Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaSylwia

Ile miałyście lat rodząc 3 dziecko?

Polecane posty

Gość MamaSylwia

Witam. Mam dwoje dzieci, 8 letniego syna i 2 letnia córkę. Cały czas zastanawiam się czy warto mieć 3 dziecko i w jakim wieku się na nie zdecydować. Czy są tu mamy które miały 3 dzieci przed 30 urodzinami? Proszę bez głupich komentarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już

Miałam 32 l.jak urodziłam bliźniaki. Miało być dwoje a jest trójka bo starszy syn miał 2 latka jak ich urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość MamaSylwia napisał:

Witam. Mam dwoje dzieci, 8 letniego syna i 2 letnia córkę. Cały czas zastanawiam się czy warto mieć 3 dziecko i w jakim wieku się na nie zdecydować. Czy są tu mamy które miały 3 dzieci przed 30 urodzinami? Proszę bez głupich komentarzy. 

błagam, nie rób tego, zmarnujesz sobie młodość w pieluchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Pierwsze dziecko - 23 lata

Drugie dziecko - 27 lat

Trzecie dziecko - 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

33 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

błagam, nie rób tego, zmarnujesz sobie młodość w pieluchach...

myślisz ze jesteś wyrocznią i wszyscy muszą upatrywać szczeście dokładnie w tym w czym widzisz je Ty? Wyobraź sobie że dzieci mogą dawać więcej szczescia niż podróze, niż awanse , niż najdziwniejsze hobby.  Gdy moja córka pierwszy raz zrobiła dwa kroki ,aż się pobeczałam, to było magiczne, gdy widzę jak maluchy bawią się , poznają nowe rzeczy, to aż mi serce pęcznieje z miłosci. Nie czujesz tego? Masz prawo, ale na litość nie zarzucać innym swojego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 (wpadka ) , 24 i teraz 28 nie żałowałam ani chwili . Mozemy tez liczyc na pomoc dziadków, chętnie biorą chłopców i czasem uda nam się wyskoczyć gdzieś samemu na weekend . Ja nigdy nie byłam typem imprezowiczki więc piątek piateczek piątunio mnie nie rusza i nie uważam żebym zmarnowala sobie młodość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoździk
1 godzinę temu, Gość Gramofon napisał:

gdy widzę jak maluchy bawią się , poznają nowe rzeczy, to aż mi serce pęcznieje z miłosci.

Podzielam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek.wys
Dnia 13.08.2019 o 16:40, Gość Już napisał:

Miałam 32 l.jak urodziłam bliźniaki. Miało być dwoje a jest trójka bo starszy syn miał 2 latka jak ich urodziłam.

pięknie! gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michkow

u nas trzecie i czwarte (blizniaki) - 38 lat. i dalismy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×