Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to normalne, że po tak długim okresie czasu moja żona przestaje mnie kręcić ?

Polecane posty

Gość pola

czyli moja diagnoza się potwierdza spadek testosteronu. zacznij jeść produkty które na to pomagają poszukaj sobie w necie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Skąd wiesz, może to już finish;)

Oczywiście można myśleć takimi kategoriami, ale zważając na to, że średnia życia wynosi prawie 80 lat to nawet do półmetku nam daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość pola napisał:

czyli moja diagnoza się potwierdza spadek testosteronu. zacznij jeść produkty które na to pomagają poszukaj sobie w necie 

I uważasz, że zmiana diety tu pomoże ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście można myśleć takimi kategoriami, ale zważając na to, że średnia życia wynosi prawie 80 lat to nawet do półmetku nam daleko. 

Oby byście żyli nawet do 90 chociaż spojrzał bym na to troszke realnie- 70 pozniej to juz czesto wegetacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przyczyna jest taka że każda dziura się nudzi, a jesteście na tyle naiwne, że raz na jakiś czas wystarczy powiedzoec kocham:)

Kto jest taki naiwny? Chyba jakaś małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oj trudne pytanie, ale raczej to drugie, bo żona jak na swój wiek i na fakt, że jest matką dwójki dzieci i stara sie dbać o siebie wygląda bardzo atarkcyjnie. Niestety zauważyłem też drugą charakterystyczną cechę, wydaję mi się, że ona ma zdecydowanie większą ochotę na seks, niż jak była młodsza, do łóżka częściej zakłada seksowne bielizny, częściej próbuje mnie uwodzić, praktycznie to ona już jest osobą dominującą, ja bardzo rzadko, nawet naszła ją ochota na odważniejsze zabawy typu seks oralny czy bdsm ale się nie zgodzłem. 

Czyli to nie żona cię nie kręci tylko masz spadek libido (jakoś wcześnie jak na swój wiek) i powinieneś udać się do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kto jest taki naiwny? Chyba jakaś małolata.

Każda z Was, no może są wyjątki ale nie znam lecz chciałbym poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Jestem szesnasty rok po ślubie, mamy dwóch synów, a żona obecnie czyli w wieku 43 lat nie tylko nie przestała mnie "kręcić", ale nawet wydaje mi się bardziej pociągająca obecnie, niż w okresie kiedy braliśmy ślub.

Wiadomo,on i ona czyta kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiadomo,on i ona czyta kafe

Hehe no tak dopiero teraz spotkała ich miłość☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każda z Was, no może są wyjątki ale nie znam lecz chciałbym poznać.

A po co , jeżeli i tak by ci się znudziła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A po co , jeżeli i tak by ci się znudziła.  

Po to aby podziwiać taki okaz, tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oj trudne pytanie, ale raczej to drugie, bo żona jak na swój wiek i na fakt, że jest matką dwójki dzieci i stara sie dbać o siebie wygląda bardzo atarkcyjnie. Niestety zauważyłem też drugą charakterystyczną cechę, wydaję mi się, że ona ma zdecydowanie większą ochotę na seks, niż jak była młodsza, do łóżka częściej zakłada seksowne bielizny, częściej próbuje mnie uwodzić, praktycznie to ona już jest osobą dominującą, ja bardzo rzadko, nawet naszła ją ochota na odważniejsze zabawy typu seks oralny czy bdsm ale się nie zgodzłem. 

Jak tak dalej będzie, to albo poszuka sobie kochanka,  albo się będzie chciała się rozstać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

tak zmiana diety ci pomoże. słyszałeś o czymś takim jak afrodyzjaki w diecie? jeśli nie to się dowiedz. nie znając nawet podstaw tematu miłości nie możesz oczekiwać fajerwerków. poczytaj coś na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

ewidentnie problem jest po twojej stronie.unikasz tego co mogło by cię skompromitować. musisz popracować nad sobą twoja żona pracuje więc czemu ty byś nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczytaj sobie "wychodzenie z romansu cz 3"  - może i twoja żona niedługo będzie pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Jestem szesnasty rok po ślubie, mamy dwóch synów, a żona obecnie czyli w wieku 43 lat nie tylko nie przestała mnie "kręcić", ale nawet wydaje mi się bardziej pociągająca obecnie, niż w okresie kiedy braliśmy ślub.

Za tę wypowiedź dałabym Ci...

Wszystkie serduszka z dziennego limitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:
7 godzin temu, Gość pola napisał:

ewidentnie problem jest po twojej stronie.unikasz tego co mogło by cię skompromitować. musisz popracować nad sobą twoja żona pracuje więc czemu ty byś nie miał

W jaki konkretny sposób mam pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość paula napisał:

tak zmiana diety ci pomoże. słyszałeś o czymś takim jak afrodyzjaki w diecie? jeśli nie to się dowiedz. nie znając nawet podstaw tematu miłości nie możesz oczekiwać fajerwerków. poczytaj coś na ten temat .

Nigdy takimi glupotami się nie interesowalem. Co do diety czy to ma być radykalna zmiana ? No bo jeżeli musiałbym np stac się weganinem to od razu mówię że nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę to wygląda na lenistwo z Twojej strony. Żona zadbana, chętna a Tobie się nie chce, nie masz ochoty, nie kreci Cię. I nic nie będziesz zmieniał. No to czego chcesz? Nikt nie zamachnie czarodziejską różdżką i Ciebie nie odmieni. Za to mogą się znaleźć chętni na zadbaną i niechcianą cudzą żonę. A Ty zostaniesz z czipsami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Trochę to wygląda na lenistwo z Twojej strony. Żona zadbana, chętna a Tobie się nie chce, nie masz ochoty, nie kreci Cię. I nic nie będziesz zmieniał. No to czego chcesz? Nikt nie zamachnie czarodziejską różdżką i Ciebie nie odmieni. Za to mogą się znaleźć chętni na zadbaną i niechcianą cudzą żonę. A Ty zostaniesz z czipsami.

 

No właśnie zadaje to pytanie po to żeby dowiedzieć się co mam zrobić żeby wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
Dnia 16.08.2019 o 13:11, Gość Gość napisał:

Obawiam się że jest to po prostu znudzenie i rutyna. Kiedyś moja żona kręciła mnie bardzo dzisiaj ani trochę, czasami mam ochotę z nią zerwać i spróbować z inną kobietą, no ale nie mogę tego zrobić bo nie chce rozwalić naszej rodziny.

Może inna kobieta "siedzi " w twojej  głowie?Niby nie wiesz o co chodzi ?ale tak naprawdę to wiesz  i nie chcesz się przyznać nawet sam przed sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale

Tak to normalne. Habituacja to się nazywa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×