Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy Basia to ładne imię?

Polecane posty

Gość Gość

Jak myślicie? Czy Kasia ładniejsze? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolałabym Kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podoba mi się zarówno Basia jaki i Barbara. A Kasia też takie sobie, ale lepsze od Basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooo

Wolę Basię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładne 🙂 nie ma brzydkich imion, wybierzcie to co wam sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam w klasie Asie,Kasie i Basie. Na kazda z nich mówilismy,Acha,Kacha,Bacha. Moj kolega ma zone kasie a mowi Kacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

https://youtu.be/8-g_hbH3SlE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miałam w klasie Asie,Kasie i Basie. Na kazda z nich mówilismy,Acha,Kacha,Bacha. Moj kolega ma zone kasie a mowi Kacha

Ja też miałam w klasie Asie, Kasie i Basie i mowilismy na nie Asia, Kasia i Basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Ładne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brzydkie ale lepsze niż Konstancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Brzydkie ale lepsze niż Konstancja.

A które jest ładne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Barabara😁  u mnie w szkole tak mówili na Barbary, wtedy wydawało mi się to imię takie staromodne i dziwne,ale teraz z perspektywy czasu chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo podoba mi sie zarowno Basia jak i Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mimo ze znam fajne Basie, to imie mi sie nie podoba, jest na tej samej linii co Bozena, Grazyna, Danuta itp, ale to inne mlodsze pokolenie niz modna obecnie Zosia czy Helenka.Kasia fajne, tylko za granica nie wiem jak wymowia, na kolezanke mowili Kate.

A Basie tez odradzam bo w co najmniej jednym z krajow polnocnych Barbara to dmuchana lala w jezyku potocznym.Z dwojga lepsza Kasia, ale moze wymysl trzecia opcje dla corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Basia brzydkie. Całe zycie chodziłam do klasy z Basia i nikomu sie to imie nie podobało nawet włascicielce. Kasia ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esdefe
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mimo ze znam fajne Basie, to imie mi sie nie podoba, jest na tej samej linii co Bozena, Grazyna, Danuta itp, ale to inne mlodsze pokolenie niz modna obecnie Zosia czy Helenka.Kasia fajne, tylko za granica nie wiem jak wymowia, na kolezanke mowili Kate.

A Basie tez odradzam bo w co najmniej jednym z krajow polnocnych Barbara to dmuchana lala w jezyku potocznym.Z dwojga lepsza Kasia, ale moze wymysl trzecia opcje dla corki

Aha. A jak taki czlowiek zza granicy nadaje imie swemu dziecku to yez sie zastanawia, jak je w Polsce wymowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie się nie podobają imiona typu Kasia, Basia, Zosia, Tosia, Asia. Są takie nijakie 😕 końcówka kiepska. Kwestia gustu, Ty wybierz, Basia jest teraz bardziej popularna niż Kasia. Kaśki są wśród matek i ciotek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak myślicie? Czy Kasia ładniejsze? 😀

Bardzo ładne 🙂 Oba. I teraz wybitnie oryginalne - między wszelkimi Zoe, Noemi, Orianami, Mia-mi i Chloe. Aczkolwiek nic nie mam do tych z importu, każdy nazywa dziecko, jak mu się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Miałam w klasie Asie,Kasie i Basie. Na kazda z nich mówilismy,Acha,Kacha,Bacha. Moj kolega ma zone kasie a mowi Kacha

Burak bez wyobraźni 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Bardzo ładne 🙂 Oba. I teraz wybitnie oryginalne - między wszelkimi Zoe, Noemi, Orianami, Mia-mi i Chloe. Aczkolwiek nic nie mam do tych z importu, każdy nazywa dziecko, jak mu się podoba. 

Rzeczywiście oryginalne. Ostatnią Basię widziałam w podstawówce mojej siostrzenicy, właśnie stała się pełnoletnia. W liceum nie miała żadnej koleżanki o tym imieniu, Kasi również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Basie są w ogóle świetnymi dziewczynami 🙂 Począwszy od Baśki z Pana Wołodyjowskiego, przez Barbarę Radziwiłłówną (choć nie najlepiej skończyła), ale sporo znanych kobiet nosi to imię. I na ogół to ładne kobiety, np. Barbara Brylska, piękna aktorka. Albo utalentowane - Barbara Wrońska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Brzydkie ale lepsze niż Konstancja.

Bardzo ładne. Konstancja też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie podoba mi sie. W dzieciństwie wakacje spędzałam na wsi i co 2 krowa sie tak nazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mimo ze znam fajne Basie, to imie mi sie nie podoba, jest na tej samej linii co Bozena, Grazyna, Danuta itp

Nic podobnego, poczytaj o pochodzeniu. Poza tym Bożeny, Grażyny i Danuty to imiona nadawane dzieciom urodzonym w latach 50-tych, a Barbara - dekadę do 15 lat później. Potem nawrót mody na Basie był w latach dwutysięcznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie podoba mi sie. W dzieciństwie wakacje spędzałam na wsi i co 2 krowa sie tak nazywała.

Ot, wsiura pochodząca ze wsi i jeżdżąca na wakacje tylko tam się odezwała 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak dla mnie to troche duzo jest nadal i Barbar i Katarzyn ogolnie.  Chyba lepiej popatrzec na Terese lub Wande.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie podoba mi sie. W dzieciństwie wakacje spędzałam na wsi i co 2 krowa sie tak nazywała.

A ty pewnie Andżela z Dżesiką i Brajankiem? A jeździłaś na tę wieś do Samanty i Seby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A ty pewnie Andżela z Dżesiką i Brajankiem? A jeździłaś na tę wieś do Samanty i Seby? 

Olywia z Kewinkiem 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Basia, Zosia to moje najbardziej znienawidzone imiona ohyyyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Baśka miała fajny biust 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×