Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hunja

nie rozumiem tego.

Polecane posty

Gość Hunja

Nie rozumiem tego, po co baby wtracaja sie w męskie zawody, hobby itd. Faceci tak nie robią. A baby jak nie jedna musi sędziowac, choć jej to nie wychodzi, to druga musi grać w piłkę, choć tak samo im to nie wychodzi, muszą być spawaczami choć do facetów w tym fachu im daleko i choćby nie wiadomo co robiły. Pos ra ne feministki. Zacznijcie robić to co do bab należy, a nie lansujecie sie i chcecie być lepsze od facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Duzo facetow za makijaz sie teraz bierze jest sporo filmikow juz na yt niech kazdy robi to co lubi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojaboga

To racja ta baba nigdy nie powinna tego sedziowac to porażka. Normalni faceci sie nie malują tak jak normalnie baby nie biorą sie za to co faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirytowana

Niektóre posiadają chęć ciągłej walki i przez to zachowują sie w ten sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jesli baby graja w pilke to w babskich druzynach.Kibicuj meskim jesli nie lubisz na to patrzec. Poza tym jakie to męskie i damskie zawody? moze kobiety w ogole nie powinny sie brac za zawody.....a sorry, faceci sa tak mescy ze ledwo rodzine utrzymają,wiec kobieta nie ma wyjscia i musi pracowac, wiec z jakiej beczki facet ma jej jeszcze mowic gdzie moze pracowac a gdzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam kilka kobiet wykonujących raczej męskie zawody (w sumie to w moim zawodzie też jest więcej facetów), każda lubi to co robi i jest w tym dobra. Co w tym złego? Dlaczego kobieta, która chce podjąć karierę w jakiejś dziedzinie ma patrzeć na stereotypy i z ich powodu zrezygnować? Oczywiście nie powinno być taryfy ulgowej, należy zawsze patrzeć przez pryzmat umiejętności, a nie płci. A co do hobby to już w ogóle nie rozumiem Twoich pretensji, dlaczego w wolnym czasie mam nie robić tego, co sprawia mi frajdę, dlaczego mam nie wydawać na to kasy itd? Bo ktoś mówi że to mało kobiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbbd
25 minut temu, Gość Ojaboga napisał:

To racja ta baba nigdy nie powinna tego sedziowac to porażka. Normalni faceci sie nie malują tak jak normalnie baby nie biorą sie za to co faceci

Normalnie ludzie nie w pier dala ja się w cudze zycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Znam kilka kobiet wykonujących raczej męskie zawody (w sumie to w moim zawodzie też jest więcej facetów), każda lubi to co robi i jest w tym dobra. Co w tym złego? Dlaczego kobieta, która chce podjąć karierę w jakiejś dziedzinie ma patrzeć na stereotypy i z ich powodu zrezygnować? Oczywiście nie powinno być taryfy ulgowej, należy zawsze patrzeć przez pryzmat umiejętności, a nie płci. A co do hobby to już w ogóle nie rozumiem Twoich pretensji, dlaczego w wolnym czasie mam nie robić tego, co sprawia mi frajdę, dlaczego mam nie wydawać na to kasy itd? Bo ktoś mówi że to mało kobiece?

No właśnie jak im idzie. Problem w tym, ze im za bardzo nie idzie. Nie wiem jak komus może sprawiać frajdę, skoro czegoś nie potrafi, albo w jego głowie potrafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie jak im idzie. Problem w tym, ze im za bardzo nie idzie. Nie wiem jak komus może sprawiać frajdę, skoro czegoś nie potrafi, albo w jego głowie potrafi. 

A skąd wiesz, że im nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motorniczy
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie jak im idzie. Problem w tym, ze im za bardzo nie idzie. Nie wiem jak komus może sprawiać frajdę, skoro czegoś nie potrafi, albo w jego głowie potrafi. 

No widzisz widocznie ich pracodawcy mają o nich inne zdanie skoro jednak je zatrudniają nie sądzisz? U mnie na zajezdni pracuje sporo kobiet jako motornicze. Sam jestem motorniczym i nie mam koleżankom nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taaa, następny stulejarz i jego mundrosci spod napletka. 

Typowo męskie zawody to także lekarz, farmaceuta, nauczyciel i jakby zostawić to dla facetów to jesteśmy w czarnej doopie! bo faceci nie wybierają tych zawodów, tych studiów. Obecnie większość na tych kierunkach i w tych zawodach to kobiety. Czy ktoś broni facetom iść tą drogą? Nie sami nie chcą, a kobiety jednak się sprawdzają w tym, jednak dają radę.

Tak wiem zaraz się dowiem że twoje lekarki i wszystkie twoje nauczycielki to idio/tki, a farmaceutka dzwoni do Ciebie z prośbą o konsultację codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×