąco ok. 5 rano. Nie odbijam nie nosze nie przebieram w nocy. Wole pospać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczk9a

szczesciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna czy taka długa przerwa to dobrze ale...u nas ostatniej nocy było tak że córka zjadła okolo 23-1-4-8-11. A w dzień? Przed 12 zjadła ostatni posiłek i spala aż do przed 18 ..

Jeśli dzidziuś się nie budzi, nie płacze i ma się dobrze to nie ma powodów do obaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość ja napisał:

Potrzebuje opinii innych mam bo mam trochę wyrzuty sumienia.  Moje dziecko śpi praktycznie całą noc ma teraz miesiąc. Dzieje się tak od urodzenia.  Kładę ją o 22 to śpi do 7-8 rano. Z przerwą na jedzenie która wygląda tak że daje jej cyca na śpiąco ok. 5 rano. Nie odbijam nie nosze nie przebieram w nocy. Wole pospać. 

Nie martw się 🙂 Mojej kuzynki synek też tak miał. Zasypiał o 22, budził się o 5 na jedzenie, znów od razu zasypiał i spał  do 8-9. Normalny zdrowy chłopak z niego a ma teraz 3 latka 🙂 I naprawdę szczęściara z Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli dziecko jest zdrowe i dobrze przybiera na wadze, to daj na mszę i dziękuj Niebiosa, że Ci się taki egzemplarz trafił, a nie szukaj problemów. Niejedna matką by się z Tobą zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Jakiej opinii potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanja

Ciesz się póki możesz. Mój bratanek jako  noworodek spał całą i praktycznie prawie cały dzień. A potem w nocy budził się co godzinę. Teraz mając 2 lata budzi się przynajmniej 2-3 razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój przesypiał całą noc do 4 miesiąca. Na początku też się obawiałam bo nastraszyły mnie w szpitalu, że cukier mu spadnie i nie obudzę już go i jak głupia wstawiałam w nocy budzik i na śpiąco go karmiłam(w sensie on spał przez sen coś tam ciągnął). Po miesiącu przestałam tak robić, no a potem zaczęły się zęby i skończyły się przespane noce. Teraz ma ponad 2 lata i coraz rzadziej przychodzi do nas w nocy spać tylko śpi u siebie albo ewentualnie przychodzi o 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mój spał od 19 do 7 rano z jedną przerwą na mleko. Po pół roku sielanki zaczęły się zęby i wstawanie co 30-40min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×