Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mialyscie aborcji łącznie

Polecane posty

Gość w kość
7 godzin temu, Gość nice napisał:

ZERO. Aborcja to morderstwo. Nigdy nikogo nie zabiłam i nie zabiję. 

Jedyna normalna i porządna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość w kość napisał:

Jedyna normalna i porządna. 

Ja bym podziała po prostu głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może następnym razem mózgi sobie wyskrobcie? A nie, przepraszam,tam już jest pusto 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czemu sie tak przejmujecie skrobaniem plodow ludzkich.  Jest nas prawie 8 miliardow- nie jestesmy gatunkiem zagrozonym.  Jakos nikt tak nie kwiczy jak masowo morduja istoty nieludzkie i cale gatunki sa wybijane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kao

Nigdy. Nie zrobiłabym aborcji. W momencie kiedy decyduje się na seks staje się odpowiedzialna za ewentualne poczęcie mimo stosowania anty. Mając przyjemność wiem czym to się może skończyć i tylko i wyłączenie ja plus mój partner odpowiadamy za to. Nie uznaje światopoglądu - uprawiamy seks a gdy zajdę w ciąże pozbywamy się jej. Nie mam kilkunastu lat by być taka skrajnie nieodpowiedzialna. Nie jestem bardzo wierząca ani kościelna - zasady którymi się kieruje w życiu są moimi zasadami przez nikogo mi nie narzuconymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Kao napisał:

Nigdy. Nie zrobiłabym aborcji. W momencie kiedy decyduje się na seks staje się odpowiedzialna za ewentualne poczęcie mimo stosowania anty. Mając przyjemność wiem czym to się może skończyć i tylko i wyłączenie ja plus mój partner odpowiadamy za to. Nie uznaje światopoglądu - uprawiamy seks a gdy zajdę w ciąże pozbywamy się jej. Nie mam kilkunastu lat by być taka skrajnie nieodpowiedzialna. Nie jestem bardzo wierząca ani kościelna - zasady którymi się kieruje w życiu są moimi zasadami przez nikogo mi nie narzuconymi. 

No i fajnie  ale uważam że niezbyt mądra  ta zasada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czemu sie tak przejmujecie skrobaniem plodow ludzkih.  Jest nas prawie 8 miliardow- nie jestesmy gatunkiem zagrozonym.  Jakos nikt tak nie kwiczy jak masowo morduja istoty nieludzkie i cale gatunki sa wybijane.

Dokładnie wojny się opłacają  dlatego nikt nie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie wojny się opłacają  dlatego nikt nie płacze

Aborcja też się opłaca,dlatego wszyscy tak o nią walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aborcja to normalny zabieg wszedzie w Europie tylko Polki maja nakaz wyjazdu do innego kraju jak im sie tutejsze prawo nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

aborcja to normalny zabieg wszedzie w Europie tylko Polki maja nakaz wyjazdu do innego kraju jak im sie tutejsze prawo nie podoba.

i przez to PKB spada a można byłoby wykonać zabieg legalnie u lokalnego przedsiębiorcy, no ale po co? lepiej w Szwecji grube pieniądze zostawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

i przez to PKB spada a można byłoby wykonać zabieg legalnie u lokalnego przedsiębiorcy, no ale po co? lepiej w Szwecji grube pieniądze zostawiać

szwecji, czechach, uk, irlandi, niemchech, słowacji, włochach, francji, danii, norwegii, hiszpanii, itd itp. :D:D:D teraz powiedzcie ze Polska to nie ciemnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

 włochach

Włochy to ty masz na doopie ciemnoto 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

szwecji, czechach, uk, irlandi, niemchech, słowacji, włochach, francji, danii, norwegii, hiszpanii, itd itp. :D:D:D teraz powiedzcie ze Polska to nie ciemnota.

no przeciez oczywiste ze ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pal
4 godziny temu, Gość Kao napisał:

Nigdy. Nie zrobiłabym aborcji. W momencie kiedy decyduje się na seks staje się odpowiedzialna za ewentualne poczęcie mimo stosowania anty. Mając przyjemność wiem czym to się może skończyć i tylko i wyłączenie ja plus mój partner odpowiadamy za to. Nie uznaje światopoglądu - uprawiamy seks a gdy zajdę w ciąże pozbywamy się jej. Nie mam kilkunastu lat by być taka skrajnie nieodpowiedzialna. Nie jestem bardzo wierząca ani kościelna - zasady którymi się kieruje w życiu są moimi zasadami przez nikogo mi nie narzuconymi. 

