Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Byłam głupia że nigdy nie brałam l4 i opieki

Polecane posty

Gość Ola

Na dziecko. Do pracy nawet chora przychodziłam do dzieci organizowałam opiekę, sciagalam rodzinę. A szefowa tego nie docenia ostatnio uwziela się na mnie i czepia o wszystko. Mam nadzieję że jej przejdzie a jak nie to zacznę brać opiekę na dzieci wtedy będzie zmuszona zrobić za mnie bo nikt inny z pracy tego nie potrafi. Też byliście tacy głupi że praca ponad wszystko a pracodawca myśli że tak poprostu musi być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Kochana trzymaj się, życzę Ci żebyś znalazła lepszą pracę, głowa do góry ułoży się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

Tak, też tak miałam- jakbym czytała o sobie. Myślałam,że jak się wysilę to będzie to w JAKIKOLWIEK sposób docenione. Nie, nie myślałam że dostanę premię czy szef zacznie mnie wychwalać pod niebiosa. Oczekiwałam, że szef spojrzy na mnie ludzkim okiem w różnych sytuacjach związanych z dziećmi i okaże zwyczajną, ludzką sympatię ale zamiast tego była krytyka (całkiem obiektywnie mogę powiedzieć że nieuzasadniona) i podkładanie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja byłam taką pracoholiczką głupią do czasu, aż wylądowałam w szpitalu i cudem żyję. To otwiera oczy i zmienia nastawienie. Nadal bardzo się angażuję w to co robię, ale zdrowie, ja i rodzina najważniejsze. Prac można wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do tego trzeba dojść samemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dziś po prostu ryczę. W tym tygodniu zostałam przy innych pracownikach upomniana a jednoczesne wymiana z tak głupich i blachych powodów że mi po prostu wstyd. Nie mogę się uspokoić i wszystko analizuje. Nie wiem jak w pn tam pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ola przykro mi, ja też miałam taki czas w swojej pracy że kierowniczka uwziela się na mnie, wyrzucała mi tak nieistotne sprawy oraz wmawiala różne rzeczy które nie miały miejsca że chciałam nawet odejść z pracy aż się zawzięłam i powiedziałam że zgłoszę wszystko szefowej i niech szefowa oceni sytuację to od razu był spokój. Ja nawet jak na wizytę rok w kolejce czekałam to pytałam czy mogę iść i często nie pasowało kierownicze to zmieniłam i kolejny rok czekałam aż po tych jazdach informuję że mnie nie będzie i już, nikogo nie proszę czy do lekarza mogę pojechać. 

Wiem, że zwracanie ciągle uwagi prowadzi do roztargnienia i częstych błędów przez to. Trzymaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cortana

Nie ma sensu się szarpać. Ja przez swój pracoholizm straciłam dziecko, a 2 lata później zostałam zwolniona wskutek redukcji etatów po kilkunastu latach pracy, zostawili osobę, która była mierna merytorycznie, ale podlizywała się komu trzeba. Na zwolnienia i urlopy chodziła częściej niż ja, a w przeciwieństwie do mnie była (i jest nadal) bezdzietna. Klasyka... 

Zmieniłam pracę i odżyłam, a myślałam, że będzie ciężko, bo jestem po 40-tce, a w zawodzie pełno teraz ambitnych 25-30-latek. Praca ciekawsza, z perspektywami, rozwijam się, nie siedzę bez sensu po godzinach. I przede wszystkim nie daję się gnoić jak to do tej pory było. To najlepsza lekcja, jaką wyniosłam z poprzedniej pracy. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracodawcy wykorzystują bardzo, nie szanują pracowników, skąd ja to znam 😞 nie warto się poświęcać dla pracy bo i tak nie docenią a każdy błąd i tak wypomną... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Cortana napisał:

w zawodzie pełno teraz ambitnych 25-30-latek.

Ja z mężem mam raczej odmienne spostrzeżenia (uogólniając), dlatego wcale nie tak trudno dobremu specjaliście znaleźć pracę po czterdziestce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×