Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Eliza

Ból kości łonowej po porodzie.

Polecane posty

Gość Gość Eliza

Hej. Urodziłam 4 tygodnie temu. IOd porodu boli mnie kpść łonowa. Byłam u lekarza. Powiedziała, że jak za 4 tygodnie nie przejdzie to mam wrócić i wyśle mnie na fizjoterapię, bo narazie jest za wcześnie, żeby cokolwiek z tym robić.mam lepsze i gorsze dni. Nawet na spacer za bardzo nie mogę wyjść, bo później spać nie mogę z bólu. Siedzenie, stanie, wykonywanie większości czynności domowych sprawia ból. Co robić?miałyście taki problem?kiedy przeszło Wam?co robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Eliza

Naprawdę nikt z Was nie miał takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie przeszło zaraz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

czy to że mąż ma naprawde obfite prącie może powodować długotrwały ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Nazywa sie to rozejscie spojenia lonowego, cierpie na od 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość autorka
53 minuty temu, Gość Jadzia napisał:

Nazywa sie to rozejscie spojenia lonowego, cierpie na od 4 lat.

Myślisz, że jest szansa że to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade

zmień kochanka bo cię rozerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia
1 godzinę temu, Gość Gość autorka napisał:

Myślisz, że jest szansa że to przejdzie?

Mysle ze w Twoim przypadku moze to szybko przejsc jestes swiezo po porodzie i bolec tez zaczęło Cie dopiero po urodzeniu maluszka. W moim przypadku zaczelo sie jeszcze gdy bylam w ciazy, mowili ze do pol roku od urodzenia powinno mi przejsc. Niestety mecze sie z tym juz 4 lata, nie pamietam dnia bez bolu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość autorka
3 godziny temu, Gość Jadzia napisał:

Mysle ze w Twoim przypadku moze to szybko przejsc jestes swiezo po porodzie i bolec tez zaczęło Cie dopiero po urodzeniu maluszka. W moim przypadku zaczelo sie jeszcze gdy bylam w ciazy, mowili ze do pol roku od urodzenia powinno mi przejsc. Niestety mecze sie z tym juz 4 lata, nie pamietam dnia bez bolu 😕

Jak funkcjonujesz na codzien?jesteś w stanie iść na długie spacery lub uprawiać jakiś sport?jest coś co zmniejsza lub zwiększa ból?

W pierwszej ciąży dopadło to Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

ja miałam problem z chodzeniem w ciąży przez spojenie a po porodzie 2 tyg ledwo chodziłam ..siedziałam tylko w pokoju ..dopiero po 2tyg zaczynałam widzieć poprawę.. 

ale potem jak chodziłam to czasem czułam jak coś strzyka haha i musiałam poprawiać postawę ..napewno po 4tyg moglam powiedziec że wszystko zaczęło wracać do normy 

 

chyba jest prawdopodobieństwo że się spojenie  nie zejdzie na co trzeba uważać i zapewne przez to odczuwa się ból długo po porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×