teraz tylko tak ci się wydaje,a co byś zrobiła gdybyś była w mojej sytuacji? 4 lata po ślubie nawiązałam romans z kolegą z pracy i zaszłam w ciążę, nie miałam wyjścia i do wszystkiego przyznałam się mężowi, dokonałam aborcji, mąż załatwił lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Pal napisał:

teraz tylko tak ci się wydaje,a co byś zrobiła gdybyś była w mojej sytuacji? 4 lata po ślubie nawiązałam romans z kolegą z pracy i zaszłam w ciążę, nie miałam wyjścia i do wszystkiego przyznałam się mężowi, dokonałam aborcji, mąż załatwił lekarza..

Ja miałam aborcję z mężem podjeliamy decyzję po to nie był czas na dziecko nie trzeba skoku w bok żeby robić aborcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja bym podziała po prostu głupia

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No i fajnie  ale uważam że niezbyt mądra  ta zasada :)

A dlaczego one są głupie co? Uprawiają seks, zaliczają wpadkę, to biorą za to odpowiedzialność jak dorośli ludzie. Rodzą i wychowują. Nic głupiego tutaj nie widzę. To raczej wy ze swoimi zasadami powinnyście się z seksem przerzucić na kobiety, albo powycinać sobie macice, skoro niektóre z was zaliczyły wpadkę nawet 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Pal napisał:

teraz tylko tak ci się wydaje,a co byś zrobiła gdybyś była w mojej sytuacji? 4 lata po ślubie nawiązałam romans z kolegą z pracy i zaszłam w ciążę, nie miałam wyjścia i do wszystkiego przyznałam się mężowi, dokonałam aborcji, mąż załatwił lekarza..

Nie jestem szmatą, nie nawiązuję romansów i nie muszę zabijać swoich dzieci. Po problemie. 

Fajny mąż swoją drogą, ja zostawiła bym takiego s***wiela, który załatwia mi aborcję. Ale chyba po prostu jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Pal napisał:

teraz tylko tak ci się wydaje,a co byś zrobiła gdybyś była w mojej sytuacji? 4 lata po ślubie nawiązałam romans z kolegą z pracy i zaszłam w ciążę, nie miałam wyjścia i do wszystkiego przyznałam się mężowi, dokonałam aborcji, mąż załatwił lekarza..

A nie przyszło ci do głowy, że jej by nie przyszło do głowy zabawiać się w kur/wę? Druga sprawa, 4 lata po ślubie, to szybko ci miłość do męża przeszła, skoro na kolegę w pracy się rzuciłaś. Nie miałaś wyjścia? Owszem miałaś. Nie nawiązywać romansu i nie zachodzić w ciążę. Zawsze zastanawiał mnie fenomen braku ciąży z mężem, a z kochankiem już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem szmatą, nie nawiązuję romansów i nie muszę zabijać swoich dzieci. Po problemie. 

Fajny mąż swoją drogą, ja zostawiła bym takiego s***wiela, który załatwia mi aborcję. Ale chyba po prostu jesteście siebie warci.

A z niej fajna żona, skoro nawiązuje romanse w pracy po tak krótkim stażu pracy. W sumie mu się nie dziwię, widocznie ją kocha, ale cudzego dziecka przypominającego mu o zdradzie żony, wychowywać się mu nie uśmiechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aborcja to normalny zabieg medyczne wszedzie w Europie tylko w Polsce jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

miałam dwie, teraz mam podwiazane jajowody, ale jest prawdopodobienstwo ciazy pozamacicznej przy tym, wiec tez sie moze okazac ze zabieg bedzie konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idźcie z tym na inny dział. Ten jest o ciąży i jest tu sporo kobiet, które się o ciążę starają, a wy tu takie rzeczy piszecie. Całkowity brak kultury. I nie, nie jestem bezdzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idźcie z tym na inny dział. Ten jest o ciąży i jest tu sporo kobiet, które się o ciążę starają, a wy tu takie rzeczy piszecie. Całkowity brak kultury. I nie, nie jestem bezdzietna.

