Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aria

Są tu chłopcy lubiący anime?

Polecane posty

Gość Aria

Cześć, czy są tu jacyś chłopcy, którzy lubią oglądać anime czy czytać mangę. Albo po prostu interesują się japońską kulturą...(Mam 15, prawie 16 lat) Wiek to jakieś 14-16 lat, ale różnicę w górę o jeden czy w dół jest zaakceptowana.😁

Jeśli tak chcę was zaprosić na serwer na Discordzie, gdzie możemy o tym pogadać. Albo pogadać o dziwnych rzeczach 😂 Jestem otwarta na każdy temat rozmowy.

Moja nazwa na Discord : Wilczek#6842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Pies

Anime jest dla dzieci. Lubię oglądać hentai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX

Oglądałem kiedyś jak byłem młody dzieciak na satelicie Dragon Ball ,rycerze zodiaku, magiczni wojownicy, wojowniczki z krainy marzeń no i na Polsacie leciało Czarodziejka z księżyca.  Tak to mam mange Dragon balla aby wszystkie tomy ile było. NO jeszcze kiedyś na necie oglądałem Naruto i One piece . No i tak to najbardziej Dragon balla lubię serię z bo były frizer albo cell i buubu. No albo odcinki jak był picolo. KIEDYŚ na cda był rycerze zodiaku to oglądałem bo chciałem sobie przypomnieć to była dobra seria pamiętam odcinki jak było że walczyli z tymi spod znaku zodiaku rycerzami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Master Pies

Na serwerze jest kanał zarówno głosy, jak i tekstowy o tematyce Hentai. Sama się tam udzielam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość XXXXXXXX odpowiedź

Cześć, jeśli jesteś zainteresowany pogadaniem o anime czy innych rzeczach to zapraszam na serwer. Napisz mi tylko swój nick na Discordzie 🙂 Co ci szkodzi wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria
7 minut temu, Gość XXXXXX napisał:

Oglądałem kiedyś jak byłem młody dzieciak na satelicie Dragon Ball ,rycerze zodiaku, magiczni wojownicy, wojowniczki z krainy marzeń no i na Polsacie leciało Czarodziejka z księżyca.  Tak to mam mange Dragon balla aby wszystkie tomy ile było. NO jeszcze kiedyś na necie oglądałem Naruto i One piece . No i tak to najbardziej Dragon balla lubię serię z bo były frizer albo cell i buubu. No albo odcinki jak był picolo. KIEDYŚ na cda był rycerze zodiaku to oglądałem bo chciałem sobie przypomnieć to była dobra seria pamiętam odcinki jak było że walczyli z tymi spod znaku zodiaku rycerzami. 

Mój Drogi, zapraszam do przypomnienia sobie tych czasów z dzieciństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria
9 minut temu, Gość XXXXXX napisał:

Oglądałem kiedyś jak byłem młody dzieciak na satelicie Dragon Ball ,rycerze zodiaku, magiczni wojownicy, wojowniczki z krainy marzeń no i na Polsacie leciało Czarodziejka z księżyca.  Tak to mam mange Dragon balla aby wszystkie tomy ile było. NO jeszcze kiedyś na necie oglądałem Naruto i One piece . No i tak to najbardziej Dragon balla lubię serię z bo były frizer albo cell i buubu. No albo odcinki jak był picolo. KIEDYŚ na cda był rycerze zodiaku to oglądałem bo chciałem sobie przypomnieć to była dobra seria pamiętam odcinki jak było że walczyli z tymi spod znaku zodiaku rycerzami. 

Jeśli jesteś zainteresowany takim gatunkiem to i tak zapraszam. Jestem otwarta na każdy temat. 😉 

Zawsze możesz spróbować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×