Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mialyscie aborcji łącznie

Polecane posty

Gość niezaloguje

nie zaloguje sie, bo boje sie stalkingu ze strony pro-life, jestem jak najbardziej za legalna wczesna aborcja na zyczenie, i legalna w przypadku choroby plodu oraz zagrozeniu zycia matki. sama jestem matka i chce takiego mozliwosci wyboru dla mojej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też się nie zaloguje

ja obawiam się czegoś innego, teraz politycy PiS chca zabronić aborcji plodow upośledzonych i skrajna prawica, już nawet dla przykładu rodzą chore dzieci np Głodek, Jaki,  I oni chce żeby kobiety też musiały, dlatego wogole nie chce mieć dzieci ani ciazy. Niestac mnie w razie czego na wyjazdy zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygona

edukacja seksulna nie, aborcja nie, panstwo z ktorego najlepiej wyjechac i nie wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też się nie zaloguje

ja obawiam się czegoś innego, teraz politycy PiS chca zabronić aborcji plodow upośledzonych i skrajna prawica, już nawet dla przykładu rodzą chore dzieci np Głodek, Jaki,  I oni chce żeby kobiety też musiały, dlatego wogole nie chce mieć dzieci ani ciazy. Niestac mnie w razie czego na wyjazdy zagraniczne.

Oczywisic bogata babka moze sobie wyjechać a to najbiedniejszycm wiatr wieje w oczy, bo wyjazd za granicę przy pensji minimalnej jest ogromny wydatek, a sam zabieg też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gość napisał:

A nie mądrzej po prostu jajowody podwiązać?

Madrzej, ale w wiekszosci miejsc na ziemi nadal nie ma do tego dostepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Czy Wy potraficie czytać?? Pytanie jest proste, a Wy przedstawiacie swoje poglądy, czy aborcja to dobro czy zlo. Konkrety!!! , bo nudno w tym temacie, a ciekawie się zapowiadał. Ja nie usunęłam, ale 2 miesiące temu myślałam, że jestem w ciąży. Bardzo nie chce mieć drugiego dziecka,ale na aborcję bym się raczej nie zdecydowała. Głowy jednak za to nie dam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Dnia 13.08.2019 o 13:34, Gość Gość napisał:

Znajoma poroniła, spieprzyli czyszczenie, teraz walczy, żeby naprawić to co zepsuli. Szanse na kolejną ciążę i jej utrzymanie ma niewielkie 😞 zastanówcie się zanim się wyskrobiecie po raz enty. Albo lepiej zabezpieczajcie.

 Ale moze ktos nie chce kolejnej ciazy? I bachora? Nie pomyślałas o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze

Fale mózgowe pojawiają się w 42 dniu od zapłodnienia. To dla tych, którzy zastanawiają się kiedy zaczyna się rozwijać układ nerwowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Madrzej, ale w wiekszosci miejsc na ziemi nadal nie ma do tego dostepu.

To może warto walczyc o legalne podwiazywanie jajowodow a nie zabijanie.Dlaczego wolicie się legalnie skrobac A nie legalnie podwiazac i mieć spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Ara napisał:

 Ale moze ktos nie chce kolejnej ciazy? I bachora? Nie pomyślałas o tym? 

To napisałam żeby się lepiej zabezpieczać, nie pomyślałaś o tym? Jakim trzeba być ...em, żeby wpaść kilka razy😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

miałam 2 zabiegi poza Polska legalnie, ciaza jest zalezna od kobiety, jest czescia jej organizmu dopoki plod nie moze zyc poza cialem kobiety, tak wiec to decyzja nalezy do kobiety.nie zmienilam bym swojego postepowania i decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

To może warto walczyc o legalne podwiazywanie jajowodow a nie zabijanie.Dlaczego wolicie się legalnie skrobac A nie legalnie podwiazac i mieć spokój?

dlatego ze jak zrobisz podwiazanie jajowodow to i tak mozesz zajsc w ciaze pozamaciczna w szeczegolnosci i aborcja i tak bedzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

miałam 2 zabiegi poza Polska legalnie, ciaza jest zalezna od kobiety, jest czescia jej organizmu dopoki plod nie moze zyc poza cialem kobiety, tak wiec to decyzja nalezy do kobiety.nie zmienilam bym swojego postepowania i decyzji.

moje ciało moja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

prawo jest dla kobiet bogatych, bo one moga sobie pojechac i zrobic zabieg wszedzie w Europie, tylko kasa potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

dlatego ze jak zrobisz podwiazanie jajowodow to i tak mozesz zajsc w ciaze pozamaciczna w szeczegolnosci i aborcja i tak bedzie potrzebna.

to legalne usuwanie macicy, jajnikow itp. jak sie tak boisz ciazy pozamacicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

to legalne usuwanie macicy, jajnikow itp. jak sie tak boisz ciazy pozamacicznej.

A kto ty jesteś? Ciocia dobra rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też miałam 2 na prawie 30 lat współżycia, statystycznie tyle może być wpadek używając antykoncepcję. Oczywiście u sąsiadów legalnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja też miałam 2 na prawie 30 lat współżycia, statystycznie tyle może być wpadek używając antykoncepcję. Oczywiście u sąsiadów legalnie.

 

Mi też nie przeszkadza prawo aborcyjne bo mogę jechać do sąsiadów jak moje koleżanki pewnie i legalnie , tylko szkoda mi biedniejszych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

A kto ty jesteś? Ciocia dobra rada?

co zabraklo co argumentow i nie wiesz co napisac...szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi też nie przeszkadza prawo aborcyjne bo mogę jechać do sąsiadów jak moje koleżanki pewnie i legalnie , tylko szkoda mi biedniejszych kobiet.

no ale dobra samarytanka. Szkoda jej biednych kobiet ktore sa same sobie winne a zabitych  dzieci ktore sa niczemu nie winne to ci nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem ze raz może się zdarzyć zaliczyć wpadkę. Ale jakim trzeba byc ...em żeby zdarzyło się to kilka razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam u sąsiadów jestem zadowolona z usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem ze raz może się zdarzyć zaliczyć wpadkę. Ale jakim trzeba byc ...em żeby zdarzyło się to kilka razy. 

To nie są dzieci które sobie żyły wolno tylko zarodek będący częścią ciała kobiety wsadz sobie te porównania  w szklana kule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Miałam u sąsiadów jestem zadowolona z usługi

Sąsiedzi są profesjonalni i goscinni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czechy, profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

1 legal, no regrets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.08.2019 o 21:04, Gość gosc napisał:

dlatego ze jak zrobisz podwiazanie jajowodow to i tak mozesz zajsc w ciaze pozamaciczna w szeczegolnosci i aborcja i tak bedzie potrzebna.

Tylko wtedy masz aborcję z racji zagrożenia życia, głupia pindo. Poza tym, jak jest to zrobione dobrze i odpowiednią metodą, to nie ma ryzyka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez mialam aborcje bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.08.2019 o 15:03, Gość gość napisał:

Tylko wtedy masz aborcję z racji zagrożenia życia, głupia pindo. Poza tym, jak jest to zrobione dobrze i odpowiednią metodą, to nie ma ryzyka ciąży.

nie ma czegos takiego jak brak ryzyka ciazy, istnieje zawsze chyba ze nie wspolzyjesz wogole przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×