kobiety moga sie dowiedziec ze poza Polska sa opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie potrafiłbym być z kobietą która jest za aborcją. Zabijanie jest mało kobiece i subtelne. Zabić można wszystko co żyje, a człowiek żyje już 9 miesięcy przed urodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pal
19 minut temu, Gość gość napisał:

A nie przyszło ci do głowy, że jej by nie przyszło do głowy zabawiać się w kur/wę? Druga sprawa, 4 lata po ślubie, to szybko ci miłość do męża przeszła, skoro na kolegę w pracy się rzuciłaś. Nie miałaś wyjścia? Owszem miałaś. Nie nawiązywać romansu i nie zachodzić w ciążę. Zawsze zastanawiał mnie fenomen braku ciąży z mężem, a z kochankiem już tak.

Miałam z mężem 2 letnie wówczas dziecko.Męża nigdy nie kochałam.Wyszłam za mąż bo był dobrym kandydatem na męża. A z tym kolegą z pracy miałam romans przez 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

aborcja to normalny zabieg medyczne wszedzie w Europie tylko w Polsce jest problem

Taa, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Holandii, gdzie abortuje się zdrowe 6miesięczne płody, które mogą przeżyć poza łonem matki. Wielki problem mają ponosić ciąże jeszcze 2 tygodnie i oddać dziecko do adopcji. Wywoływanie przedwczesnego porodu i zostawienie zdrowego żyjącego płodu, żeby "zdechł", to też według ciebie zabieg? Według mnie to czyste barbarzyństwo, zarówno ze strony państwa, jak i ciężarnej, jakby ta su/ka nie umiała pozbyć się ciąży do 12 tygodnia. Takie oświecone i postępowe te państwa, a masz rodzić, to najlepiej w domu, bo jak chcesz szpital, to se zapłać. Nie jestem przeciwko aborcji, bo różne są sytuacje, ale aborcja na życzenie dużego zdrowego płodu, to według mnie spore przegięcie.

I nie, nie w całej Europie aborcja na życzenie jest dopuszczalna. Irlandia, Monako, Andora, Finlandia robi problem, czyli nie wszystkie kobiety mogą dokonać aborcji, Malta jest nieugięta w każdym przypadku. San Marino. Mogłabyś się najpierw doinformować, a dopiero potem pisać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

miałam dwie, teraz mam podwiazane jajowody, ale jest prawdopodobienstwo ciazy pozamacicznej przy tym, wiec tez sie moze okazac ze zabieg bedzie konieczny

Powinnaś sobie podwiązać już po pierwszej, skoro antykoncepcja cię w uja wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Powinnaś sobie podwiązać już po pierwszej, skoro antykoncepcja cię w uja wali.

powinnas?
a kim ty jestes zeby mi mowic co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Taa, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Holandii, gdzie abortuje się zdrowe 6miesięczne płody, które mogą przeżyć poza łonem matki. Wielki problem mają ponosić ciąże jeszcze 2 tygodnie i oddać dziecko do adopcji. Wywoływanie przedwczesnego porodu i zostawienie zdrowego żyjącego płodu, żeby "zdechł", to też według ciebie zabieg? Według mnie to czyste barbarzyństwo, zarówno ze strony państwa, jak i ciężarnej, jakby ta su/ka nie umiała pozbyć się ciąży do 12 tygodnia. Takie oświecone i postępowe te państwa, a masz rodzić, to najlepiej w domu, bo jak chcesz szpital, to se zapłać. Nie jestem przeciwko aborcji, bo różne są sytuacje, ale aborcja na życzenie dużego zdrowego płodu, to według mnie spore przegięcie.

I nie, nie w całej Europie aborcja na życzenie jest dopuszczalna. Irlandia, Monako, Andora, Finlandia robi problem, czyli nie wszystkie kobiety mogą dokonać aborcji, Malta jest nieugięta w każdym przypadku. San Marino. Mogłabyś się najpierw doinformować, a dopiero potem pisać głupoty.

w Irlandi jest dostepna abrocja na zyczenie , wiec ty sie doinformuj, w Finlandi nie ma i nie bylo problemow, a Monako, Andora I San Marino to panstwa miasta praktycznie.
I zajmij sie tym co sie swoja macica a nie cudza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zero, ale bez mrugnięcia okiem przeszłabym ten zabieg gdybym zaszła w ciążę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×