Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy Basia to ładne imię?

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Esdefe napisał:

Aha. A jak taki czlowiek zza granicy nadaje imie swemu dziecku to yez sie zastanawia, jak je w Polsce wymowia?

Polska nie jest pepkiem swiata (a USA jak najbardziej, nawet wiecej niz pepkiem liczac powierzchnie), to angielski jest jezykiem miedzynarodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O fuuuj tylko nie Olywia. Była taka puszczalska laska w okolicy, największy wycieruch i patologia jak się patrzy. Kiciunia - "ten miał, tamten miał, tylko ów nie miał". Jak wpadła to dała dziecku Miranda 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

O fuuuj tylko nie Olywia. Była taka puszczalska laska w okolicy, największy wycieruch i patologia jak się patrzy. Kiciunia - "ten miał, tamten miał, tylko ów nie miał". Jak wpadła to dała dziecku Miranda 🤣 

Głupoty gadasz a ja znam 3 puszczalskie weroniki i 4 porządne. To samo z oliwia i z kazdym innym imieniem. Jakbym miała kierować sie imieniem tylko dlatego bo kogos nie lubie to bym musiala wybrać imie Kleopatra, Scholastyka albo Kimberly bo nikt takiego nie ma 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Polska nie jest pepkiem swiata (a USA jak najbardziej, nawet wiecej niz pepkiem liczac powierzchnie), to angielski jest jezykiem miedzynarodowym

Chiny sa obecnie pepkiem swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Ot, wsiura pochodząca ze wsi i jeżdżąca na wakacje tylko tam się odezwała 😛 

Czemu mnie obrażasz?!Stwierdziłam tylko fakt, a wychowałam i urodziłam się w Gdansku, takiej dużej wiosce kojarzysz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×