Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Stosunek przerywany jest antykoncepcją

Polecane posty

Gość Ewa

Tyle się słyszy o tym że ludzie wpadają przy tabletkach antykoncepcyjnych,prezerwatywach,globulkach dopochwowych,kalendarzyk małżeński zawodzi a najmniej słyszy się o wpadkach ze stosunku przerywanego,który nie jest niby uznawany za antykoncepcję.My od 15 lat lecimy na przerywanym i mamy 4 planowanych dzieci, co prawda miała być trójka ale trzecia ciąża okazała się bliźniacza. Jeśli nie chcecie mieć nieplanowanej ciąży to spróbujcie stosunku przerywanego.Przecież tylko ta metoda nie kończy się wytryskiem w środku więc nie ma możliwości ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z moim pierwszym facetem był przerywany przez 2 lata i nie było wpadki.Niestety mój mąż musi mieć stosunek do końca,nie zgadza się na przerywany i muszę brać tabsy bo gumek też nie chce więc nie mam wyjścia.Mamy 3 dzieci,planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze plemniki są także w płynie przed wytryskiem, a po drugie ja uwielbiam jak mąż kończy we mnie i chyba bym w depresję wpadła po tylu latach. A kalendarzyk małżeński to nie metoda antykoncepcji. Naturalne metody antykoncepcji nie ograniczają się do policzenia dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

No dzieki tej metodzie dostaje 500+ . Liczyłam na to ze się kiedyś , któryś zdesperowany plemnik wymsknie. 11 lat czekania i mam syna :] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
3 minuty temu, Gość Amelinium napisał:

No dzieki tej metodzie dostaje 500+ . Liczyłam na to ze się kiedyś , któryś zdesperowany plemnik wymsknie. 11 lat czekania i mam syna :] 

Czyli twój mąż popuścił,tylko się nie przyznał.a jak byś brała tabletki antykoncepcyjne to pewnie byś 3 razy wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze plemniki są także w płynie przed wytryskiem, a po drugie ja uwielbiam jak mąż kończy we mnie i chyba bym w depresję wpadła po tylu latach. A kalendarzyk małżeński to nie metoda antykoncepcji. Naturalne metody antykoncepcji nie ograniczają się do policzenia dni. 

A ja nie lubiłam jak mąż we mnie kończył bo sperma wypływała,śmierdziało fuj. Ale jak się staraliśmy o dzieci to musiało być do końca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
6 minut temu, Gość Ewa napisał:

Czyli twój mąż popuścił,tylko się nie przyznał.a jak byś brała tabletki antykoncepcyjne to pewnie byś 3 razy wpadła.

Wole do buzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsshhs
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Z moim pierwszym facetem był przerywany przez 2 lata i nie było wpadki.Niestety mój mąż musi mieć stosunek do końca,nie zgadza się na przerywany i muszę brać tabsy bo gumek też nie chce więc nie mam wyjścia.Mamy 3 dzieci,planowane.

Czekaj czekaj mąż nie chce gumek więc ty musisz brać tabsy? xD gratuluję niewolnictwa. Facet cię dla własnej uciechy faszeruje prochami i używa do woli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To macie szczęscie i tyle. Ja od 6 lat biorę tabletki i żadnej wpadki nie zaliczyłam nigdy. Tabletki są najpewniejszą formą antykoncepcji, a te co zachodzą w ciąże pomimo brania to zazwyczaj dlatego, że pominęły tabletkę/brały antybiotyk/były chore/zwymiotowały lub miały problemy jelitowe w niedługim czasie od wzięcia tabletki i się nie wchłonęła, ale mało która kobieta się do tego przyzna. Będzie szła w zaparte, że brała tabletki i wpadła i niby wszystko robiła tak jak powinna. Czasem się komuś zapomni, nie skojarzy danej sytuacji, która ma wpływ na tabletkę. Wg mnie stosunek przerywany nie jest dobrą metodą antykoncepcji, więcej przy tym stresu (zwłaszcza dla faceta od którego zależy wszystko) niż cieszenia się z seksu. Chyba oszalałabym jakbym za każdym razem miała się stresować, czy facet zdąży wyciagnać a jeśli nawet, to czy nic nie wyleciało wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez mi metoda antykoncepcji 😒 po trzech miesiącach wpadkę zaliczyłam i dzis mam córkę. To bardzo nie odpowiedzialne z twojej strony nawawiac na to inne dziewczyny może tu siedzą nawet 16 łatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbbdbd
29 minut temu, Gość Ewa napisał:

