Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefan burczymucha

Stałem się lokalsem

Polecane posty

Gość stefan burczymucha

mam na wszystko wyyebane, to jedyny sposób na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuffgga

Jeśli chcesz się dobrze czuć za granicą to nie wystarczy mieć tylko wyebane. Trzeba uczyć się języka i nawiązywać kontakty. Nie kupować tylko w polskich sklepach i nie szukać tylko polskich znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za granicą

język to nie problem, ale kontakty za granicą są bardzo płytkie, nie ma tej swojskości jak w PL, trudno to opisać, ale ludzie na zachodzie są bardziej formalni i sztywni, na weselach często nawet nie tańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość za granicą napisał:

język to nie problem, ale kontakty za granicą są bardzo płytkie, nie ma tej swojskości jak w PL, trudno to opisać, ale ludzie na zachodzie są bardziej formalni i sztywni, na weselach często nawet nie tańczą

a gdzie tak? ja z kolei mam zupelnie inne odczucia, w PL ludzie strasznie zamknieci i nieprzyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za granicą

mowa tu o USA, kraju fałszu i iluzji, w PL ludzie są zamknięci i nieprzyjaźni tylko gdy cie nie znają, w USA są powierzchownie przyjaźni co daje iluzje otwartości i łatwości w kontaktach, ale tak naprawde to tylko powierzchowność, trudno ludzi lepiej poznać, większość tylko o pracy potrafi rozmawiać, makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość za granicą napisał:

mowa tu o USA, kraju fałszu i iluzji, w PL ludzie są zamknięci i nieprzyjaźni tylko gdy cie nie znają, w USA są powierzchownie przyjaźni co daje iluzje otwartości i łatwości w kontaktach, ale tak naprawde to tylko powierzchowność, trudno ludzi lepiej poznać, większość tylko o pracy potrafi rozmawiać, makabra

To przyznaję rację,w USA dla każdego mają taką maskę uprzejmości, są bardzo obłudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryyy

Wolę awet by ktoś był sztucznie miły nic niemiły i agresywny jak w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallu
Dnia 14.08.2019 o 03:10, Gość Ryyy napisał:

Wolę awet by ktoś był sztucznie miły nic niemiły i agresywny jak w Polsce 

Ta sztuczność i tz. poprawność jest bardzo męcząca, choć powierzchownie wydaje się miłe, ale to tylko maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkd

Siedzicie za grancia i wszystko wiecie o innych? Wlasny kraj jest taki fascynujacy ? To wracajcie.
Polka ...y, ...e i inne przeklenstwa sa nie meczace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×