Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polozenieposladkowe

35 tydz ciazy polozenie posladkowe czy jeszcze sie odwroci?

Polecane posty

Gość polozenieposladkowe

jestem w 35 tyg ciąży lub 2 tyg wiecej 😉 dziecko ułożone posladkowo tak powiedzial mi lekarz. Brzuch mam maly, przytylam okolo 6 i pól kg. Dziecko wazy prawie 2900... Ginekolog twierdzi, ze jest ponizej 50% szans zeby dziecko sie przekrecilo i prawdopodobnie cesarskie cięcie. Czy jest możliwe aby sie obrocil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy od twojej budowy. Mi lekarz powiedział, że jak się szybko nie przekręci to potem już nie ma szans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozenieposladkowr

Z Waszego doświadczenia w ilu procentach sprawdzają sie słowa lekarza, np. ze sie niebobroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozenie posladkowe

Up up

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Im wyższa ciąża tym mniejsze prawdopodobieństwo że się obróci, bo ma coraz mniej miejsca w brzuchu. Aczkolwiek czytałam o przypadkach że dziecko się obróciło 2 dni przed planowanym cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te obroty w ostatnich tygodniach są raczej rzadkie, ja miałam pośladkowe, korzystałam ze wszystkich rad na odwrócenie, ćwiczenia, mycie podłóg na kolanach i nic, skończyło się CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina82

Raczej sie nie odwroci. 

Bez obaw.

Jak to pierwszy porod, to masz wskazania do cesarki. W kazdm razie,  ja tak mialam, jak rodizlam pierwsze /i jedyne/ dziekco, ulozone posladkowo, o czym sie dowiedzialam w 32. tygodniu ciazy. a zaczelam rodzice pod koniec 38. tygodnia. i w szpitalu od razu mi powiedziano, ze zalecaja mi cc, nie moga zmusic oczywisie, ale porod sn bylby niesamowicie ciezki. No to po 10 minutach rozmowy z partnerem ,zdecydowlaismy sie na cc. Partner byl calutki czas, cala operacje, przy mnie. 

to bylo 9 lat temu, nie w Polsce. 

ale sadze, ze jak peirwszy porod, to nie moga ci kazac rodzic naturalnie jesli jest ulozenie posladkowe.

Moje dziecko po urodzeniu mialo nogi 'jak zaba', przez to ulozenie; mialo za to piekna ksztaltna glowke.

No, cos za cos  😉

polozne doradzily mi jak  ukladac jego nozki w lozkeczku (przescieradlo niemowlece zwiniete w litere U podkladac pod biodra), po miesiacu dziecko mialo piekne nogi.

z karmieniem piersia po cc  nie mialam problemu, karmilam 7 miesiecy.

pozdrawiam, glowa do gory, bedzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Moja córka obróciła sie w 38tyg, w 40 urodziła sie z wagą 3700. Pewnej nocy tak się szamotała że mnie obudziła i własnie wówczas musiała sie przekrecić, chociaż ona była ułozona nieco  w poprzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

K -KKKKK poprzek :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Się obroci albo nie:) Moje się nie obróciło na przykład. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulozenieposladkowe

to jak widac różne sa przypadki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciesz sie ze bedziesz miec cesarke bez walki i za darmo, unikniesz komplikacji, juz tu obok jest watek ze matka po.porodzie robi w gacie.bo odbyt pekl.bedziesz miec luksusowy porod 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×