A ja nie lubiłam jak mąż we mnie kończył bo sperma wypływała,śmierdziało fuj. Ale jak się staraliśmy o dzieci to musiało być do końca 🙂

Sperma Twojego męża śmierdzi ? Czy się nie myjesz po seksie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
8 minut temu, Gość Bdbbdbd napisał:

Sperma Twojego męża śmierdzi ? Czy się nie myjesz po seksie ? 

Myje się,ale i tak później czułam ten smród takiej starej spermy,przecież nie będę robiła płukania pochwy bo to wypłukuje florę bakteryjną a zawsze coś tam zostanie i po czasie wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazienka
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez mi metoda antykoncepcji 😒 po trzech miesiącach wpadkę zaliczyłam i dzis mam córkę. To bardzo nie odpowiedzialne z twojej strony nawawiac na to inne dziewczyny może tu siedzą nawet 16 łatki 

wyobraż sobie,że siedzą tu też 26 latki, ja nigdy nie używałam prezerwatyw, chłopak jeden ten sam od 5 lat i ciągle tylko stosunek przerywany, fakt biore tabletki ,ale ważne ,ze dzieci brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lek
2 minuty temu, Gość mazienka napisał:

wyobraż sobie,że siedzą tu też 26 latki, ja nigdy nie używałam prezerwatyw, chłopak jeden ten sam od 5 lat i ciągle tylko stosunek przerywany, fakt biore tabletki ,ale ważne ,ze dzieci brak!!

Tabletki i stosunek przerywany o kurczę,aż dwa zabezpieczenia??Skoro 5 lat razem to może już czas na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazienka
8 minut temu, Gość Lek napisał:

Tabletki i stosunek przerywany o kurczę,aż dwa zabezpieczenia??Skoro 5 lat razem to może już czas na dziecko?

jak już czas czujesz. to sobie zrób gówniaka, ja nie czuje potrzeby, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feefg

Cos w tym jest. Nie pamietam juz, gdzie to czytalam, ale jesli facet panuje nad soba, to jest to dobra metoda, a te poczatkowe plemniki z plynu, ktory wyplynie ponoc sa niezdolne do zaplodnienia. Ja i maz na przerywanym jedziemy od 12 lat. Ciaze 2 planowane przez ten czas.

Wyobrazcie sobie, jak by padl przemysl tabsow i innych antykoncepcyjnych wynalazkow, gdyby w koncu wyszlo na swuatlo dzienne, ze przerywany to dobra metoda. Oczywiscie pomijajac przypadki, gdzie facet nie zdazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
2 minuty temu, Gość Feefg napisał:

Cos w tym jest. Nie pamietam juz, gdzie to czytalam, ale jesli facet panuje nad soba, to jest to dobra metoda, a te poczatkowe plemniki z plynu, ktory wyplynie ponoc sa niezdolne do zaplodnienia. Ja i maz na przerywanym jedziemy od 12 lat. Ciaze 2 planowane przez ten czas.

Wyobrazcie sobie, jak by padl przemysl tabsow i innych antykoncepcyjnych wynalazkow, gdyby w koncu wyszlo na swuatlo dzienne, ze przerywany to dobra metoda. Oczywiscie pomijajac przypadki, gdzie facet nie zdazy.

Niech zgadne , na katolik.peel cxytalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nawet gdyby to była dobra metoda...to równie dobrze można w ogóle seksu nie uprawiać jak ma się przerywać w trakcie. Na miejscu faceta wolałabym sama sobie zrobić niż w takie coś się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba lepiej poświęcić trochę czasu na naturalną antykoncepcję, przynajmniej człowiek pozna swój organizm, a to tylko na plus.

Poza tym, sorry, ale przerywany podczas owulacji??? Nie, dziękuję. Chyba byłabym łysa z nerwów. Tabletek nie biorę. Przed owulacją gumki, po bez. Mamy 3 dzieci i styknie. W planach wazektomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma wpadek na przerwanym, bo nikt się nie przyzna do tego 😄  oczywiście, 4,5, 6 planowane! A jak ,co masz mówić?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ma wpadek na przerwanym, bo nikt się nie przyzna do tego 😄  oczywiście, 4,5, 6 planowane! A jak ,co masz mówić?  😉

Niezupełnie, bo czytam na forach że dużo osób to stosuje i nie zaliczają wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Rece opadaja jak sie czyta takie bzdury. Stosunek przerywany nie jest antykoncepcja. Nigdy nie byl i nigdy nie bedzie. Jest dla ludzi ktorzy licza sie z wpadka i akceptuja jej mozliwosc, niby nie planuja ciazy ale gdyby sie zdarzyla, to nie ma problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
7 minut temu, Gość Oceń napisał:

Niezupełnie, bo czytam na forach że dużo osób to stosuje i nie zaliczają wypadek.

pytanie nr

1. Ile lat?

2. Jak czesto uprawiaja.

3. Czemu nikt sie nie chwali ze stosuje metode, tydz po okresie, tydzien przed? Inaczej - kalendazyk

4. 4-5Dzieci i wszystkie planowane, na zasadzie, jak bedzie to fajnie, jak nie bedzie tez fajnie, o tym nikt nie mowi. Planowanie to raczej celowanie w dzien

5. Masz racje, duzo osob pisze ze stosuje ta metode, nikt natomiast nie pisze ze wpadl po 11-17 latach, bo zwyczajnie obciach, i zaraz hejt, ze dorosli, a glupi...

My tez 11 lat, tylko ze ja czesto iniciowalam wlasnie w dni plodne, bo ja chcialam, maz nie. Mimo tego ze nigdy nie doszedl we mnie, to jednak dziecko mam. Pytanie wiec podstawowe , do tych wszystkich, czy aby napewno stosunek przerywany to jedyna metoda? 

Odpowiedz w 99% bedzie taka ze, jeszcze kalendarzyk. Podswiadomie czasem, bo z doswiadczenia wiem, ze maz mimo ze nie liczyl, to nigdy nie iniciowal w okresie owulacji, a wrecz czasem odmawial.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie nazwałabym tego 'metodą antykoncepcyjną' ale rzeczywiście nic pewniejszego nie ma. w preejakulacie nie ma plemników więc jeśli twój facet kontroluje wytrysk nie powinno być problemu. ja przez 4 lata uprawiałam seks przerywany, tydzień przed okresem do końca, w dni płodne wytrysk poza. aż któregoś dnia coś przestawiło mi się w głowie, myślałam, że mam niepłodne a byłam w połowie cyklu, oczywiście ciąża ale wina ewidentnie moja bo źle spojrzałam w kalendarz. przerywany naprawdę działa tylko facet musi panować nad sprzętem i nie możesz się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My się tak kochamy 8 lat, ciąży nie ma bo fizycznie być nie może jak facet tryśnie poza. Czasami mu pozwalam w środku jak wiem , że okres za dzień dwa. Bawi mnie jak ktoś mówi , że wpadł na przerywanym lol, nie wpadłaś tylko albo twój facet nie panuje nad ku ta sem i trysnął albo ty żle w kalendarz spojrzałaś jak koleżanka wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ewa napisał:

A ja nie lubiłam jak mąż we mnie kończył bo sperma wypływała,śmierdziało fuj. Ale jak się staraliśmy o dzieci to musiało być do końca 🙂

Jak śmierdzialo to mąż ma problemy z higieną fuuuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę, że mamy XXI wiek a tu takie średniowiecze ze stosunkiem przerywanym. Na stos z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego... I nie chodzi mi o ciążę ale o samą przyjemność. Ja dochodzę a mąż wyciąga bo on też??? Uwielbiam gdy dochodzimy jednocześnie, gdyby wyciągnął podczas byłoby po wszystkim. Co to za przyjemność z takiego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

"Stosunek przerywany jest antykoncepcha "- a obok temat-  " aborcja, nie zaluje". Moze tam warto zapytac o ten sposob " antykoncepcji" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10 lat stosujemy przerywany. Dzieci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×